DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ako će ti taj prijatelj u UK uzimati, samo neka preorderuje, poslaće mu igru par dana/dan ranije da stigne na dan izlaska. Ili na kraju krajeva, biće i midnight launch vjerovatno negdje u blizini, pa i to možete razmotriti :D
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma


    Gledao sam vec, nema a sve su 60 $ na ebay...
     
  3. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ne znam da li ću prvo malo solo izgustirati čisto da još pohvatam gameplay, ali ako se odlučim za čoporativnu varijantu javim ti se. Meni je glavni problem za Co-Op što sam u obavezama neviđenim, što posao što familija, tako da se sve rjeđe družim sa PC-em, ali skontaće se već nešto.
     
  4. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Ljudi sta mislite o PvP-u? Navodno se Blizz nece previse trudit da balansira klase za PvP, sto bi po mom misljenju bila steta, jer PvP u D3 ima ogroman potencijal.
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    ma meni i nije bas toliko vazan,iako u wowu npr nisam u zivotu usao u instancu,ovde je veci fokus zavrsit game na sva 4 moda,sto ce bit izuzetno tesko,pvp ce kasnije doci u patchu nekom,al vjerujem da nece biti ni tu propusta
     
  6. fipi

    fipi Aktivista

    Ma rekli su da nece bit nekog ozbiljnog pvp-a, nece bit ni rankinga ako se sjecam dobro, u biti bice niđe veze. Ako hos pvp-at igraj wowa
     
  7. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Pa to mi je cudno, ako ga vec prave, zasto ga prave da bude nidje veze PvP. S obzirom na to da su uzeli sebi vremena da se posvete iskljucivo PvP-u nesto se nadam da ce se desiti pozitivno iznenadjenje.
     
  8. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Pa pvp u diablu nece tweekati iz poznatog razloga koji se desava u wow-u jer raznim balansiranjima u pvp kvalitet igre i zabave u PvE opada drasticno

    Ko je igrao zna kolika kolicina kukanja i jadanja postoji u wow-u upravo radi pvp-a :)

    samim time oni su rekli da ce diablo 3 pvp bit casual lots of fun over the top pvp play koji meni super zvuci :)

    A Nikada diablo gameplay nije toliko bio vezan za pvp. U Pve lezi sva car diabla
     
  9. p4ja

    p4ja Komšija

    tacno tako, ide neki wrath of the barserker i udri
     
  10. extibo

    extibo Komšija

    Problem je u tome sto Blizz svakim patchem okrene igru (WoW) naopako. Kakve veze imaju balansiranja sa kvalitetom PvP/PvE? Ako je nesto OP, to se treba nerfati i obrnuto, no Blizz tim pokusajem balansiranja pokvari skroz 10. stvar, i onda opet ista stvar u sljedecem patchu. Nesto slicno sa BF3 patchovanjem u posljednje vrijeme.

    Probao sam D3 beta i nikad ne bih dao 60 baksa za takvo nesto. Sve je to fino ispolirano i upakovano, ali jednostavno ne vrijedi tih para. Draze mi je podrzati indie developera tipa Runic Gamesa sto pravi TL2.
     
  11. NeXs

    NeXs Novi član

    Isti sam ti, minus familija, opcija a) igrati solo, opcija b) prikljuciti se nekoj ekipi koja ce oboliti od d3ice i nikad vise svjetlost dana ugledati nece...
    A mi nekako nije interesantna, B ne dolazi u obzir... i ja cu uglavnom igrati poslije 20:00 navecer i vikendima...
    Zato bi bilo fino imati raje na listi koja povremeno igra i nije kroz neki blood-pact vezana za neki klan ko sektu, da mozes nekome pomoci il zatraziti pomoc
    Kol'ko god mi je d1 i d2 bio dobar, ni blizu to nije bilo kao kad sam krenuo sa multislayerom i upoznao brdo fine (strane) raje... a s nekima sam jos dan danas u kontaktu...

    elem, kenjam puno, razmjenit cemo battletags pa cemo vidjeti dalje :D
     
  12. p4ja

    p4ja Komšija

    pa dobro nevjerujem da ce ko cjepat dan/noc,svak je u nekim obavezama,al se moze organizovati ovdje par ljudi sto ce igrati,da skupa rokamo,al ako bi vec isli skupa u vazda dogovoreno vrijeme,mogo bi se i hardcore char napravit..
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako neko bude igrao ujutro od 6 pa popodne do 12, možemo igrati zajedno. Od igranja navečer nema ništa. Također i od hardcorea, jer ne vidim užitak u igranju samo da ne pogineš.
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Kakvo ti je to radno vrijeme kralju, da se i ja prijavim :mrgreen:

    Sto se mene tice takodjer nista od hardcore. Jedino na svijetu sto bi me moglo privoliti da krenem sa HC karakterom jeste ako bi drop sistem bio jaci sa nekim uber itemima. Ovako sto zoi rece, samo gledas da ne zagines. Nema sanse da se to ne desi na nightmare ili najkasnije na hellu. Popusti koncentracija.
     
  15. p4ja

    p4ja Komšija

    noobs :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Odličan kratki animirani film, od kreatora Metalocalypsea:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LEAPxgMCEA8&list=UUxn8csYeZg6awRnZS-aqg0g&index=1&feature=plcp[/youtube]
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Vecina respektabilnih distributera vec imaju diablo 3, spreman za slanje.
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odradio i ja preorder na g2play za 49€, ceka se 15.05 :)
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jbt odoste svi na Diablo neću imati s kime BF šutati :(
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne brini se za to. :) Nije mi do diabla ni sekunde.