Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. dejan1471

    dejan1471 Novi član

    mail mi je [email protected]
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I reconi sad imaju da sebi otkljucaju gaymore. hahahahahaha. Nemo's vjerovat. A kad sam kod gaymora, samo da znate da ostanu "zivi" i kad ponovo respawn. Znaci nema da nestanu kad poginete.
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo kupio sam VPN na 30 dana, ako kome zatreba neka se javi. Sad ide kupovina igre...

    Edit: Igra uspjesno kupljena, skinuta i instalirana.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hooah druze! Sretno pucanje. :)

    Ja otkrio glitch na PS3 zbog kojeg konzola freez. Kad opremim support i field upgrade "Indirect Fire" ili "Perimeter Defense", PS3, mi svaki put freez cim kliknem da spawn.

    Prijavio sam problem. Dok sam skontao o cemu je rijec, 5 puta za redom mi smrza konzola, jer sam svaki put sa istim kitom i field upgradeom sam spawn . :D
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Hooah!

    Neka me neko od Skypera samo trzne kada se bude rokalo, imam nekolicinu raje ali valja listu i prosiriti.
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel ko uzimao rusku/poljsku verziju igre, vidim da im je cijena od 28€, navodno su izbacili tutorial za promjenu jezika na engleski kao u BF3 pa neznam jel fercera.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zašto bi neko to radio kada preko proxyja možeš uzeti igru najjeftinije i ne zezaš se sa tim sranjima?
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ima li negdje tutorial kako kupiti igru/premium preko proxya? Kako ste uopste kupovali, preko brazila?
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Poslao ti ono sto je Forza posao meni, ako negdje zapne javi.
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Hvala drug.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Duhovi su izasli, pa se nadam da ce najzada djecurlije koja je se desila dok su cekali da izadju plivajuce ribe popustiti u narednim danima. Da napokon se moze igrati bez 7 snajpera u svakoj partiji.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    opet ja sa bc2 ali eto, tu je bilo servera gdje je si mogao staviti ogranicen broj recona, recimo 3 u svakom timu, sto je bilo ekstra
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Vrijedi li SP ovih 20 i kusur giga?
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni je i SP dobar skroz, presao ga za dan.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma


    ima se vremena druze..ima se vremena :D
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Meni uopste ne lezi BF4, nikako da se naviknem tako da ga za sada necu ni uzimati, tek tamo iduce godine i to mozda.

    SP isto tako mi je bezze, a i lose optimiziran pa se vuce na dvije grafike (mnogo bolje ide multiplayer).
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    SP je meni prilicno dobar. Kratak jeste, ali je barem interesantan. Ja sam ga presao 3 puta do sada. Ganjam platinum na PS3. Samo ima glitch/bug u SP koji me jebe. U misiji "Kunlun Mountains", ima 3 dog tags i 1 weapon za pokupiti. Ja sam nasao nakon dugo trazenje sve 4ro, i pokupio, ali igra ne prepoznaje to, i kaze mi da sam pokupio samo 2 od 3 dog tags. Onda sam presao missiju jos dva puta, ali kad idem replay misije, mi jasno govori da sam pokupio vec te stvari. Cak i imam sve 3 dog tags da mogu izabrati u MP i staviti.

    Sve sam collectibles i assignments nasao i odradio, ali ne mogu eto dobiti taj trofej radi te gluposti.
     
  20. xman

    xman Komšija

    Izivljavaju li se avioni,lavovi,tunguske,stingeri,igle,rpg-ovi i tenkovi da attack helijima u BF4 kao sto je slucaj u BF3? Sa 2 kratka rafala lvl 4 ti napravi disable sa lavom sa kraja mape... Razumijem da nije leteci tenk u pitanju ali brate mili nije napravljen ni od toalet papira. I gledam video LVLCAP-a dere sa TV svakih par sekundi wtf?