FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odbrana je stvarno teska ove godine. Po mom misljenju, obavezno igrati s jednim CDM, po mogucnosti low attack rate, da ne ide u napad. Nikad ne ukljucivati stopere osim ako bas, bas moras. Napadati uvijek s veznjacima i obavezno nauciti koristiti L2 u odbrani, a dobro je i u napadu.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ponekad pogledam stream nekog Engleza, MEERAN, , ili tako nesto. Covjek svaki dan, dva, trosi 100eura na one zelene coins, i onda otvara pakovanja. Pa stavlja igrace na transfere i sto od toga zaradi, nakupi, pa kupuje jake igrace. Vec je Ibru uzeo. Robena isto. Sad skuplja za Ronalda cini mi se. Mogao bi on direktno kupiti odmah te zute coins ali kaze vise voli otvarati pakovanja radi gledalaca. I na FIFA 14 sam ga gledao par puta. Imao je sve najbolje igrace. Ronaldo, Messi, Ibra, itd...
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pay2Win tipicni ba, ubise me likovi. Ne mogu sa ovim svojim timcicem nista odradit'. Kad uzmu pa pocnu trcati pored mene, uvijek im svjezi igraci, u mene rotacija opasna nonstop, nemam para ni za sta. Nedam vise dinara u ovo, ne trebam ni ganjati taj FUT, rahatniji kad igram onaj Seasons obicni.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kupuju od donacija. Vieweri doniraju keš i kazu recimo pola na packove, pola sebi da uzme. Zive od toga. P2W jeste, uvijek bilo, ali meni je svejedno zanimljivo. Jos veci ceif kad osvojim div1 sa prilicno slabim timom naspram njihovog.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    A u vražiju strinu.. pa to kao FIFA WORLD. Samo sto platis u startu 70KM.

    Ima li kakva liga, kakav kup online da se igra sa normalnim klubovima il ije samo 1v1 ?

    Patton2410 Hajd' drug baci link tog lika.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    @Nails, kad naletim opet na stream, pa cu vidjet koji mu je tacno Twitch name.

    @Pelican, to je tacno za vecinu da od donacija zive. Ali ovaj radi kod staraca u firmi, i ima love. Tako da je cim je poceo streamat fifa14 sa ps4, odmah je isto veliku lovu na te coins trosio. Sjecam se jednom da je 500$ u jednom danu potrosio na fifa14 tim. Covjek uvijek ima milione zutih coins ili 30-40.000 zelenih. Zna po vazdan packs otvarati i to sve one naskuplje. Vecinu quick sell sto otvori u njima. Samo skuplje malo igrace stavlja na market manuelno.

    Dobar je momak. Uvijek nasmijan i svima odgovara na poruke u chatu. Ima pare ali nije arogantan ni sekunde.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Znam za m333ran, onaj Englez, arapskog porijekla ili nesto tako. Bogat je on i inace i sam kaze da ne mora niko donirati. Kazem kako vecina trosi. Imas youtubera koji su potrosili 5000 euri odmah na launchu i isplati im se.

    @nails, ovo je jedan mod... imas i normalni mod gdje odaberes tim i igras lige ili kupove kao kad s jaranima igras 1v1. Imas mod gdje napravis svog lika i samo njime upravljas, a drugi ljudi upravljaju drugim igracam itd. FUT se ne mora igrati uopste. Ako ti se ne svidja p2w, imas klasicni mod.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da, da, to je taj. Mislim da je muslim, cini mi se da rece neki dan, al' nemam pojma kojeg je porijekla.

    Uglavnom prijatan momak. Nije mi mrsko ponekad pogledat mu stream.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajd' vidjet cemo kada PES izadje mada su i oni najavili slican p2w sistem ali necu jos nista pazariti.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jeste, govori inshallah stalno xD Ja gledam ako igraju, otvaranje packova mi je boring, a ljudi se pale na to. Tek onda vidis sta je broken, a u cemu ti nisi dobar pa djeluje broken. Hectic_jukez je Bosanac u USA, ali ne koristi mic, pa obicno ima oko 200 viwera. Momak je imao 2000 pobjeda i 200 poraza u 14. Nenormalan score. Ja ga gledao par mjeseci, vidio sam 3 puta da izgubi. Eh tek onda skontas da neke stvari nisu OP, nego da si jednostavno los u njima xD
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Istina je to. I ovaj meeeran ima vise views kad otvara pakete nego kad igra.

    Gledao sam i ja dvojicu Bosanaca iz USA, sto su strimali fifa14 na ps4. I oni su isto veliku lovu trosili na coins, i bili su fin audience napravili, izmedju 500-1.000. Sve najboljw igrace su imali. Vlasnici svoje prevoznicke kompanije, pa im pare nisu bile problem. Znali su i igrat pristojno, ali prestadose odjednom sa prenosima. Nemam pojma sto.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Upravo mi se desilo da lik izadje na samom pocetku utakmice i ja dobijem poraz. Znaci nevjerovatno da su isti problemi i dalje tu.
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    @Pelikan,

    Desavalo se i meni. Ali mi se VEOMA CESTO desava da samo "nestane veze", vodio ja gubio ja, nista ne bude, ostane isti broj utakmica do kraja, nema evidencije nikakve, tacno mi bude krivo kad vodim i ovo se desi, dok nekad zna biti i da gubim i ovo se desi.

    Jos uvijek isprobavam formacije, i definitivno SREDINA TERENA treba jaka. Svaki igra na isti fazon, brzog spica i samo trci naprijed. Sad hocu da nadjem odgovarajucu formaciju, ali nikako one njihove da nadjem da mi lezi nesto, moram skuziti kako se napravi sopstvena formacija da narokam na sredinu igraca, jer igram vecinom kroz sredinu. Isao bi 4-3-1-2, sa jednim CAM-om, i ostalo haman da budu DMF-ovi illi 2 DMF-a, 2 CM-a i onda 2 napadaca.

    Jos uvijek imam sporu zadnju liniju pa 95% golova je da me pretrce bez problema, trebam malo turnira onih da dobijem koji zlatni pack :D
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je do servera, a kako sam skontao, na konzolama su trenutno serveri prilicno losi. I kad te izbaci iz FUT-a skroz, i to je do servera, obojica dobijete poraz. EA i njihovi serveri... Uzmi kakve jeftine brze stopere, heading nije bitan uopste, samo nek je brz. Ima masa non-rare igraca boljih od rare, cak i silvera boljih od gold, jer je brzina najbitnija. Trenutno 80% ljudi koristi 41212 narrow. Meni nije losa 5121 i 4231. Ma sve sto ima natrpanu sredinu je dobro. Dva zadnja vezna znaju biti malo problem jer nijedan nije tacno u sredini pa nekad ostave supljinu.
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Milion % do servera, napravio sam nedavno dual wan konekciju, BHTelecom/Logosoft backup na dual wan routeru, 2 puta disconect sa servera u toku jedne veceri na fifa14-i.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Daddy

    Daddy Novi član

    Juče igram online sezonu protiv nekog lika s Liverpulom. Korner za njega, Skrtel skače i puca glavom, moj golman izbije preko prečke u korner, a sudija svira PENAL! :D :D :D :D
    Vraćao sam poslije scenu 10 puta, rekoh da nije neko u gužvi napravio kakav blesavi faul, ali nigdje nikakvog kontakta u šesnaestercu. :)
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Evo upravo vodim 4-1, 85 minut, puca veza, meni se pise poraz i disconnect, divno.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I meni sinoc u 90. minuti, vodio 2-0...