Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

  2. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    odgledal side effect, nako isprana tema..

    Ovaj dark skies jos nisam :D
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Odgledao Dark Skies . Slobodno preskoči . Prvih 30 min ima potencijala posle sve pada u vodu ... a i dosadan je uzasno .
    Alieni i obdukcije , neki pokusaj twist endinga
    Side effect nisam stigao . Poceo gledati Ghost Ridera na TV da vidim zasto je toliko shitty movie . Ne znam odakle početi :lol:
     
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Odgledao:

    Cidade De Deus - Po drugi put, gledao ga ko manji nekad, s obzirom kakva je produkcija dobar film.
    http://www.imdb.com/title/tt0317248/?ref_=sr_1

    Slumdog Millionaire - Ubija me Indijski setting ali film je dobar, osim onog roflmao kraja i plesa qurceva palceva. :smt003
    http://www.imdb.com/title/tt1010048/?ref_=sr_1

    Poceo sinoc Into The Wild i zaspao, cini se dobar pocetak.
    Napravio sam listu 20ak filmova koje sam propustio tako da sad idemo redom.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobar novi dio Star Trek - 8/10. 3D efekti bolji nego sto su bili u IM3, ali nista pretjerano dobri.

    Nisam ocekivao ovakvu pricu. Svidjela mi je se. Iznenadio sam se pozitivno negativnim likom.
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

  10. senad_986

    senad_986 Komšija

    Side Effects nije los - standarno zanimljivi Soderberghovi kadrovi, ali je razrjesenje neobicnog zapleta bilo providno.
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija

    The East

    Action | Drama | Mystery

    Izlazi krajem maja.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Veceras se ide gledati Fast and Furious 6.

    Ide nas 12. Ne moze da ne valja, pa kakav god film bio. :D
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sinoc gledao, meni legao pravo, jos ja nisam gledao sve prijasnje nastavke. Puna skoro bila sala u cinema city-u.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Fast and Furious 6 - 6/10 (moj licni utisak). Znam da je ovo tip filma 'mozak na pasu', ali...

    Stvarno su pretjerali ovaj put. Znam da je bilo i u prijasnjim dijelovima svega i svacega, ali ovo je bas previse.
    Kad su se ganjali sa tenkom, pa kad je Leti poletila sa tenka i Dom, sa onog finog crvenog autica, pa se ufatise u zraku i sletise bez ogrebotine. Citava dvorana je se pocela gromoglasno smijati. Al' doslovno puna dvora i svi odjenom u gromoglasan smijeh. hahahahaha.

    Da ne pricamo o beskonacnoj avio pisti, i ostalim stvarima.

    Kad se Dom na kraju krenuo kao izvinuti onoj Brazilki, pa moj prijatelj uleti sa "halali", hahahahahaha, citava dvorana pukla u smijeh opet. Nismo od onih koji ce heklat film, ovo je vec bilo na samom kraju.

    Mogu reci da se nisam odavno ovako ismijao. hahahahahaha.

    P.S. Jason Statham u 7 dijelu. :smt005

    Ali bez obzira uzivao sam u kinu, jer kad si sa rajom, pogotovo kad je ovako kamara nas, bude uvijek odlicno.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    odgledah..potpiaujem sto si napisao hahahah:) not bad movie ono zabava;) superman bi trebao kao biti ozbiljan:

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    U narednih 20ak dana bice sigurno 5-6 filmova za koje vrijedi otici u kino. Fast 6, Hangover 3, Pain And Gain, World War Z, Man of Steel, plus sto sad igraju Iron man 3 i Great Gatsby ali sumnjam da cu to stici pogledati.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hangover 3 u petak. :)
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Taman da u subotu pregledam i FF6 & H3

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Preglao Silver Linings Playbook, meni odlican film, kao i svi sa Bradley Cooperom. S tim sto mi je ovdje ova Jennifer Lawrence strasno dobra, gledao sam je u Hunger Games i nije mi sekunde "zapala" za oko, mozda je do uloge. :smt003

    Poceo gledao The Words, i igrom slucaja morao prekinuti, nastavljam kasnije pa se javim sa utiskom.
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija