Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja sam do FIFA 12 bio PESovac nekih 15 godina (Ukljucujući i Winning Eleven još sa PS1) ali je ova FIFA daleko ispred PESa za mene. Iz PESa mi fali štimanje formacije i izgled igrača, ostalo mi je daleko bolje ovamo.
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    isto sve,samo sto sam ja poceo sa FIFA 11 pa sada do 12,do 11 sam bio u PES-ovom taboru,a danas mi je presmjesan..
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja sam uvjek bio fan fife tacnije od 2004, ali sam ujedno i sa rajom igrao i pes od pes4

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar je tolika razlika izmedju fife 2011 i 2012 ? 2011 mi se nikako ne svidja, na prvu, PES 2012 mi je bolji dok zadnju fifu nisam probao.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako da updatujem igru sa zadnjim patchem ? Ne mogu igrati online ako nije updatovana a skinime neki patch i kaze da ne moze naci igru. Vejrovatno sto nije na C:.
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pa skini patch preko clienta i onda instaliraj na zeljenu putanju, tako je valjda do sada bilo. Imas 2 verzije patcha (barem je do sad bilo :D) za DL i DVD verziju.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Skinuo sam neka dva. Prvi nije znao naci lokaciju a drugi mi trazi neki fajl sa diska. A na clientu nema update. Ili ne vidim.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Hmm, u mene je na drugoj particiji bio PES pa mi nikad nije pravilo problema. Kad udjes u igru odi na "Extra Content", valjda bi tu trebalo automatski da ti skine, ako se ne varam.

    Da li je neko od ostalih instalirao?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

  10. igor.g

    igor.g Komšija

    radi bez problema :smt006
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Sredio sam i radi multiplayer.

    Sto se tice igre, ovih par utakmica. Tesko ocjeniti dok ne probam i konkurenciju. Meni je sasvim ok. Pas igra ide prilicno brzo i precizno. Dobro odradjen dugi pas (trokut.. kako se vec zove). U nekim situacijama daje u noge dok u otvorenim situacijama daje ispred loptu sto u vrijeme kada sam ja igrao nije bio slucaj.

    Sa druge strane, prilicno smeta stvar kada igraci koji nisu selektovani ne idu na loptu vec bjeze od nje. Treba selektovati blizeg ako nije automatski ali koliko se sjecam, ako pustis komande, igraci su prije isli sami na loptu i to ne samo jedan. Da li je to sada neki fazon HC-a, ne znam ali prilicno smeta kada bjeze od lopte jer jel'.. dosta toga ovisi od automatike i kako su programirani a ne od tebe.

    Sutevi su prilicno kriticni. Probat cu sa ostalim klubovima, mozda je to mana Man Utd-a ali ni protivnici nisu mnogo bolji.

    Jucer mi se lik setao u šesnaestercu sa Ronaldom sto vidim debelog materijala za nerviranje te kontam da ja ovo batalim odmah. Znam kako me je nekada davno fudbal dovodio do mjere da pojedes gamepad.. a vidim da je i ovdje jedan kolega unistio isti.
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jesam ja razvalio 2 :smt005

    Prvo nekakav smecarski iz Skenderije od 20km,a nedavno i Xboxov wired..

    Ako neko zna ko moze da namjesti ovaj xboxov,znaci onaj gornji analag kao da je ispao iz lezista,tako mi se cini.. :smt003
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Evo kupio sam ja ovo govno zbog drustva, igram protiv covjeka i zabije mi dva gola glavom sa 10-ak metara sa jebenim Will-om Keane-m, ne znam koji mu klinac ikako igra jer su mu ocjene lose ali me potopio, nidje veze.

    Ako bi ko odigrao koju neka se javi.
     
  14. NeXs

    NeXs Novi član

    Ja igram staru dobru 11ku online.. sve mogu podnijeti, i 7:0 poraze ako treba, respekt ako me neko nadigra..
    al' nema mi nista gore nego kad ja vodim protiv lika iz D1 divizije, koji bi trebao da zna igrati s nogama bolje od mene, a on 5 min prije kraja, kad vidi da ne moze pobjediti, uzme jebati konekciju nekim halatom i utakmica se prekine zbog "losih uvjeta"..a ja dobijem kurac u celo umjesto masnih bodova i love..debili prokleti..
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kad uzmem joystick,mozes me izazvati :smt003
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sad za prvi maj kod rodbine sam bio primoran igrati PES 12 na PC, katastrofa ziva. Blago receno u par navrata mi je doslo da si razbijem dzojstik od glavu.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta je bolje ?
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma


    FIFA 12.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ono kiliko sam probao.. jok. Jediino sto je lopta brza kada sutas.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ti reče da si igrao FIFA 11, a da 12 nisi ni probao. Kako god, bolja u skoro svakom pogledu.