DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neznam vise sta rade toliko, sad valja cekati da i ovo prodje kroz betu...
     
  4. neki cak spominju holliday 2012... ma sve im j.... vise,navono i rune sistem hoce da mjenjaju...
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    ako Diablo ide na holiday season, kad ćemo onda dobiti HotS? Ne vjerujem da će dva naslova u isto vrijeme izbaciti :S
     
  6. mgcemir

    mgcemir Novi član


    nesekiraj se za to. d3 nece ni izaci.
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Previše petljaju, to je samo akcijski RPG
     
  8. BoLa

    BoLa Aktivista

    Teorija zavjere: Vrse "dumbing down igre" kako bi ista bila pogodna za konzole ....
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako bude istovremeni release za PC i konzole, e onda su ga bezbel usrali :roll:
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iz njihove perspektive nisu - samo ce jos visestruko zaraditi para.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nadam se da ce u prvom planu zadrzati kvalitet igre a onda profit. Nemogu ni zamisliti da igram Diabla preko gamepada. Proklete konzole, gdje su onda ona vremena kad su sluzile samo za sokera.
     
  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Nek prave koliko hoce, ja cu cekanje da prekratim Diablom 1; nisam nikad odmakao dalje od Butchera ili kako se zove vec onaj satarli momak dole :D

    Sta bi ti uradio da si Kotick? Nego, ne smiju reci, dok ne prikazu verziju za konzole na nekom od samova, bio bi to los PR :D
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Znam ja to, ali je potez prema communityu papanski. Igra trebala već biti vani, da se prekuca uzduž i poprijeko, i onda oni krenu razvlačiti sa nekim problemima, za koje se ne bih čudio da su imaginarni, dok ne srede konzolašku verziju, koju su sve to vrijeme držali u tajnosti i hajpali community.
    Ja sebi ne bih dozvolio da budem Kotick. Svima je jasno da je Blizzard otišao u drugom smjeru nakon udruživanja sa Activisionom. Ako stvarno bude istovremeni release, ja ozbiljno razmišljam da i ne kupujem igru ;) Znam da to njima i ne igra ulogu, ali mi to i nije bitno :)

    Jašta će, da je tako do sad bi imali igru vani ;)
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samo su papci igrali iskljucivo "sokera". Za nas ostale su sluzile da bi se igralo na hiljade fenomenalnih igara. J**o komjuniti, i ja bih gledao da zgrnem jos vise love ako to trziste i uslovi dopustaju. Gabe Newell i njegov hejt prema PS3 ti je najbolji primjer kako se lako u ovoj industriji odstupa od principa.
     
  15. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Sto je najgore nije teorija zavjere, beta patch 10 i izmjene koje su dosle s njim su to dokazale. Ponovo su vratili pricu na cetiri atributa npr. radi smanjenja kompleksnosti, cime se smanjuje broj kombinacija mogucih buildova koji bi bili sto vise razliciti. Sve sto se unazad par mjeseci slajfa na Diablo III je usmjereno na RMAH, online multiplayer gameplay, pogodnosti koje se odnose na sutrasnju verziju koja ce izaci i za konzole itd. Citaj, sve sto ide u prilog zarade sto je i logicno.

    Najjace im je objasnjenje zasto je single plyaer mode vezan za stalnu konekciju na net, a to je kako se lafo ne bi mogli cheatovi koristiti kada bi se neko sa svojim karakterom naknadno ukljuci u online MP gameplay.
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  17. ma nek idu svi,samo nek izbace igru vise :twisted: :twisted:
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Nakon beta patcha br. 10 nista vise nije sigurno, nevjerovatno koje su sve izmjene napravili, a u oficijelnom beta patch obavijestenju od blizzarda najavljuju se jos neke "major changes" za par stvari:

    "Please note that the skills system is still considered a work-in-progress and will be undergoing additional changes in future patches. This iteration of the system is not final."

    Neki reselleri navodno obavijestili kupce da nece do kraja godine.
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sve sto su trebali napraviti je D2 sa boljom grafikom i novim questovima...
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma