Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Re: Igre 2013

    Assassin’s Creed 4: Black Flag
    Arrr, Matey! :lol: :lol: :lol:

    [​IMG]

    http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... black-flag

    Release date Holiday 2013
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    ShootMania open beta na steamu..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Probo Tomb Raider na PS3 igro 1 sat i meni ovo nekako nikako ne lezi :). Izmijesali uncharted, AC3 i far cry3 :D Al et vjerovatno se svidi onima koji nisu do sada voljeli TR, doduse jos je rano za konacan sud, al vec mi se vise ne igra :)
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    Koliko se ja sjecam Lare, cijeli fazon je bilo istraživanje, ponjenje po liticama i zidinama, pucanje sa dva pištolja i skakutanje naokolo.. ili jos bolje, pucas sa dva pistolja i praviš salto u stranu. A da, sjetih se ong stajanje na rukama, fol kada se popnes uz neki zid pa napravi kao salto.

    Zamisli da je sadašnja lara takva. Proglasili bi je nerealnom, 10 godina star gameplay, dobila bi 1/10 itd itd..

    A to sto sam nabrojao je zapravo cinilo TR zabavnim naslovom.. makar meni.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Pa da kao sto rekoh ko ne voli avanturisticke platformere, sto je tomb raider uvijek bio, njemu ce se svidjeti. Ali ubijanje zivotinja pa ih moras kao peci na vatri da bi jeo, pa onda onaj sistem iz FC3 imas kao logore na mapi pa se mozes transportovat na koji hoces, pa upgrade oruzja. Sve neke kao novine a uzeli iz pomenutih igara. Bolje da su poboljsali platformski i pucacki dio, ubacili dobre lokacije da dodju na nivo uncharteda i to bi bio pun pogodak. Ovako, bar koliko vidim sve se odvija na jednom ostrvu, krajolik isti i izgleda sve ce biti po mraku :)

    EDIT: I jos najgluplja stvar je da su ubacili i onaj kao detective vision u batmanu :). Otkud joj ta moc nemam pojma, osim ako nisam sta propustio jer sam preskako filmice.

    EDIT2: Al evo cim je doso platformski dio (pentranje) puno bolja igra :), inace povelik frame drop se osjeti na ps3
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Igre 2013

    daj jos malo vremena :)
    svi su slozil da je pocetak malo naporan ... :)
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    dao sam i stvarno poslije postaje bolja ali daleko je to od odlicnog, sto sam ocekivao. Jedino dat cu mu jos vremena :)
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: Igre 2013

    Pa tek ovaj zavrsih vec trailer za novi.. al' ih stancaju, ko CoD poceli..
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    Re: Igre 2013

    Ovo vjerovatno treba ići u "Igre 2014"...

    Finally :smt007
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Uff probo Tomb Raider na PCu i sve sto sam do sad reko o igri pada u vodu :D Grafika razvaljuje spram PS3! Ovdje bi se moglo pricati o onome koliko grafika znaci za igru i rekao bih da za ovakav tip igre ona je mozda i presudna, a da ne spominjem koliko je bolji gameplay sa misem. Elem mogo bi neko od moderatora sve ove postove o TR smjestiti u jednu temu. :)
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    A i podrzava Dx11, tj. teselaciju itd. Kosa joj je uradjena super, Depth Of Field efekt je takodjer filmski, samo brate padaju fpsovi samo tako. Sve na max postavkama i ide 20-30 fpsa, nekad padne i na 10.

    Al kosa joj je uradjena bas Pixar kvalitete.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    al kad iskljucis kosu idu fpsi na 40-50 :)
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Igre 2013

    Super Tomb Raider. Igram na high detaljima, mislim da je većini kompjutera previše ultimate, dok se može na ultra, ali ima nekad primjetnog pada fps-a. Užitaj je onom strijelom uraditi headshot, igra je stvarno dobra.
     
  16. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Re: Igre 2013

    Kad smo već kod Lare, zna li ko šta treba uraditi u onom dijelu kad je izvuče onaj lik iz pećine? Onaj dio kad je krene davit. Šta god da pritisnem, kad god da pritisnem udavi me :(
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    pa pise ti na ekranu sve sta treba raditi. Prvo pritisces naizmjenicno A i D i onda kada se ona 2 kruga poklope F
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Igre 2013

    Mislim da je u pitanju NURBS tehnika za ovu svaku pojedinacnu dlaku, bas kao sto je u Square-ovom novom Luminous engineu brada onog starca uradjena.

    Al mocan je specularity na svakoj dlaci, bas next-gen izgleda :)

    [​IMG]
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Da imas jacu grafu islo bi to tecno :)
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Igre 2013

    Volio bi stvarno da ova Lara dobro prođe što se tiče prodaje. Kvalitet i trud u razvoj igre je stvarno vidljiv. Deus Ex 3 je bio relativan uspjeh, ali je mnogo više zaslužio s obzirom kako je odlična igra bila.