Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. perke

    perke Aktivista


    e moj Vis, sta mislis sto skoro niko od stare ekipe sa 242 ne igra BF3?
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M7cwT0jrtlQ&lc=ZzXuxnORThN5v3r_teDw8N9fDMMajDgX3bPsdWF0khI[/youtube]
    ovakvo je moje slicno iskustvo sa fps igricama na console :smt005


    nista bez misa i tastature
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Moze se fps SP igrat na konzolama normalno, ali sto se tice MP, ja nemam zivaca. Divim se ljudima koji to mogu.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    hahahahaha :mrgreen: ovo mi lici na CoD plajera, jer tamo se vise pucas iz kuka, nego zumirano. pa tako i ovaj vise puca iz kuka, nego zumirano. kad zumira, recoil mu ide od poda do plafona hahahahaha

    oj majko jesam se ismijao :smt003

    recoil zaista jeste gadan na PS3, i treba da se covjek navikne. ali ovo je stvarno neki levat, koji izgleda nije igrao ni jednu BF igricu prije.
     
  5. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    I sam sam ti takav, MP stvarno ne mogu da igram.
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    ajd sve to, ali pusta mapa..nista bez 64 igraca i totalne klaonice svega i svacega :mrgreen:
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nije uopste kako je u ovom gamplayu. barem nije kad ja igram. Uvijek ima akcije.

    meni licno 24 igraca taman. tako navikao. 64 mi zvuci previse. mozda bi bilo fino da ima na PS3, do 34 igraca.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja neću na server ispod 64 igrača. Ukempaš se fino sa snajpom i uvijek ima buranije da ih dereš :D
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    DICE je radio test. Sa BC2 mislim, govorili su kako postoji mogućnost da se spoje PC i PS3/Xbox igrači. Ali spojili su neke od lošijih PC igrača sa najboljim konzolašima, i rezultat je bio drastično u korist PC-a. A BF3 ne podržava miš na PS3? Viđao sam nekad da i to postoji? Ili ne?


    Ne znam, što? Ne kontam.


    Što, evo ja sam stara ekipa. Igrao sam 1942, i sve poslije toga. Dva puta i na onom BF2 turniru. Od 24 sata, igrao sam milsim 22 i pol. To je bilo strašno iskustvo. Završio sam tek peti.
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ti si sramota za ovu igru.. :smt005
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Za surfanje mozes normalno koristiti tastaturu i mis. sto se tice igrica, samo ako to igrica podrzava. nebih znao da li BF3, ili koje druge, da to podrzavaju. nisam nikad probao.

    to za cross platform igranje ce jos trebati vremena i usavrsavanja da bi bilo nekeko fer, jel, ono egal za sve. normala da ce u trenutnom stanju PC igraci, pa i oni losiji biti favoriti protiv boljih na PS3, jednostavno radi misa, i lakse kontrole. znam da Portal 2, se moze igrati cross platform co-op, i to izmedju PS3 i PCa. kazu da ide glatko i da je raja zadovoljna. mada, to je puzzle-platform igrica. treba jos da rade na tome da bi FPS, se mogao igrati. mada, na dobrom su putu, da nas povezu, pa da svi zajedno mognemo igrati.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    hahahahaha kemperu stari. PTFO :p
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    BF3 top 5 plays. na broju 4, covjek sa 1 granatom ubio 12 ljudi. :shock: 8)

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=co68Cowy9RA&feature=g-u&context=G2fb8c7eFUAAAAAAAEAA[/youtube]
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Jedna montažica od mene. Mozda se moglo cekati da se nafata boljih scena al' dosadilo vise snimati:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mGd5PP9GvzY&feature=youtu.be[/youtube]
     
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pa sta je ovo sa serverima jbt dva puta od jutros se ruse dva razlicita servera a ja nabio oko 30/2 DK/D.. :evil:
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nema veze sto je pao,bit ce ti zapisano. Sta sam puta na alt/F4 napustio igru pa uvijek se zabiljezi.
     
  17. KingT

    KingT Veteran foruma

    Kada se srusi server onda nista od bodova i killova.. :evil:

    Nije to isto kao kada napustis igru bilo sa task managerom ili in game meni-jem..

    BTW sada sam na Caspian imao 13/2 i to jednom poginuo kada je onaj toranj pao kod RU baze i jednom sam otisao u suicide misiju jer mi je nestalo municije a nece niko da resupply .. :lol:

    Snajper rules,a uglavnom ganjam protivnicke snajperiste,rijetko pjesadiju.. :wink:
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]

    sinoc igrao, a prije toga i otkljucao aek971, puska predobra :lol:
     
  19. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Jutros instalirao BF3 izgleda mi sasvim dobro. :D
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    imas li original ili piratsku verziju

    nema sanse da poigram bilo koji cod nakon sto sam se uigrao u bf3, ma kakvi :D