Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Gdje se ima jeftino pokupit PC verzija ?
    Hvala
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dam ti ja svoju za jeftino :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Ček jel ovo izlazi ovog mjeseca? :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Trailer izlazi ovog mjeseca.. sto bi Ahmo rekao.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    a btw, izašao je i novi patch za pes 2012, zajedno sa 4.0 DLC-om. gameplay s novim patchom je strašno poboljšan.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko love ? Usput gdje se ima generalnu uzeti PES, gledao sam na dva sajta i nema nikako.. inace, fifa mi ne lezi. Tacnije jedanaeska, dvanaesku nisam probao.
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja uzimam sa Sendit, shopto, ovisno koja ima bolju ponudu.

    [​IMG]

    Password si dobio na PM, pa igrajte, ja nemam vremena jer spremam zavrsni i par seminarskih :(
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobro ne moras nam svoj CD key pokazivati :mrgreen:
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pa dajem ko zeli da igra sa HWB-a, ja nemam vremena pa neka mi se javi.

    Za sada je NAILS jedini dobio pass, a ako zele i ostali da se okusaju online slobodno nek se jave, prvih par cu dati pa da znate koga trebate "cimati" ako vam se igra :)
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    I ja bih htio probati pes. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Poslao i Alibegovicu, znaci NAILS i Alibegovic za sad.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni je novi PES odron. Igrao ga na PC-u malo umalo računar ne razbi. Na PS3 smiješno mi to sve izgleda. Ko da igram stari pes 15-ku na ps2 sa boljom grafikom. Bitno je da je igrač brz i prolaziš s pola snage. Nikako da mi ovaj fudbal legne. Naravno isključim sva pomagala.
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    probaj novi oficijelni patch i dlc (za razliku od š**aka iz ea sportsa, konami ne naplaćuje takve stvari fanovima niti uslovljavaju posjedovanjem originala), igra je sad odlično ispeglana.



    @donjapa

    šta to nudiš? i ja bi volio to nešto :D
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sta je to EA naplatila u FIFA? Ne sjecam se da je neki DLC bio osim roster update i patcheva.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    ^EURO 2012 :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A lol, napravis turnir kakav hoces. Te verzije svjetskih, evropskih, olimpijada su uvijek izlazili za ovce. Konami se treba dobro naraditi da im igra bude na nivou FIFA-e. Igra je trenutno nesto izmedju onog arkadnog gameplaya sa PS2 i pokusaja kopiranja FIFA-e, ni tamo ni ovamo, prilicno lose ispalo. Vidjeti cemo na jesen hoce li biti vecih promjena :)
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    S tim da mi na pc-u ne mozemo igrati taj DLC tako da i nije neka mana :roll:
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    A dobro, uvijek postoje oni koji vole FIFU i oni koji vole PES, igrao sam ove godine obe aktivno, sta da kazem, svaka ima nekih svojih "prednosti/mana". Licno sam uvijek bio ljubitelj PES-a a i cijela organizacija u kojoj sam igrao se vrtila oko PES-a pa sam bio pomalo primoran da s njim nastavim dalje.

    Sad kad sam napustio tu organizaciju mozda predjem i na Fifu ako bude bolja :)

    Nego password sam dao: 1. Nails, 2. Alibegovic, 3. Igor, 4. Madball - Ako se jedan navuce i nece da sidje vi ostali znate sta vam je raditi :D
    (pass necu vise davati dok neko od ovih ne odluci "prestati" da nebi bilo previse ljudi na 1 acc pa niko se ne stigne naigrati)