Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jeste ranjivi sad. Ne toliko za jet, ali za pjesadiju sigurno. I nije moguce kao prije zbrisati sve sa mape sa chopperom, jer veoma brzo zapadnes u probleme sa municijom, i moras bjezati dok se nadopunis. Evo danas ja i moj pajdo igrali u chopperu. Nisu nas skinuli ni jednom. Ova smrt jedna sto on ima, to se ja zabio u drvo kad sam isao unazad nisko dok sam se borio protiv protivnickog helija. Iako to sad nema fajde, ali neke navike se tesko kotarisati. :D Ja 3 smrti jer sam brzo nakon smrti u heliju isao spawn na zastavicu dva puta da je nebi izgubili.

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/4/398195388560317440/199553305/
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Jedno noobovsko pitanje, moze li se promjeniti nick u igri tj. da ne bude onaj originov?
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Mozes zamjeniti nik na originu sto ti je ujedno i nik na BF serijalu
     
  5. xman

    xman Komšija

    Nema vise below radar? A sta je ono sa TV,ispaljuju je kad pozele? U BF3 ono nije attack vec defending helicopter,jer napadni i mrtav si. Ako imas dobrog gunnera da zna sa tv onda se jetovi zalijecu u tebe... Mene navise iritira ECM sto u 70% slucajva na radi uopste,ispalio ga prije ili poslije nego sa lock zavrsi ili i nego sto ispale rakete na mene obje me pogode.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Cini se kao da nema below radar, ali sa sigurnoscu ne mogu reci je li tako. Znam da sam do sada lock chopperom druge choppere i kad su na zemlji. Sad jel to predvidjeno da moze tako, ili je greska...
    Slabo sam bio gunner do sada, pa nisam siguran u vezi TV. Ja mislim da dobijes 2 odmah da mozes ispaliti jednu za drugom. Reload je prilicno dug, kao i na svim oruzjima za vozila. Ovo opet kazem ne znam je li tacno tako. Pitat cu svog pajdu, jer on veci bije sa TV.
    Sad ti je jos teze za choppera, jer Igla, kad je ispale na tebe, i ti smokas... ako uspiju oni ponovo dobiti lock na tebi kad istekne smoke, ta ista raketa te moze pogoditi. Desilo se meni vise puta. A jos jedna poteskoca za pilota choppera, je da, kad te pogodi neka raketa, u istom trenutku gubis svu kontrolu nad helijem, nema veze jesi li disabled ili ne. I kontrolu tek dobijes nazad za nekih 2-3 sekunde.

    Prilicno je tesko biti efektivan sada sa chopperom, ali radi se na nekim taktikama, pa vidjet cemo kako ce ici.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ima li ko voljan da mi uzme BF4 preko meksika, znaci samo osnovnu igru, premium cu kasnije. Placam mu preko paypala, da se nezezam preko banke? Ako ima neko voljan nek mi posalje PM.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mozes i ti uzet preko pp isto.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Otkud ti to? Ja kupio i sebi i kolegi preko PayPal-a

    Ako je bas toliko zapelo da ti neko odradi odraditi cu ti ja, Money-Up-Front + Ti placas fee's! :D
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  12. RaP

    RaP Komšija

    Od danas imam pravo cudan problem kada udjem u igru izbaci me poslje 10 sekundi, i crasha mi sam lan adapter, pojavi uzvicnik na konekciji poslje moram disable, enable ili refresh ip da dodje sebi.
    Stvarno ovaj BF prelazi svake moguce granice, jeli imao ko takav problem
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Meni je zvuk jučer crko... Morao izvaditi onaj g930 plug i Vratit ga
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vec 500 killova sa MBT. :D Odlicni su. Jos kad opremis sebi STAFF SHELL, kao secondary oruzje. Nema zime za nas tenkiste. :) Dere se i pjehe, vec skoro 400 killova sa SG553. Na nju suppressor, i meni jedno od boljih oruzja u igri. :) Vec se stiglo do 52 ranga i to bez koristenja zlatnih i premium kufera. Stedim. :D
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Meni zvuk puca svako malo, u jednoj mapi (ime joj ne znam) se gubi kada nisam na cesti, kada sam tamo na pijesku...

    Igra zaledi ponekad isto, valjda ce optimizovati.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ih ja 633 killova sa MBT nabio :mrgreen:
    T-90A standardno odličan a ni type 99 nije loš jer je brz.

    Staff nešto nisam pun probao. SABOT SHELL tj. one granate što su brze su ludilo pogotovo za velike razdaljine za skidanje helija. Jeste da ne nanose štetu ko AP ili HE granate ali zato su precizne i možeš održavati neprijateljske tenkove na većim udaljenostima. Znao sam sa jednog kraja mape skinuti heli koji bude haman na drugoj strani ali je crnjak što je uglavnom disable ako je heli na 100%. Reactive, staff, lmg, e sad šta stavit za zaštitu. Ako sam na uskom prostoru npr. a i b zastavica na onoj railway mapi tu sam ko na streljani. Šta god stavim lagana sam meta puno pješadije sa rpg-evima i smaw-ima. Stavim smoke screen ili onaj active zaštitu koja nekad radi nekad ne. Još to nisam siguran šta da stavim al vidjet ćemo.

    Jucer sam ispi*dio igra mi crasha nenormalno.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam na 537 killova sa MBT: 235 T90, 164 M1, 138 TYPE99. Svidjaju mi se sve 3.

    Staff je meni dobar, iz razloga, kada se boris sa drugim tenkom, a on ima bolju poziciju od tebe, tako sto samo malo viri iza neceg, ti Staff onda opalis iznad/pored njega par metara, i kad bude blizu njega, ona ce se sama navoditi do tenka. Slicna je onoj zolji LAW. A i protiv dzipova i buggija je super, jer lakse ih je pogoditi kad su daleko. Ti koristis SABOT, ali ona je za primary weapon. Ja volim standardnu AP SHELL, za primary, jer pjesadiju je sa njom najlakse skidati.
    Za odbranu koristim ACTIVE PROTECTION. Nekako mi dimovi vise nemaju neku korisnu funkciju, a AP, me barem spasi od prvog naleta helija, ili jedne zolje/javelina. Meni za sad dobro sluzi. Taman mi dadne vremena u dosta situacija da se ufatim noge ako sam over powered. Pa ona zadnja raketa sto bi me razvalila, AP je unisti taman. :smt003
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. irhadkul

    irhadkul Komšija

  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    ne vjerovatno koliko samo igra ima bugova :)
    prosto za nepovjerovat da su takvih bugova ostavili u final izdanju i prodaju za 100€ :D hahahaha

    presmjesno, dice fu-self.