Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    wohoo :D
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Najs najs.. davno su oni bili za BF4 server daleko prije izlaska igre. Na kraju ga ipak uzeše. Kladim se da je to sve maslo našeg pilota.. hehe. Neka. Pucamo se nadam se cim prije a ja sam eto vazda bio za nas server samo nam se nije dalo.
     
  3. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Instalirao da probam (single camp.) , prelijepo izgleda , "leti" fullHD, high detail, AA of,Vsync off ! driver 13.11 beta7 (fx8350,8GB,hd7850 2GB) , Crysis 3 bio neigriv (sve na min) sa 13.4 tek sa 13.9 i on poletio! ,drivers rules. Razmišljam o kupovini MP ali ću malo sačekati.... :)
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    60 minuta zivota i pun server kosibica
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma znam druze, visili smo i po 2h na serveru ne bi li se napunio. Kako rekoh, nije nam se dalo.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. bhd

    bhd Veteran foruma


    fino :D

    Da oce onaj styxi doci sada :D
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzeo se premium. :)

    Do sada dobro ide, vec se 34 rang. :D SG553 dere guzove. Barem je meni super, a nevidim da ga druga raja koristi. Vec preko 200 killova sa njim. Puno je bolji bez heavy barrel, iako tamo na grafikonu pise da popravi prezicnost kad se opremi, to tako nije u praksi. Standard barrel puno bolje imati. I ona ACE 52 CQB nije losa. PP2000 sa 50 metaka na blizu je veoma dobra. Saspes 3icu kao od sale, i jos ti ostane metaka.

    Ima problema sa serverima. Zna se odjednom desiti da prestanem dobijati hit markere kada pucam u ljude, ili vozila. Kao da igram HC u po partije mi postane. I onda od tog servera nema nista, i sve mi bude tako dok ne promjenim server.

    Sutra najvjerovatnije vazdansko uz SP. Presao bio neki dan samo prvu misiju, radi REX pistolja, ali svidjela mi je se pravo. Nacin na koji su napravili da tvoji AI saigraci nisu obicne motke na bojistu je bas fino. Kad im spotas, ubise ljudi.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako je igra optimizirana i grafički dorađena svaka im dala. 1920*1200 sve na max fov 99 ali AA je off vsync on 60 fps nekad malo spadne ali fluidno. Sigurno je da će to ići i bolje sa patchevima i novijim drajverima. Respekt. Samo da mi još radi fullscreen kako treba :S

    Još server sinoć pun ko šibica :D

    Tenk-otključano sve 8)

    [​IMG]
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kako da na tenku ti pise clan tag? :D

    Ma zakon su mi tenkovi. Oko 200 kilova se i sa njima nabilo. :)
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    zamjerka :)

    pored zvuka koji i nije bas.. solidan, primjetio sam da je zvuk svih medic puski "identican"
    po meni ogroman fail
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nisam probao MP al u SP prvo sto sam zapazio je da je zvuk generalno smece,doduse igrao sam Crysis3 par dana prije nego je BF4 izasao pa onda je prelaz bio bolan,cak mi i grafika poslije Crysis-a izgleda ko smece a zvuk pogotovo. Valjda to pokrpe do proljeca kad dodjem ponovo na odmor i kupim orginal.
     
  12. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    E ljudi, ovi sto sutaju MP nek me dodaju na Originu da raspalimo skupa koju: "Houd1n1" :)
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    houdini dodji ti na Bosnia server.
     
  14. RaP

    RaP Komšija

    Odes na profil od nekog HWB-ovca i iskopiras amblem HWB-a :)
     
  15. bihsecurity

    bihsecurity Novi član

    Bili kreteni stavili limit na cpu, zato je danas bilo stekanja preko 40+ igraca;=) (lafo zajebali se)
    Njihov odgovor:
    I just noticed your server was still set to an incorrect server profile which limited the CPU usage. I just fixed this and you should now be able to use all resources which should increase performance significantly. Sorry for the inconvenience!.....
    Znaci 70 slotova opet u funkciji;=)

    *In game admin je u funkciji (dodao sam vec neke i dodjelio im prava)
    *Reserved slots dolaze sa sledecim patchom, a on izlazi veoma ubrzo;=) .... /takodje nek mi se jave HWB clanovi te svi ostali koji zele imati reserved slot/ (vise volim naseg cojka nek desetog lika)
    *jedna negativna vjest: banner na startup mape se vise nemoze staviti, zabranjeno od DICE (tako kaze cika na supportu)::=== Serverbanners were removed in R4 by DICE. It was never planned to have serverbanners available but DICE forgot to remove it. We will be removing the option from live control tonight===.:::
    *procon zasad radi, ali sa mnogo bugova, ceka se ipak final verzija za BF4..

    .... vidimo se na nisanu;=)
     
  16. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Uuu danas puno, haman se do mjesta ne moze doc, jucer 6 ljudi bilo :D
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Juce mi skoro citav dan siljili bilo puno sem jedno 30minuta kada smo resetovali server.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo trenutno igramo i pun vec neko vrijeme.
     
  19. dejan1471

    dejan1471 Novi član

    Pozdrav ljudi evo i ja zaigram na vašem serveru, pa ima li kakav team speker i ako imna može li adresa i pasword :smt003
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    ..preko skajpa pa ostavi mail da te dodamo..