Igre 2013 & 2014

Discussion in 'Igre i konzole' started by Beeblebrox, Jun 1, 2012.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Ne izgleda igra dobro ni na demu, ima 10 puta boljih na konzolama. Fkt je dojadila ta prica krive konzole.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Igru treba praviti odvojeno za PC, problem je novac naravno.Nove tehnologije koje su dosle sa dx11 cak i sa dx10 se nemogu iskoristiti na trenutnoj konzoli i naravno da ce igru na kraju prilagoditi njima sto pokazuje i ovaj novi Alien, pa ovako su igre izgledale prije pet godina. Zato jedva cekam PS4 i novi Xbox, podignut ce kvalitet igara u cjelosti barem neko vrijeme.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    To nema apsolutno nikakve veze sa ovim slucajem. Pre-rendered, scripted trailer, kao sto je bio i onaj za Killzone 2 sa E3. Ako nije to, onda su losi developeri, jer kako rekoh, ima igara koje 10 puta bolje izgledaju na konzolama. Digla se frka oko grafike, a to sto je sam gameplay smece niko ni ne spominje.
     
  4. rama

    rama Aktivista

    Re: Igre 2013

    Zar je ikad bila frka oko gameplaya? Ne samo u vezi ove igre, nego inače. :D
    95% rasprava su oko grafike. Pa čak i na ovom forumu gdje je populacija malo starija (ili mi se bar čini tako).
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Igre 2013


    Biće da ne čitaš forum redovno ako tako kažeš.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    A dobro, ima ih par koji samo grafiku spominju, ali s obzirom da je HW forum, sasvim razumljivo.
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  8. vutra

    vutra Komšija

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    gamespot 8.5, nadam se da je igra puno bolja nego je dobila ne review-ima.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Otkad je 8,5 slabo da ti treba puno bolje da budeš zadovoljan? Otkad je to nekadašnja ocjena 8 postala današnja ocjena 9? :?
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Odavno.
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

  13. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Re: Igre 2013

    Zašto? Pa možda je nekome ta igra za 9.3. Nikako mi nije jasno kako da ljudi ne mogu naučiti onu staru - sto ljudi, sto čudi. Meni je taj isti CoD dobar (SP barem) iako ga svi bashaju. 5-6 sati sp rokanja je po meni neki standard (i sada će naravno neko doći i reći da je CoD kriv za to, ali eto da rasčistimo odmah to - nije). Ja ne tražim puno (a sigurno je da će ti ovo potvrditi ljudi koji su dali toj igri visoku ocjenu) od pucačine. Nek' je zabavna, neka ima onih "adrenalin rushova" i to je dovoljno...

    Nego, čekam ovog Tomb Raidera. Jedni kažu valja, jedni smeće... kad će više taj peti mart :D
     
  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Re: Igre 2013

    Cuj sto ljudi sto cudi, ako je vec u pitanju profi novinar/recenzent ocjena igre treba da bude bazirana na objektivnom misljenju a ne subjektivnom, tako da ti i ja ocjenjujemo tebi bi bila 9.3 meni 6, ali IGN treba da igra da ocjenu baziranu na cinjenicama. Da sve ostale igre imaju ocjene 10.0 a BO i posljednjih 5 CoD-ova 9.3 e tad bi bila realna ocjena. Nego ovako more extra naslova koji pometu pod sa CoD-om dobiju po 8, 8.5 ocjenu dok ovo smece dobije 9.3.
    Pa samo pogledas da CoD2 koji je po meni najbolja WWII igra ikad i koji je remek djelo naspram ovih novijih splacina ima nizu ocjenu. Ja sam licno fan serijala, odigrao sam sve naslove (SP kampanje), bacio 3 godine na MP CoD2, igrao nekih pola godine i CoD4 kao i MW2 ali opet objektivno gledam. CoD se pretvorio u proizvod koji je tu jednostavno da izmuze pare i to je to, engine star ko grcka, ispodprosjecna grafika, smijesan AI, nezanimljiva prica i to se iznova vrti iz godine u godinu. U MP komponenti dobijes nove mape i pokoji novi badge, uozbilji se Boga ti.. Posljednje 3-4 igre su za ocjenu 7, ako i to nije previse. Da ne napominjem bezobrazno skupe cijene naslova. Ali tu je stari dobri TPB, pa odu s PC-a brze nego sto dodju. :smt003
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Ipak kad pogledah review izgleda da ce igra biti vrhunska, ovdje je minus samo multiplayer.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Igre 2013

    MP ti doce ko i u Bishock 2 :)
    Kazu najbolja Lara dosad ja nisma probao al jedva cekam :)
    Recenzije su davno izgubile na vrijednosti pri prosirenju internet infrastrukture ... sad je u modi sve MRZIT i blatit . Ne znam koja je igra u zadnje vrijeme docekana objerucke
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    Hoce li izlazit za pc?

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Igre 2013

    multiplayer? kakav ce to biti mp?

    Sent from my Brain using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Igre 2013

    Ims multi klipove na youtube odavno.
     
  20. senad_986

    senad_986 Komšija

    Re: Igre 2013

    Ni jedan Tomb Raider nisam igrao, ali mi se ovaj cini odlicnim i obzirom da ovakvi naslovi obicno zaobilaze PC, jedva ga cekam.