FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Za sad nisam primjetio a pokusavao sam par puta tako, na prvu mi se bas igra svidja. evo sad igram one mini igre passing i slicno
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Pelikan - OK, probam to sto veliš.

    irhadkul - Narodna ili oridjidji ? Meni se svarno ne daju pare dok ne probam i PES i full fifu obzirom na one dubioze fife u demo-u.

    Kakav je sada pay 2 win sistem ? Isto kao u 14 ?
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mene samo nervira taj ping shit, pogotovo što nema neki connection check prije tekme.
    I naravno samo mi trpa neke retardirane ruse, zenith st petersburge i lokomotive, zbog toga sam u x navrata brisao fifu 13 i 14.
    Iz istog razloga neću kupiti fifu 15.
    Svaka kupljena fifa 15 je dodatni podsticaj da budze grafiku a ne ispravljaju bugove.
    Ovu ću preskočiti
     
  4. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Origi, a jos nisam probao nista multi jer jos nije dobila release u Europi
     
  5. n1dal

    n1dal Aktivista

    Evo ga ide preload ... 9.46 GB
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Zna li neko ima li negdje da kosta do 60 KM key ? Pa da mi neko uzme a ja njemu uplatim na racun u banci ?
     
  7. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Nakon dana igranja fife mogu samo reci da bolji i ljepsi fudbal nisam nikad igrao. Ko god se dvoumio da uzme, evo mu jednog razloga za. Ovo sve pricam za SP jer ja slabo kad (citaj nikad) igram MP ili ono pay to win sranje
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Bug u PC verziji:



    :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Bas dosao to postavit :lol:
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ispravljeno prvi dan.

    Igrao nekih 20ak utakmica. Pace je skroz OP, jer je odbrana blago retardirana i kad napravis savrsen tackle. Prodao BiH tim, jer on nema veze sa pace-om :lol:
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Meni se najvise svidja ovo sto je ubaceno more animacija, svaki gol je drugaciji i konacno golmani nisu svemoguci sto je po meni vrh.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I meni su animacije najbolja promjena. Sad stvarno ima svakakvih golova. Igrao sam neki 10ak sati danas. Prvo igrao FUT single player da skupim malo coinsa. Dosao do 7. divizije, dosadilo, ne volim igrati protiv AI. Napravio dva jeftina tima, onaj bosanski prodao, moraju se imati brzi igraci, ne moze drugacije. Dosao do 8. divizije.

    Ispocetka mi je stvarno bio problem braniti se, ali fazon je u tome da se uvijek napada sa veznjacima, sa stoperima bas nikad ili ce ispasti. Treba zonirati protivnika, a ne ici presing kao u 14. Sto se napada tice, kratka dodavanja dok se ne otvori prostor za through ball. Nema potrebe da se nesto komplikuje, to je daleko najbolji nacin napadanja. Ko zna trikove koristiti, stvarno se lagano s njima prolazi. Ja to ne volim, niti mi se uci.

    Najjeftiniji tim je Serie A. Englezi su prilicno skupi, a nista bolji. Popularnost radi svoje.
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dobio poruku da su poslali, znaci stize sutra u toku dana :) :) :)

    Igramo se odmah, ako ko ima da ce dobiti na PS 4 -> simplyowning pa dodajte.

    Pozdrav
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Padnu im serveri i dobijes poraz, isto sranje ko i svake godine.

    edit. Odigralo se vec dosta i mislim da je igra totalno nebalansirana. Pricam o online igranju naravno. Svaki go je ili frajer pretrci citav tim ili pritsne L2 (protect the ball) u kaznenom i ne mozes uzeti loptu. Uradis nekoliko pasova i pruzis through ball. Braniči jako tesko presijecaju lopte. Odbrana je jednostavno prelosa. Cak i kad uradis odlican tackle, fino tajmiras, velika je sansa da neces uzeti loptu. Igra ima apsolutno sve sto sam mrzio u starim igrama. Pretrcavanje citavog tima, nemoguce oteti loptu kad neko dribla i to sto moras igrati kao Barcelona da bi bio efikasan. Svi ostali stilovi igre su potpuno nemoguci. Meni je ovo totalno nezanimljivo. Ne znam kako je ovo proslo testiranje... Jedino ako testiraju igre protiv AI...
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    Tacno ne mogu vjerovati da je evo, toliko vremena pripreme, toliko pre-ordera ima, i na kraju nema servera, padaju serveri. Ja na PS4 ne mogu uci vec par sati na FUT online, usao jednu do pola i pukne, sad samo gamepad kraj mene i pokusavam uci dok radim, ne ide, mamicu im, ovo tacno treba tuziti jer su levati... :(

    Edit: Da ne bude da smo mi levati jer uzimamo :oops: Ipak bi bio red, ako vec nesto prodajes da prodas kako treba, ali EA..
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Prava EA igra.. samo je gora stvar nepostojanje alternative.
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    čuo nekad za pes? :)
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da je PES bolji ne bi sada tabirili na ovoj temi.
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    PES je alternativa, ali losija nazalost.. Mislim da je madball jedini covjek ovdje koji je i dalje naklonjen PES-u. Trebao bi im traziti koji free copy zbog ove promocije. :smt003