FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Probat cu PES ove godine obavezno jer ovakvu Fifu ne moze izbalansirati 15 pečeva... Bilo je uvijek bullshit golova, a sad je online 90% bullshit golova. Carrer mode je super jer AI ne exploita gluposti.

    edit, OK, malo sam skontao kako se braniti, pa nije tako lose. Divizija 5 u FUT za sad.

    [​IMG]

    Dzekson :D
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jbg, čekaj da izađe, pa da isprobamo. ovako je sve rekla-kazala. ovi što su demo igrali su više nego zadovoljni, mada sam i ja dosta podigao kriterije.

    ja možda jesam najveći fan pesa ovdje, ali sam isto tako sam i najveći kritičar. ono što je sigurno je da će fifa grafički biti sigurno bolja od PC verzije pesa, jer će PC dobiti current gen verziju.
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mene krenulo bilo extra, 4 pobjede, pukla veza do sada 3 puta, uvijek rezultat koji je bio tad "primljen" i tako da imam sad 4 poraza.

    Ima ljudi s dobrim igracima fakat, dok ja nemam nikog neki imaju dosta jace. Problem je sto sam ja sa slabim team-om (nisam ga nikako mijenjao od pocetka) napravio dobre rezultate, i odmah mi dalo vise zvjezdica i pocelo bacati u jace grupe.

    Tek sam 10tak utakmica opalio a Demo nisam igrao, tako da sam prilicna kanta :D Jos malo... :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije na PC pucalo nikako. Jest bio maintenance, za koji nisam znao, pa dobio poraz fml. Mozes za par hiljada napraviti fin non-rare gold tim. Najbolja formacija je 4-1-2-1-2 narrow imho, mada nije losa ni 5-2-1-2. Sredina je jako bitna ove godine.

    Pace mi vise nije problem, malo sam se ustelio sa odbranom, pa necu vise flejmat po tome :lol: Ali primio sam do sada tri gola sa 20 metara golmanu kroz noge. Golmani su isto vrijeme fenomenalni i potpuno retardirani, o tome cu flejmati :lol:
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobar quote od tebe koji si se prosle godine se kleo u PES 2014 na osnovu screenshot-ova i tekstualnih najava :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Demo izgleda dobro, cekam PES, nije frka ali je tesko ocekivati da nadmaši FIFU obzirom na tradiciju zadnjih godina.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Izgleda da su na konzolama serveri katastrofa, pogotovo PS4.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Cujem da ljudi jeftino kupuju sa aukcije. Neki ne mogu da bidaju radi servera itd pa se jeftino proda.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je uvijek tako bilo. Ako padne server, prodas za cijenu po kojoj je zadnje bidano, a aukcija istekne tokom downtime. Uvijek treba stavljati min. price za koliko bi htio prodati, a ako neko ponudi vise, super.
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ja sinoc u trecoj doveo pjanica i gervinha za ccca 5k.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja tek u 9toj diviziji, nisam nesto plaho igrao, kad mi dodje lik bukvalno sve super zvijezde zlatne. Reko haj nema veze, 5 star je, vodim 3-1 i izgubim na kraju kad su se moji umorili :(

    Reko desava se, kad iducu opet team iste kvalitete, a u mene tamo nema jedan gold samo :D

    I sto je najgore igram odlucujucu utakmicu kad 3-2 za mene, 86 minut, puca veza. Pise meni ono DMF ili kako god, da sam se disconnect i da ce mi neki bodovi biti. Nije bio poraz a ni pobjeda, bas mi krivo bilo ;(
     
  13. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma coin selleri opet haraju serverima, ne znam odakle im milioni vec da ih prodaju?
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Botovi. Nazalost, web app im samo olaksava posao. Iste sekunde kad postavis underpriced igraca, bot ce ga kupiti i preprodati. I sam sam to testirao, nestane bukvalno prije nego sto izadjes iz transfer taba. Sad zamisli da oni milione itema dnevno tako obrnu...
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pa mozemo li mi instalirati te botove? :D
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne bavim se time, ali samo otkucaj u gugl i imas ih nekoliko :D
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Kad je EA u zadnje vrijeme izbacio igru kako treba .
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Deinstalirao sam demo, cekamo pes, more bit da ni fifu ni pes ne kupim ove godine. 70 mambi je puno za beta testera
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Poslije nekih 70 sati nije losa igra. Ima bullshit golova, kao golmanu kroz noge ili pucas tacno u golmana i on se izmakne. Kad bi to popravili, bilo bi extra imho. Treba sigurno 20-30 utakmica da se nauci odbrana igrati, ali kad skontas, nikakvih problema. Divizija 4 trenutno, ali odmaram malo, bas sam isforsirao igru ovih dana. Ko voli carrer mode, bolje ne mozes, AI ne koristi bullshit exploite :D
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ja igram toplo hladno, odigram jednu extra imam osjecaj da bi u tom trenutku pobjedio svakoga a onda u sljedecoj tako lose odigram u odbrani da je cudo...