Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nish nije smjesno, nego je zalosno. isto da bihnet naplacuje 1442 :D ili raiffeisen bank svoj Raiffeisen direkt info +387 33 75 50 10
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mogu ti brojevi biti besplatni kada bi telemach placao te troskove... al bi onda bankrotirali ;)
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa to i govori koliko je to slaba firma, prvo zato sto sigurno imaju mnogo takvih poziva, a drugo sto ne mogu snositi troskove poziva...
     
  5. dzan

    dzan Novi član

    Ima li jos neko problema sa pingom zadnji dana? Navece oko 20:00 pa negdje do 22:00
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    zna li neko gdje naci vise detalja o digitalnom prijemniku Cisco Z8398 koji je u ponudi telemacha i jos bolje ako je neko dolazio u kontakt s istim da napise malo detalja, jedino sto sam ja uspio naci je tekst na slovenskom a posto slovenci razumiju nas a mi u njih buljimo k'o tele u sarena vrata kad nam se obracaju to mi i nije od neke koristi
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    konačno i face tv pustili...
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Koji kanal? Pretražio na dvijel telke i ništa! :x
     
  9. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    14
    Face TV
    C12 / 224.25 MHz
    domaći
     
  10. amarextreme

    amarextreme Aktivista

  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i ja sam se istripovao kad sam vidio da nema na digitali, a na crt gdje je samo analogna ima.

    zar im ne ide automatski ponuda sa analogne i na digitalnu?
     
  12. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Pa ja sam baš po tome pitanju zvao podršku, kažu da neide, moraju prilagoditi to i na digitalnu... Kažu da će biti i u ponudi digitalne u skorijem vremenu, ali nisu mi mogli precizno reći tačno kada...
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Da samo vidite kretena iz telemacha, nazivali kuci, i trpali digitalnu tv, slali letke i sl. i lijepo rekli 3 mjeseca besplatno, a nakon toga da se odabere paket koji se zeli, da bi nakon mjesec dana poslali racun sa uracunatim najskupljim paketom jos idioti tvrde da nije bila akcija besplatne digitalne tv. 3 mjeseca.
    Najgore sto nigdje nemogu da pronadjem onaj hebeni letak gdje su reklamirali akciju, i gdje lijepo stoji 3 mjeseca besplatnog probnog perioda, pa me zanima da li jos neko ima kakve informacije o tome, ili sam ja pobudalio pa se nesjecam (a imam pamcenje kao slon).
     
  14. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Ja sam se prijavio na tu akciju besplatne digitalizacije kablovske sredinom oktobra 2011.

    Medjutim oni su mi u novembarskom racunu naplatili dodatno 18 KM i za HBO i za Prosireni paket. Zvao sam ih, objasnio situaciju, i zenska mi rekla da ce poslati novi racun u kojem ce biti ispravljena greska...
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    Ja sam zvao, ali konji tvrde da nije bila akcija 3 mjeseca nego samo jedan, cisti lopovluk, i navlakusa lafo tri mjeseca pa ti sloze racun za mjesec dana.
     
  16. black

    black Komšija

    kakva situacija u vogosci?
    je li puca puca veza,stopaju li kanali itd.
     
  17. Ludimedi

    Ludimedi Aktivista

    Ma ja sam to i prije govorio, debili okorijeli im rade u firmi, veze nemaju. Kad su dosli kod mene da prikljuce kablovsku prvo ne radi im busilica, onda se ovaj boji visine(popeo se na merdovine i lik poceo drhtati)..Stari se iznervro i sve on postavio oni samo kablove pokopcali. Ista situacija kod prikljucka za internet. Dosli a nisam bio kuci, sve oni fino pokopcali al net ne radi. Bilo puno iikona na desktopu i rekli sestri da "ima previse instaliranih programa i zato ne radi internet" jos joj rekli "kad se to pobrise proradice"..kad sam dosao namjestio ja konekciju bez ikakvih problema..Stvarno nemam rijeci, kako im uspiju dati posao a toliko su glupi.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Sta ces dalje kad mene monter svako par dana zove da nastimam ruter jer on pojma nema. Nije ni pppoe konekciju znao napraviti dok mu nisam pokazao a ja jos duduk za mreze hehe. Lijepa nasa drzava.

    Sent from my GT-S5570
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Klasicna prica, najjace sto im se podrska naplacuje, potrosio telefona na njih u vrijednosti jednog racuna za net. Jos da im platim penal za taskidanje ugovora:D


    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  20. Tensai

    Tensai Komšija

    Ima li neko problema sa konekcijom?Meni svako pola sata pukne i brzo se vrati,i tako već 3-4 dana već.