DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    "Sweepstakes open to legal residents of the fifty (50) United States and District of Columbia and where prohibited or restricted by law."
     
  2. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Ja sam uključio mob. authenticator za svaki slučaj. :D
     
  3. Retailers Hopping on April 17 Diablo 3 Release Date
    9
    Posted 4 March 2012 by Elly at 07:02 GMT

    Usually when an online retailer whacks up a release date it’s hard to put any faith in it, but based on yesterday’s news, it’s worth pointing out that Gamestop in the UK now have the date down as 17 April for both the CE and Standard edition, and Amazon in Italy has also updated their page with the new date. Perhaps Amazon in Italy were privy to the information that has been ‘leaked’ and has since updated the page to reflect the new date.

    It will be interesting to see if other retailers follow suit in the next 12-24 hours. If you spot any more updates, let us know.

    sta reci
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ovaj Blizzard baš ima nesvakidašnje termine za izdavanje igara :D Naravno ako se potvrdi da je ovo tačno.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Evo ja sam siguran da cemo u martu znati kada igra izlazi :D
     
  6. za par dana ce se znati,al vjerujem da je to datum,i njima je zurba da je izbace sto prije
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Hoce li iko od vas narucivati Collectors Edition (Amazon ima ponovo akciju za 99$) ili cete se zadovoljiti standard verzijom, tj. download-om? Razlika je navodno nekih 40 EUR.
     
  8. Cohiba

    Cohiba Novi član

    Zar salje Amazon software u BiH?
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Uzmite u obzir da imaju US i UK/EU verzije igre, pa obratite pažnju zbog servera i to. Amazon ne dostavlja, ali možeš kod njih naći neke vanjske retailere koji će ti poslati. Naravno, ne zaboravite ni carinu, jer će paket biti skuplji. Najisplativije je ganjati nekoga da vam to fino prošverca preko granice i donese lično (a prije toga vam može poslati serial key, pa samo skinite igru sa B.neta) ;)
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma ja cu digital download i cao, kao i sve do sada. :)
     
  11. meni drug ima burazera u Uk pa ce nam uzet Box,poslat kljuc samo i digitalu skinut,pa kad dodje ponjet ce nam kutije,mada treba vidjeti koliko ce biti para ovdje i u srbiji,jer u srbiji ima blizz shop. a box izgleda prejebeno..
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Nesto kontam, koliku armiju nezaposlenih imamo u BiH, ako ovaj RMAH profunkcionise na D3 mogli bi praviti kakve loot timove ko kinezi, da se koja para klepi :mrgreen:
    Pretpostavljam da ce drop sistem biti opet takav da moras biti 24/7/52 nakacen da bi dobio neki mocan legendary item, isto kao sto je billa vjerovatnoca za pronaci Zod rune u D2 na single player-u.. Odnosno bice pravo zeznuto naci nesto vrijedno prodaje, jer se nece dozvoliti stavljanje na aukciju standardnih itema kako se ne bi zaspamala berza.
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nakupis magic finda i udari hahahaha :)
     
  14. jeretik

    jeretik Komšija


    Ne moze, nezaposleni kod nas su zauzeti vozanjem novih Audija i putovanjima u inostranstvo.
     
  15. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ne mislim ja na te nezaposlene :D , ali haj' da ne spamamo, tema je sejtan treci dio.
     
  16. vutra

    vutra Komšija

  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Cisto sumnjam da ce biti spremna u aprilu, obzirom da ce sasvim sigurno biti problema u open beta verziji. I jesu li testirali uopste dalje od kraja trenutne beta verzije koja traje sat ili koliko vec, mislim sta je sa ostatkom igre?
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Te open bete im ne sluze ni za sta nego da servere opterete i hype naprave. Ne sjecam se da je ijedna igra prosla kroz velike promjene nakon "testiranja".
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Znam samo da im trenutna beta traje evo pola godine, i sad ko fol ce izaci open beta pa kroz mjesec release. Nesto cisto sumnjam al eto, treba sacekati.
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Hah, dobra! :D

    I da budem on topic - što prije to bolje, moraću betu još malo zavrtiti da vidim rune konačno :D