DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. p4ja

    p4ja Komšija

    sad ga i ja vidjeh,taman da ga postam...10/10

    edit... bas me interesuje sta se desava sa ovim mjestom gdje se andjeli okupljaju,treba docekat ove cinematike ...

    i ima li bar jedan da ce igrat HC?
     
  2. p4ja

    p4ja Komšija

  3. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Koliko vidim, ovo je borba Imperiusa i Diabla ili? Ne svidja mi se sto je Diablo malo "koščat" ko da je female. U dvici je bio ekstra, onako kako bi ga covjek otprilike i zamisljao.
     
  4. p4ja

    p4ja Komšija

    ma nisam siguran,al mislim da se neko od andjela preobrazduje u diabla,njih je petorica,tako da ne znam ni sam... gdje ko kupuje igricu,koje su najjeftinije varijnate? jel neko vec preordero?

    edit:amazon.co.uk ispade najjeftiniji 33 funte- 75.9 km

    ako je neko nasao jos nek posta
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ono je Belial, mislim da u trici nema diabla, ili će imati neku minornu ulogu. Ovdje su glavni Lesser Evil, koji hoće da postanu Prime Evil ;)
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  7. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Nisam siguran da će ti je amazon poslati, a i ako ti pošalje uzmi u obzir sve kerefeke, pdvove, cijenu dostave i slično i igra če te doći isto koliko bi te došla kao da si ju kupio kod nas. Imaš u bbi, reče čovjek da je cijena najvjerovatnije 100 km, max 120. Preorder možeš uraditi, platiš neku sitnu akontaciju i to je to.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Boga mi dobar dio uzimaju sebi, 15% uzima navodno PayPal i oni 1 Euro po itemu, ili 15% od vrijednosti prodaje ako je u pitanju nesto od potrosacke opreme.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto se auction house tice, negdje sam procitao da uzimaju oko 15% od same transakcije i onda jos 15% kad radis cash out sa accounta. Koje pranje novca :)
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    http://eu.battle.net/support/en/article ... rmation#q4

    http://eu.battle.net/support/en/article ... mation#q16

    Mislim da je Enis već postavio ranije ovaj link: http://eu.battle.net/support/en/article ... nformation

    A ima i ovo upustvo: http://eu.battle.net/d3/en/services/auc ... use/how-to
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    1 euro po transakciji, i onda 15% kad vadis lovu sa blizz racuna.
     
  13. p4ja

    p4ja Komšija

    ma i ne treba mi da mi posalje,a imam druga u UK pa sam mislio da on to naruci,pa mi samo posalje kljuc,jebiga razlika je u 45 km,fakat nije malo
     
  14. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Pa druže onda je mnogo pametnije uzeti u UK. :)
     
  15. NeXs

    NeXs Novi član

    Evo linkova za download klijenta, za vas koji ste uradili preorder a hocete da imate igru unaprijed instaliranu..da ne gubite vrijeme na instalaciju kad igra stigne

    I ja uradih preorder prije par sedmica, nadam se da ce stici 15go il prije 15tog.. nisam nikoga organzivao za neki co-op, pa ako ima jos neka usamljena dusa koja voli duge setnje po plazi :)D) nek se javi iskusnom d2 veteranu da sjekiramo d3 azdahe čoporativno
    peace

    DIABLO III Retail (enUS – America)
    DIABLO III Retail (EU – English)
    DIABLO III Retail (EU – Italian)
    DIABLO III Retail (EU – French)
    DIABLO III Retail (EU – German)
    DIABLO III Retail (EU – Polish)
    DIABLO III Retail (EU – Spanish)
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja sve vise i vise razmisljam o tome da uzmem D3 iako do sada nisam (iskreno) igrao D2, mislim da bi moglo u potpunosti zamijeniti tenkove, hajmo ko je preorderovao najpovoljnije cijene da mi date :)

    HVala.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imaš na netu neku stranicu buy diablo 3 ili preorder diablo 3 gdje su ti prikazane najjeftinije cijene po regijama, malo proguglaj da nađeš tu stranicu i to je to :)
    Ovako, pogledaj Zavvi, GAME, ebay, amazon ako imaš nekog i eto. Možda g2play, ali nisam siguran. Od Blizzarda ti se ne isplati uopće kupovati.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Treba provjeriti kod onog Indijca hocel opet biti po 20 Eura PC verzija (kao sto je bio BFBC2 & BF3 cim su izasle)

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

  20. p4ja

    p4ja Komšija

    ma hocu najvjerovatnije,jer jebiga morat ce on cekat kad naruci da mu dodje,nisam suguran da cu moci odma prvi dan play...ako bude viska repa kakvih uzo bi preko blizza da odma mogu,vidjet cu jos.