Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Koja platforma? Za pc vjerovatno g2play.net.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    PC, "out of stock" na g2play...
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pes 2011 ti je najgori pes. to zasigurno. u širokom luku izbjegavati.
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Evo ja sad nakon 10god ponovno počeo igrati pesa 2012, sta je ono kako ga usrase onako nemoguće, bolji je od 11ke, al opet... Ili je onaj patch nešto poremetio, nemogu nekad shvatiti ona dodavanja, kao da ja ne igram nikako, pucanja na gol.. Da prazan gol fuli više puta sa 5m igracina kojoj je sut 80.

    Sent from my Nexus S using Tapatalk
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koristi zadnju verziju pesedit patcha za pes 2012.

    mada ja kad igram, to je najviše patchovani pes6. strašne patcheve ta igrica ima.
     
  7. kvaju

    kvaju Komšija

    kako misliš pes6 (pes 2006??) konzola, PC?

    također ako može neki site ako ima da se najnovije vijesti uz ovu igru objavljuju, pečevi i to ako ima na jeednom mjestu da je provjereno ako ima preporuči.

    hvala
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    da pro evolution soccer 6 ili ti 2006, na pc-u naravno, pitanje ima li uopste patcheva za tu igricu na konzoli
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa pes 6, kod konamija tad nije išla numeracija po godinama. ako ćeš tako gledati, to je onda pes 2007.

    za pc govorim, naravno.

    dovoljo da pogledaš ovo:



    klipovi iz trenutno dva najbolja patcha, shollym patch 2012 i pes phoenix patch 2012.

    oba možeš skunuti sa www.evo-web.co.uk.

    a za pes 2012, najbolji ti je pesedit sajt, www.pesedit.com. tu je najbolji patch za pes 2012.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Znači igraš PES iz 2007, a updateom su rješeni igrači i transferi kao iz 2012?

    Meni se igrivost kod 2012 nikako ne sviđa. Nije gušt igrati kao prije.
    Dodavanja, sudaranja igrača isto mulci po terenu o određenim trenutcima mi baš ide na živce, izgubim
    brzo volju za igrom. Sjećam se prije baš sam s guštom igrao, ja i kolega rezultate pisali u teku, na kraju svakog nastavka sumiramo rezultate
    (+slobodnjaci se posebno brojali :)) baš milina, a ovo sad, kriza.
    Doduše mi smo igrali prije to na PS1-2, sad ovo baš kriza.
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Uzmes FIFU 12 i ne peglas se sa nikakvim patchevima ;)
     
  12. kvaju

    kvaju Komšija

    Fifu nakon PES-a? No way :)

    Doduše čuo sam da je sada puno igrivija nego prije.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Naravno,skini bar demo,ali demo meni nije ni upola kao full verzija,i ja sam bio pripadnik fanboyizma pes-a do FIFE 11,kada jer od 11 FIFA koristi engine kao na konzolama,tacnije 12 koristi isti engine kao na konzolama dok 11 koristi engine od 10 na konzolama.Igra je fenomenalna,golmani su strasni,poteza mali milijun,nacin multiplayer-a je fantastican!Nakon svakog transfer mjeseca mozes downlaodati najnovije startne postave.Nije skupa,ja sam je kao pre-order uzeo za 38km boxed verziju.
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa pogledaj klipove koje sam ti stavio. naravno da je sve "up to date" za ovu sezonu. grafiku su digli na max nivo, uostalom upali bilo koji od onih klipova na 720p ili 1080p i vidjet ćeš.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    grafika What the hell, moram sebi opet skinuti pes 6, psebno nakon ovog patcha
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma zadnjih par je retardacija teska.

    Evo maloprije razbih dzojstik na 12-ci (onaj cunga-lunga, ko ga jebe :mrgreen: ), ne igram to govno gotovo nikad ali momak navalio hajde hajde, ne zna od igre haman nista, jednu ga uzmem sa 4-5 razlike pa jednu izgubim na totalnu retardaciju engine-a i tako opet, jednu razbijanje, jednu glup poraz jer engine ne da.

    Single-player isto AI vara retardirano, glupost ziva prema starim verzijama i novim FIFA-ma.
     
  17. NeXs

    NeXs Novi član

    svakome svoje, al meni je pes 11ka fantazija... nisam prethodne djelove igrao (do nedavno) al 11ka mi je legla ko kec na desetku, pun intended..
    nije perfetkna, ima tu i tamo glupih bugova tipa kad uradis pass-through ne mozes kontrolisati igraca s loptom kratko, osim ako uradis super-cancel
    ili nekad se desi da je lopta daleko jednako udaljena od dva igraca pa ti onda pc salta tamo-vamo kontrolu jer valjda ne zna ko je blizi

    ali generalno je gameplay odlican kad se uhodas, merak je dodavati, merak je dati golove, fizika je taman

    zato se i razocarah u 12ku, valjda nakon sto svi nahvalise fifu, oni krenuli njenim stopama, nije vise pes nego fifa klon.. lopta se krece u slow motionu, toliko ai bug-ova da igranje protiv racunara ne dolazi u obzir (pred golom svi driblaju kao messi i dodavaju se perfetkno).. stvarno probah da je zavolim, u vise navrata sam ostavio igru pa opet poceo, kontajuci do mene je, trebam se navici... ali jok, ne ide ni nazor, igrao vise na zor a ne sto mi je igra bila igriva

    back to 11..
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja odkad sam prestao igrati pes, bolji sam sa zivcima
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    meni tako s novom fifom. :lol:
     
  20. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Igrao sam ovaj PES6 sa Shollym-om , dobro su ga uradili i može se reći savršeno . Update iznosi 7 i nešto giga ali ga vrijedi skinuti i igrati sigurno.. :)