Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Galaxy S.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    SE Xperia Neo, jedini problem je memorija, ali je proširiva do 32GB.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja za 20km uzeo karticu od 16gb.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nexus S je oko 450KM nov i ima 16GB memorije. Jedini nedostatak je sto memorija nije prosiriva.
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Dovoljno bi to bilo, samo da nije manje od 8GB.

    Hvala, prenijecu mu, da se ja pitam isao bi na Nexus S, moze se mozda naci neki super ocuvan za te pare.
     
  6. Ado_sa

    Ado_sa Aktivista

    Prijatelj trazi Samsung Galaxy S3, negdje da ima u prodavnici? Trazio kod Univerzalaca, sve rasprodato.
     
  7. pac

    pac Komšija

    Hustel se reklamirao da ima, oni su na carsiji.
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Trebao bih neki smartphone do 400km, u opciji je i polovno. Do sada sam bio zaljubljen u android OS ali nesto mi se svidjela ova X7 sa anom. Ispo sam skroz iz fazona oko mobitela jer sam bio zadovoljan sa Samsung ACE-om ali izgubih ga nedavno. :(
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    imas Galaxy S, mozes naci cak ispod i 400km
    no ako trazis nokiu, ako si zainteresovan mozda nadjes nokiu 710, ako hoces symbian vidi nokiu 701, N8
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Xperia Ray je oko 350KM.
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Raja isplati li se dati za HTC Desire HD 380 KM telefon star 10 dana? Koliko sam primjetio ima zvanicnu podrsku za Ice cream 4.0, dobru kameru, prelijep dizajn...
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Skoro bio na oglasima kod nas jedan za 360KM ako se ne varam, mislim da je otisao. Mislim da se isplati, pogotovo ako je "star 10 dana".
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jasta nego se isplati, taj fon je legenda i dugo ce ti biti sasvim dovoljan za sve tvoje potrebe.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Buraz ima taj, po meni preglomazan i pretežak, inače zvijer u svim poljima + neuništiv, možeš čovjeka ubiti s njim! :mrgreen:
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jest potezak zbog metalnih dijelova na oklopu, a opet je normala fon kakvi su ovi sa 4.7" displejom.
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Hvala momci na preporukama uzeh ga danas. Malo sam i ja strahovao da neće biti preglomazan ali ipak nije. Definitivno poslje ACE viši level u svim poljima.

    Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Može li neka preporuka fona kao Galaxy S2 i sl. Moj je izbor S2,ali ima još nekih preporuka pa ne znam.Tu su preporuke za Sony Xperia S i sl. ? :)
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    HTC Sensation XE
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da li je bolji od S2,kakav je ovaj Sonyev ?

    Možda glupa pitanja,ali nisam u ovom fazonu,trenutni fon mi je SE k310i :oops:
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Od samsunga Nexus Titanium i9250 i S2, od HTC Sensation XE ili noviji One S, a Sony Xperia S. Ja bih se dvoumio izmedju One S i Xperia S, S2 mi je bezveze, nekako mi je previse izgledom na iphone a taj oblik mrzim :)
    Svi su ti telefoni ekstra, neces pogrijesiti ni sa jednim. Sve zavisi sta se tebi svidi, cijenom su tu negdje. Odes u prodavnicu i uzmes svaki u ruku, koji ti najvise legne njega uzmi.
    S2 nema podrsku za buduce softverske nadogradnje pa i to uzmi u obzir ako neplaniras stavljati neki custom rom.