Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Rijesio sam problem u Srijedu bas, ali nisam napisao na forumu. Pojas je stekao posiljku pa sam se javio i rekao da ga izbace, poslali mi odmah i dali jos poklon. Uglavnom prosli put je trebalo 5 dana da stigne pa cemo vidjeti sad koliko ce trebati.
     
  2. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Nabavio sam preporučivani Amino Whey Hydro, i mogu samo reći da ga i ja preporučujum drugima. Evo uzimam ga 20-ak dana i prezadovoljan sam, velika je promjena na bolje u odnosu na sci mucle whey koji sam jedva mutio, i uopće nisam siguran u dejstvo tog proizvoda....
     
  3. iggy_pop

    iggy_pop Aktivista

    Probaj "lipo 6" ali black.

    Sent from my A70S using Tapatalk 2
     
  4. xman

    xman Komšija

    Momci jel ima neko iskustva sa ovim whey-om?
    http://www.kingofring.ba/p/691/olimp-wh ... x-100-700g

    Nema mjerice u pakovanju tako da neam blage kolika je jedna doza? Jel ima neko iskustva sa njim? Ili ako ima neka bolja ili jeftinija solucija za kupiti u Tuzli volio bi cuti.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Radije uzmi nesto provjereno.

    Doza je uvijek ista (od prilike) a i ovdje je:

    Umješajte 1 obrok (35 g praha) u 150 ml vode. Konzumirajte odmah nakon pripreme napitka. Preporučene dnevne doze nesmiju se prekoračiti.
     
  6. xman

    xman Komšija

    Sta je provjereno i gdje ga mogu nabaviti u tz? Nemam nikakava isksutva sa tim pa pitam. 35 gr je koliko otprilike? Dvije,tri kasike? :D
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Buraz ako ces me poslusati, nahvalio sam naveliko Amino Whey, uzmi ga i ti slobodno, a vidis i da su raja po forumu zadovoljna. Mene je dok sam trenirao odlicno sluzio. Sto se tice ove "upute" koju ti je donjapa vjerovatno prekopirao s ambalaze, pusti se toga, nema tog slucaja u kojem proteina moze biti previse.. Sto vise, to bolje. Ne kazem da se treba po 300gr dnevno rokati ali ima i takvih primjera. Ja sam otprilike jedno vrijeme oko 120gr dnevno uzimao, kada mi je cilj bio 4gr po kg tjelesne tezine a nisam bio u mogucnosti da iz hrane toliko unesem.
    Velika supena kasika ti je 15gr, samo sto je fazon sto ti ne znas tacno koliko si zahvatio, i sto nije ista kolicina 15gr brasna i 15gr dzema lupam.. Tako da ti to nikako nije mjera.

    EDIT:
    Evo sad sam pogledao sastav, od 35gr mjerice imas 26gr proteina. Dok npr. u Amino Wheyu od 28gr mjerice imas 24gr proteina pa uporedi omjere. + Sto u amino wheyu imas samo 1gr carbsa. Vidim da su sad digli cijenu na 136KM, nekad sam ja placao 3,5kg 110KM i definitivno nije bilo boljeg wheya za te pare.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Prekopirao sam mu samo sa stranice. U svakom pakovanju (koje sam do sad koristio) dodje plasticna kascica tacno za 1 mjeru. Poslusaj Aera i radije izvali malo vecu lovu i uzmi nesto kvalitetno nego polovican proizvod.
     
  9. xman

    xman Komšija

    A gdje se u TZ ima za nabaviti taj AMINO WHEY?
     
  10. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Kod cesme ima radnja (veliki trg u Tuzli), Jasmin drzi I imas kod njega neki dan stiglo.

    Sent from my LT26i using Tapatalk 2
     
  11. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Zna li neko odakle da narucim cisti maltodekstrin? Nasao sam na amino.ba neki ali ima hrpu vitamina u sebi, a ja hocu bez dodataka ikakvih.

    Uslovi su da je jeftina postarina i razumna cijena.

    Zanima me i glukoza, isto bez dodataka.
     
  12. Ninja

    Ninja Komšija

    Ima toga na TheHut, samo ne znam koliko su povoljne cijene.
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Samo da vam kažem, bez preparata za manje godinu dana, sa 65 na 77 i raste..
    Nikakvi preparati, samo ujutro neko kuhanje i redovna ishrana (malo uređeniji život (posao) za razliku od klošarsko studenskog), cilj mi je nekih 85 i ništa dalje jer sam 183cm...
    Šef ima 198 i 125kg, bez ikakvih teretana, čovjek je grdosija, zajedno se hranimo i jedemo istu količnu hrane, pa mu nekad nije jasno u koje svrhe i gdje ode moja energija od hrane...
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Taj je mene doveo sa 104 na 87 u kratkom roku :mrgreen:
    Sreca pa vratim koju kilicu kad odem kuci, inace bi bilo kriticno.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja 187 , 102kg:)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Cekaj bruda jel ovo bilo u fazonu da se pohvalis da si se udebljao ili sta? Jer 12kg misica uz solo ishranu nije moguce izgraditi za godinu..
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam znao da je uspjeh udebljati se bez misica :mrgreen:
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jašta je. :D
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    77-65 je inace 12 :D
     
  20. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Od ramazana sam sa 92 kg smršao na 84. Morao sam da prestanem da jeden slatko i masnu hranu zbog mitesera ( što bi hrvati rekli xD ) i jednostavno sam smršao :D