Windows Mobile - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Dog_Father, Feb 11, 2011.

  1. metallac

    metallac Aktivista

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Često čitam ovakve komentare u smislu da wp8 radi dobro zato sto je siromasan sistem. Ja sam koristio Android i presao na WP8. Smatram sebe za poslovnog korisnika koji mnogo razgovara, sms-a, email, navigacija na putovanjima - dakle to je glavno. Nista mi ne nedostaje od Androida, sistem ne zabada - Xperia je letila u zid kada je po 1000 put zabagovala kada se trebam javiti na tel.

    Na WP8 jedino sto mi ne radi kako treba je Viber. Facebook ne koristim pa ne znam kako radi. Navigacija savrsena, sinhornizacija sa gmail odlicna, koristenje sistema odlicno, bagovanja nema, od potrebnih aplikacija sve je tu.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Nije mi se dalo da prokomentarisem al cim sam se dodirnuo wp8 telefona odmah sam primjetio da mi je nekako poslovno orijentisan. Takodje sam primjetio da mailovi rade ko sat i uopste sve vezano za net je dobro,meni cak i viber radi odlicno a takodje nisam neki facebook user tako da nemam ni sa tim problema.
    Medjut osjeti se da je sistem mlad i da ima stvari koje jos nisu na svom mjestu al eto krece se u pravom smjeru.
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Znaci pocelo vas je sustizati to sto ste na slabijoj platformi? Sve te boljke koje ste naveli su kljuc smartphona barem meni.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    I kod mene Viber radi uredno. Realno mi ne fali nista od aplikacija.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Ista stvar. Nikakvih problema sa aplikacijama, niti mi koja fali...
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Meni je jedino Tapatalk falio, ali je vec nakon par sedmica dosao na WP8.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Ima li opcija da se omoguci vibriranje telefona uporedo sa zvonom tokom poziva koje bi trajalo non stop dok se ne javim. Kad je ukljuceno samo vibriranje bez zvuka onda vibrira non stop a ako je i zvuk tu onda zavibra samo 3-4 puta kratko i onda samo zvoni.

    Jel ovako ponasanje vibre kod svih lumia ili samo kod mene???
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    nope, to je isto jedna mana, prvo vibracija pa zvono, to je i qler jos na pocetku spominjao
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Koliko sam samo propustio poziva na LG E900 zbog te "sitnice"...
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Izgleda da je opcija nonstop na silent jer vece su mi sanse da cu osjetiti vibru nego cuti telefon. Takodje neoprostivo je sto nema profile koji bi se sami mjenjali u odredjeno vrijeme.
    Tek toliko da prebacuje izmedju kuca posao.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Nemogu da vjerujem da nedostaju stvari koje su bile standard u dumbphone eri...
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    To je apple logika. I ios je isto tako imao tih glupih ogranicenja pa su dolazili update i nove verzije sa kao novim featurima... meni samsymbiana situations i profili najvise nedostaju. Pa onda ova vibracija i zvonjava, unificirana volume kontrola, i naravno ovaj glupi multitasking na wp-u...
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Meni bas odgovara sto prvo vibrira pa tek onda zvoni.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Ne mogu da vjerujem! Sjecam se rasprava koje su bile gotovo prije deceniju vezano za SAMSUNG telefone i to kako je ok sto telefon moze samo da vibrira ili zvoni. WP u 2013 nije daleko od toga.
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Na prvo pokretanje se nisam mogao logovati, poslije toga ne mogu ni pokrenuti aplikaciju, crasha svaki put.
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    probaj reinstal mozda pomogne (ipak je beta u pitanju), ja nemam nikakvih problema i koliko sam upratio stizu notifikacije odmah, a i novi live tile izgleda super
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    I meni radi bez problema. Vec dugo koristim ovu betu umjesto normalne verzije..
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Jutros primjeti da kad stisnem search i otvori mi se bing da mi nema onog oka i note za kao skeniranje nekih tekstova i kodova i nota za prepoznavanje pjesama sto mi je bas bilo na ruku pa mi nedostaje. Kako bi to mogao vratiti nazad. malo sam pokusao pretrazivati wpcentral al nemam ideje sta da ukucam u search jer probao sam sa ''bing missing buttons'' pa ne ide.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Windows Phone - oficijelna tema

    Jesi li regiju mijenjao?