Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nije da nema aplikacija koje taj posao rade odlicno, ja recimo vec dugo koristim Dialer One i dobar je programcic, extra. Ali, i ja bih volio da imam dobar defaultni dialer, a jedini sa kojim sam bio zadovoljan jesto onaj koji sam imao na HTC Hero, Android 2.1, taj je odlicno radio svoj posao.
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Koristite Contacts+ ... Do sada najbolji app koji sam probao za kontakte, kao dialer i kao SMS app :)
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Evo i meni dodje update na Nexus 4, instalira se, da vidimo na sta je nalik :)

    EDIT: Zasad sve isto, pokusava mi ponuditi da instaliram QuickOffice, a vec ga imam :D I ovi novi zvukovi prilikom stiskanja dugmadi se cine ugodnijim.
     
  4. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    I meni se instalirao 4.4 (Nexus 7) , i primjetio sam da kod QuickOffice u wordu nemam Č ,č (Hrvatska keyboard u opcijama) samo linija _ !!! š,ć,ž,đ su ispravni , LoL
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Trebao bih uzeti jako povoljno nov Galaxy S2 i9100. Odmah planiram da uzmem dobru zastitu za njega, tako da se osjetljivi dijelovi ne ostete (kao npr problem s spadanjem laka na bocnim lajsnama). Dakle, prvo naletim na ovaj metalni bumper, sto je teorijski super zastita, ali me brine sto je ostalo izlozeno:
    http://www.ebay.com/itm/Best-Sweet-Vapo ... 4ab72c4949
    Na Neu sad imam TPU-Case ali volio bih nesto bolje, tako da mi se ne ogrebe npr ako su kljucevi ili kovanice u istom dzepu, kao sto mi se desilo sa tipkama od Neo V.
    Ako moze neko ko je imao ovaj telefon, da mi da dobar savjet sta da uzmem, a znam da vas ima :D
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  7. Reznor

    Reznor Overclocker

  8. Shibby

    Shibby Aktivista

    Danas sam instalirao CM 10.2 Snapshot na svoj N7000. Da li mi se isplati Nova Prime launcher na njemu koristiti ili njegov stock Trebuchet launcher?
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kad se odradi factory reset, da li se brišu i oficijelne nadogradnje firmware-a koje su naknadno izašle? ili one ostaju i nakon factory reseta?
     
  10. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ostaju nadogradnje
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    eh odlično onda.
     
  12. pac

    pac Komšija

  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Probaj ugasiti opciju "Power saving enable". To na vecini custom ROM-ova rjesava problem sa lagom pri prijemu poziva, a moguce je da fercera i na stock ROM-u.

    Vezano za Dropbox bonus od 50 GB, sad sam malo progooglao. Odnosi se samo na uredjaje koji fabricki (odnosno od providera) dolaze s instaliranom DB aplikacijom, vazi dvije godine od datuma aktivacije DB-a i registracije maila.
    Svaki DB account nazalost samo jednom dobije navedeni bonus. Isti se ne kumulira i ukoliko se kupi novi uredjaj potrebno je prijaviti se na Dropbox s drugim accountom da bi ste dobili ponovo 50GB.
     
  14. reni90

    reni90 Aktivista

    sta kad isteknu te dvije godine? je li brisu sve podatke ili?
     
  15. JaLa

    JaLa Komšija

    Treba mi e-Mail aplikacija za DOMAINGO e-Mail adresu. Incoming server je "IMAP"; Outgoing server je "STMP" (ako moze pomoci ovo)
    Pokusao sam sa Samsungovom e-mail aplikacijom medjutim nije moglo jer nema ovaj SMTP valjda.

    Aplikacija treba da je vidljiva na home screen-u (kao Gmail ili Smasung e-Mail)
    Molim za preporuku
     
  16. wragg

    wragg Aktivista

  17. JaLa

    JaLa Komšija

    Pokusao sam i ovo, opet nece... Onda je vjerovatno do mene odnosno e-mail-a. Stavio POP3 ili IMAP nece... :/
     
  18. burner

    burner Aktivista

    Ne, nego ne mozes vise upload-ovati dok ne oslobodis prostor ispod limita koji si imao prije toga.
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    JaLa, nesto ti u postavkama nije OK, jer bi to trebala radit i defaultna Email aplikacija.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma


    A klasicno dodavanje pod Accounts?