Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Imaš i VLC za android... Puno bolje radi sa .mkv fileovima
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Stavis titlove u folder sa filmom, mada mozes bilo gdje. Probaj, skontat ces. VLC cu bas skinut da probam kako na njemu izgleda.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma za sve playere svijeta vazi isto pravilo,nazovi film a i titlove istim imenom i automatski ce ih ubaciti. Znaci

    film.mkv
    film.srt

    i to je to.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sa i ako opet kojim slucajem ne ucita title (sto mi se znalo desiti alinjako rijetko) kroz postavke je lako pronaci fajl i ubaciti
    tj vlc imam samo zbog .mkv fajlova
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Neki motorolini telefoni s pocetka 2013. ce dobiti uskoro izravni update na kitkat, sto znavinda preskacu 4.3
    uh kako bi dobrodosla sad motorola razr maxx
     
  7. X-Factor

    X-Factor Komšija

    HTC One dobio official kit kat, doduse google edition varijanta. Po meni nista znacajno novo, fine vizuelne promjene, ljepsi launcher, dialer, vece ikonice, status bar/notification bar... Ovo ostalo manje vise isto. Antutu baca 1500 poena vise, battery life za sad izgleda jos bolje.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo i ja ga instalirao. Na izgled nista novo, tastatura konacno ima brojeve kad duze cuvas tako da sad ne moram koristit neku drugu.
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovaj je jos i jeftin kakvi su na ebay-u.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Prijateljica razbila staklo na SGS4, display ispod radi perfektno. Imate li kakvog majstora ko bi joj to znao zamjeniti, da ne mijenja komplet display (ove nase barabe joj uvaljuju kinezere displaye)?
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    gdje je jeftin kad za te pare danas možeš nexus 4 uzeti.

    baš me zanima koja budala bi mu dala 5 joja za moto g.
     
  13. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Kakva je situacija sa KimTec?? Koliko znam oni su ovlasteni za samsung servis?
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Oni je promjenit komplet display i masno naplatit.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    sad zvao, 294 KM komplet display da zamjene.
     
  16. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Isto je bilo i za S3, mjenjaju samo komplet, u prevodu nisu sposobni zamjeniti samo staklo. Znam da se u Beogradu moze za S3 promjenit staklo za 30 €, provjereno. vjerovatno je slicna cifra, malo skuplje, za S4.
     
  17. kAcA

    kAcA Aktivista

    Dialer na 4.4 kitkat... Blago receno katastrofa. Mora se kliknuti na sredinu da se pojavi dialpad ali opet ruzno izgleda...
    [​IMG]
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nepotrebno ga usraše s tim.
     
  19. wragg

    wragg Aktivista

    Eno sad nisu sposobni... Nije ti palo na pamet da je Samsung propisao ovlastenim servisima kako smiju raditi i sta smiju raditi?
    Ne znam jeste li kada vidjeli telefon kojemu je razdvajan TS od displaya, a isti je u originalu zalijepljen? To jednostavno nikada vise ne moze biti kao originalno. Rascvijeta se ko kupus. Ako ne bih imao lovu da to uradim kako treba, onda bih radije uzeo novog kineza i bio miran.
     
  20. extibo

    extibo Komšija