BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    Da ne citam zadnjih paar stranica, jel imate i vi problema sa konekcijom, tj. "zaledi" na 20ak sekundi i onda je opet OK i tako u paar navrata kada surfam? Traje vec nekoliko dana.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    dino, si probao promjeniti torrent client? jesi gledao FAQ/forum na sajtu od tog torrent clienta koji sad koristis?
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Probao par razlicitih klienata a imam 3 kompa i na svakom isti problem.Bit ce da je bas do ovog sto svire spominje.

    Bas cu probati danas malo resetovati modem i pokusati sa drugim tipom modulacije.
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Meni je jucer pocelo i citavu noc je zezalo.

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam primjetio pad u brzini skidanja sa torent-a kada sam preao sa logosofta na bihnet. Ako otkrijes sta je javi :).
     
  6. p4ja

    p4ja Komšija

    probajte ovo uraditi,ja kad sam skidao bf3 islo ovako 20-50kb/s,poslije ovoga maximum 799kb/s
    znaci otvori client koji koristis i unesi ove podatke u opcijama.nadam se da ce vam pomoci,jer ipak ste na bihnetu

    Torrent Client - Preferences - Bandwidth - Number of connections - Set aprox. 500 for each
    Torrent Client - Preferences - BiTorrent - Protocol Encryption - Forced
    Bandwidth Allocation - High (Set download/upload limit - Unlimited)
     
  7. JaLa

    JaLa Komšija

    Primjetio sam da torrente savrseno skida, ali kada hocu da otvorim bilo koju stranicu, steka internet.
     
  8. zdici

    zdici Aktivista

    Imal kakvih sansi da od 1.1.2012 bude sta od 24 satne rekonekcije ?? cekam to vec 6 mjeseci..cak sam jednom i e-mail slao BH Telecom-u medjutim odgovora na to pitanje nema :( bilo bi dobro da to dodje...
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne kontam, sta je tu problem? pukne veza, ponovo je router uspostavi za par sekundi, i rijesen problem....
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

    ma najgore je kad nesto krenes skidati pa stane :( ovako bolje da je taj reconnect svaka 24 sata..
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Daj baaaa. Stane ti daunloud.....torrenti stanu? Download manager bilo koje vrste nastavi gdje je stao.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma dize se prasina oko nicega ;) meni ovaj reconnect uopste ne smeta.
     
  13. p4ja

    p4ja Komšija

    to se zove zanovjetanje
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ljudi, kako vam radi adsl? meni ping 250ms+ :evil: :evil: :evil:
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Isto sranje i kod mene.. :smt013
     
  16. zdici

    zdici Aktivista

    kod mene ping od 19h oko 290 ms i vise :(
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    U Tk sve normala.
     
  18. flatron

    flatron Novi član

    mozda jeste kod tebe ali svako ziv se zali...
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni je ping na pingtest 78, download piči uredno, čitav dan sam igrao online i nije bilo problema. Ne ureklo se :D
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ping prema Sarajevu 745ms a prema švabiji 45ms :D Uglavnom moze se igrati.