Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Nisam mjenjao regiju al jesam instalirao englesku UK tastaturu. Ali sam samo instalirao,cak je i ne koristim.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    E onda ne znam, stavi na UK regiju i vidi sta ce biti...
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Stavio na US sve sto ima i proradi. Onda vratim regiju na BiH i ostade kako treba. Znaci ipak je do regije bilo. Hvala.
     
  4. metallac

    metallac Aktivista

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Uključivanje svih opcija na Nokia Music (Nokia Mix Radio)

    Instalirajte Nokia Mix Radio sa
    http://windowsphone.com/s?appId=f587425 ... a3b7b85329

    ukoliko vam nije dostupan, prebacite regiju na "Sjedinjene Američke Države" u postavke - jezik+regija", potvrdite restart telefona i instalirajte Nokia Mix Radio
    nakon instalacije možete vratiti na regiju koju želite.

    Idite na Nokijinu stranicu i otvorite račun ako ga nemate...
    Ako imate račun samo postavite regiju na Sjedinjene Države...
    https://account.nokia.com/acct/account/index.html

    Pokrenite Nokia Mix Radio na telefonu. Otvorite postavke i logirajte se sa Nokia računom.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Preporuka za Moliplayer Pro. Podrzava sve video formate, kao i titlove.
     
  6. skaala

    skaala Novi član

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Izasla je neka igra Dungeon Hunter 4 po screenovima je strasna. Radi se o RPG igrici. Ne mogu da je nadjem na windows store, ali evo skidam je pa ce biti edit kakva je :)

    http://i44.tinypic.com/5zifr7.png

    edit:
    igrica je dobra pravo, znaci rpg based imas 4 'rase' biras, male/female i questovi idemo lagano :D inventory dobar finih itema, moze upgrade.. ima izgleda multiplayer al ne mogu da odgonetnem uglavnom super igra vrijedi instalirati :))
     
  7. anel007

    anel007 Komšija

  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    file manager dolazi sa windows 8.1 u q2 2014
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    [​IMG]
     
  10. heroic

    heroic Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Koji je to browser u kojem si to otvorio? (sta je to :mrgreen: )
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    UC Browser, ista je stvar i sa IE. I kad ja kazem da mi fali chrome (ili firefox, ili opera), onda mi kazu da je chrome sranje. A otvorio sam http://24hoursofhappy.com/

    [​IMG]
     
  12. heroic

    heroic Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Pa taj UC puno bolje izgleda :D

    Chrome je najbolji browser za Windows :D
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Samo da prijavim nevjerovatnu izdrzljivost baterije kod Lumia 920. Evo vec peti dan ide i izgurace do veceras bez problema. Upotreba je bila lagana,par poziva i koji sms dnevno,malo vibera svaki dan i bez igranja. Nesto sitno surfanja al uglavnom wifi sam palio samo kad mi treba.

    [​IMG]
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Ja sam i dalje ubijedjen da baterija poslije svakog punjena duze traje :mrgreen: Na pocetku nije moglo dan izdrzati bez ikakvog koristenja, sve pogaseno. Sad 3 dana bez problema sa pozivima, wifi uvijek ukljucen. Mati uzela Lumiu 520 skoro. Ne koristi zena nikako mobitel (par poziva i poruka), ispocetka joj time estimate bio 17 sati. Navece napuni, prije nego se vrati sa posla prazna baterija. Sad joj estimate bude 8 dana, a izgura 3-4 dana bez problema.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Meni se i dalje desi da ostavim preko noci mobitel na punjacu, da bih ujutro kad otkopcam pisalo tipa 67% ili 73%. Definitivno ima bugova oko baterije, kad ugasim mobitel pa upalim opet dobijem 100% kako bi i trebalo biti.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    I meni se to desava.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    ja hvala Bogu nikakvih problema nakon amber updatea
    prije je znao zamrznuti i svasta nesta.
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Vezano za postotak baterije,i meni se zna desiti da mi poslije punjenja u jutro kad ga skinem sa punjaca battery aplikacija na svom live tile pokazuje npr 25% al to je informacija koja je bila kad sam zakacio punjac i dovoljno je samo da dirnem tile i udjem u aplikaciju i tad prebaci na 100%,znaci nije mi potreban restart.

    Inace nikad nikakav freez ni bilo kakvu anomaliju nisam dozivio,osim nekih nedostataka samog OS-a prezadovoljan sam uredjajem.Prezalio sam kameru sa 808 i sad uzivam u windows-u :D a ocekuje se dosta unapredjenja u slijedecem update-u.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Ne mislim ja na live tile, nego bas na nivo baterije, to se poremeti.
     
  20. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Gdje u Sarajevu kupiti originalne dodatke za Lumia 920? Interesuje me wireless charger, onaj veliki zvucnik ne znam je li bose ili jbl, maske itd. Treba mi za poklon, pa hajde reko da ovde pitam u WP temi, ima najvise Lumia usera :)