Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gledao neki dan, prosjek. Da se ne vrti sve oko "poruke" filma, mozda bi bilo i bolje.
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    "the best offer" 2013 - vrijedi pogledati,dobar film a dobar mu je i score na imdb.com - 7.7
     
  3. Magnifico

    Magnifico Novi član


    Strahota dobar film...svaka cast.
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    Dijelim mišljenje.Još jedna preporuka.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jutros nestade neta oko pola 1, a ne volim knjigu citati pod sijalicom, i onda opalim po filmovima:

    Trouble With the Curve - http://www.imdb.com/title/tt2083383/?ref_=sr_1

    8/10 od mene. Sportska drama. Clint Eastwood kao glavna uloga. Veoma fina drama. Fino potrosenih sat ipo. Ko voli sportske filmove preporuka.

    Trailer:

    Hansel & Gratel Witch Hunters - http://www.imdb.com/title/tt1428538/?ref_=sr_1

    7/10. Ja do sada nisam gledao krvavije price o Ivici i Marici. :D Svidjeo mi je se. Nesto drugacije.

    Trailer:

    Man With the Iron Fists - http://www.imdb.com/title/tt1258972/?ref_=sr_1

    6/10 (veoma tanka sestica). Russell Crow se udebljao pravo. Ko je ovaj RZA? Vidim da je on reziser u filmu i scenarista i sta jos ne. Znam da je to onaj crnac, kovac, ali ko je... Ja ga jos samo prije ovog filma vidio u Californication seriji, u par epizoda. Nije mi se ni malo svidjeo hip-hop u kung fu filmu.

    Trailer:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. p4ja

    p4ja Komšija

    cuj ko je RZA... ccccc
    Jesi cuo za wu tang clan
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Povrsno. Nisam ljubitelj Hip Hop-a, pa tako i ne obracam paznju na imena clanova klanova. :D Znaci odatle je ciko. Vala nije za njega rezisiranje.
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Slažem se! Usran film do bola! Htio valjda "imitirati" tarantina sa onim glupostima?! :lol:
     
  9. rama

    rama Aktivista

    Pa spominje se nešto Tarantino. Kad sam vidio onu krv na početku, ja konto da je Tarantino u pitanju.

    Inače, film je teški treš. To mu je glavni adut. :D
     
  10. daco87

    daco87 Aktivista

    pa jeste Tarantino, nije imitacija... Ni meni se nije svidio film, odgledao ga do kraja samo zbog Farm boja :D
     
  11. rama

    rama Aktivista

    Tako kaže imdb.
     
  12. sumeir

    sumeir Komšija

    How Iron Man 3 Should Have Ended

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Wrath of the Titans - 4/10.



    O kako razocaran sam ovim nastavkom. Nije ni prvi dio bio nesto dobar, ali je bio gledljiv. Ovaj drugi dio sam zaspao vise puta u toku gledanja. Sto mi se desi veoma, veoma rijetko, i to samo ako je film ubitacno dosadan i ne interesantnan. Sam Worthington, mi je totalno monoton. Usporen ko klinac. I hoce i nece.

    Zaista sam ocekivao vise. Mislim, imas citavu Grcku mitologiju da napises odlican scenario, i najbolje sto su mogli smisliti je ovo (isto tako i za prvi dio) razvodenjeno sranje. Trebali su kontaktirati ljude sto su napravili God of War igru, pa od njih traziti da im napisu pristojan scenario. A nije ni reziser se nesto potrudio da ovu losu pricu barem napravi pristojnom.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Juka

    Juka Komšija

    Pain & Gain
    [​IMG]


    Mojih 10/10, pored Snatch-a ce biti jedan od omiljenih akcionih komedija!!!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    WB za utorak najavio teaser trailer novog dijela Hobita:

    [​IMG]
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pain and Gain, meni odlican, ima super scena.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    I evo ga :) Kako se moze vidjeti "zmaj se probudio", trebalo bi biti dosta akcije :)


     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa vidjelo se i na kraju prvog dijela da je progledao zmaj.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    malo oko bacio :D sad je ustao :D