Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Dobar DS3, bar ova prva cetvrtina igre. Najbolje je sto su izgleda ucili na greskama pa je gameplay sada raznovrstan i lokacije su puno bolje, a ne samo tumaranje hodnicima i ubijanje cudovista. Nadam se da nece razocarati u ostatku.
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Re: Igre 2013

    Stvarno nije lose na pocetku, dizajn i atmosfera za 5. Medjutim, ocekujem da grind unisti drugu polovicu igre.
     
  3. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Re: Igre 2013

    Ma tako nešto se i očekivalo, pravac u smjeru akcije i brzog prelaza među dalekim djelovima svemira. Samo nakon svih noviteta koje su ugradili u tu igru, ja ne mislim da će stati na ovom nastavku, iako je glavni lik na kraju završio svoje... Možda u sljedećem serijalu glavni lik bude Ellie, ko zna. Ako uopće bude slijedećeg nastavka, tamo negdje 2016-17 godine... :p

    p.s.

    Kako god bilo, idem još jednom prekucati DS3.
     
  4. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Re: Igre 2013

    Ljudi, kako vam se cini SimCity? :)
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Re: Igre 2013

    Vrlo zabavan, mape su doduse veoma male, a i beta sa ovim vremenskim ogranicenjem nervira. Trebalo bi uskoro da krene novi val beta testiranja.
     
  6. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Re: Igre 2013

    Eh to sam htio da pitam, za mape. Da li je to samo stvar bete i da li upropastava uzitak?
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Re: Igre 2013

    Ne nuzno, mada to primijetis u smislu "bilo bi djos bolje da su mape vece" :)
     
  8. senad_986

    senad_986 Komšija

    Re: Igre 2013

    15-ak minuta Wasteland 2 gameplaya. Sumnjam da je iko igrao prvi dio, ali zato jeste Fallout 1 i 2, a ovo dodje kao treci dio. Sponzorisan je od strane igraca putem Kickstarter kampanje, a planiran je za ovu godinu.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Re: Igre 2013

    Kickstarter i igre... 3 000 000 $ na ovo... smiješno i žalosno.
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Re: Igre 2013

    Ja sam se stvarno nadao da će Aliens: Colonial Marines biti odlična igra... Nažalost igra je ispala kao čisto s*anje... :cry:

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Potpisujem, smece i po.
     
  12. senad_986

    senad_986 Komšija

    Re: Igre 2013

    Sta, vi ih vec igrali, pa znate?
    Mozda ovi Kickstarter projekti i budu promasaji, mada sumnjam - finansirani su uveliko iznad ocekivanog iznosa, nemaju izdavaca da im puse za vratom i namece svoje ideje, ali polako, pricekajmo da izadju tri najpopularnije KS igre - Project Eternity, Double Fine Adventure i spomenuti Wasteland 2 od cijih ce rezultata vjerovatno i zavisiti buducnost KS finansiranja igara.
    Evo ga, i Dreamfall Chapters je na KS-u - zavrsni dio The Longest Journey trilogije - taman cetiri igre koje cekam.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013



    Sto se ovih kickstartera tice, bacanje para na prosjecne igre kojih i onako ima koliko hoces.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. jeretik

    jeretik Komšija

    Re: Igre 2013

    A jeste i vi smiješni. Kickstarter i dig. distribucija su način da se razvojni timovi konačno otrgnu od pritiska izdavača. Budžeti su onakvi kakvi su bili u zlatno doba gaminga, 90-ih. Svima treba da se dizajneri i programeri spuste na zemlju i počnu raditi radi ćejfa, a ne para. Kickstarter je jedan od alata koji to omogućuje.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Problem sa kickstarterom je sto nista ne ide preko njih. Kad dajes pare, dajes direktno kreatoru projekta i na njemu je hoce li ti uraditi refund ili nece ako projekat propadne. Projekti od vec poznatih developera vjerovatno nece propasti, mada ne ocekujem neke posebne igre (vecina indie igara je prenapuhana i nisu nista posebno), ali je za mene hrabar ko da pare nekome samo na osnovu ideje i nada se najboljem. Ja bih radije podrzao veliki projekat koji ce pomaci granice gaminga, nego masu ovih 2D scrollera sa lijepo nacrtanom pozadinom...
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    Aliens: Colonial Marines

    Ne kontam kako su uspjeli s*rati toliko igru od demo verzije, demo izgleda bar 5x bolje :shock: :

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    Osim sto su neke stvari dosta drugacije, u finalnoj fali ala onaj BF3 blue tint efekat koji je kao bio u demo verziji.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    Fali dynamic lightning, fali ta plavicasta atmosfera Aliena. Ja bi rekao da je finalni proizvod pre-alpha build, a demo verzija da je final produkt :/
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Kako su ovo uspjeli haha Je l' ovaj demo bio igriv, za javnost?
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Krive su konzole, da je ostalo kao u demo verziji konzole bi se patile :) Nazalost PC verzija ispasta zbog toga.