NFS Pro Street - pokusaj numero 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jul 9, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Posto smo zasr*li topic o novom Need For Speedu, hajmo opet, al bez svada i ostalih budalastina. Dakle, novi NFS izlazi 31. oktobra a evo sta kazu:

    Need for Speed ProStreet is featured in the July issue of EGM

    "Rather than unleash another pink-lit racing variant ... have set about redefining the game and sending it off in a new direction."

    "It's truly a next-gen racer."

    On smoke: "...looks remarkably realistic, and not like the painted-on effects we've seen in games like Project Gotham Racing or Gran Turismo :shock:
    . This stuff dissipates just like the real thing."

    On damage: "...Pro Street is the most convincing we've seen yet"

    -EGM
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    ne pije vodu kod mene to..... dok ne vidim svoji sapama o cemu se radi .... :), uzivam u Dirtu jer mi pruza sve ono sto trazim od autica :)
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    ovo mozda u NFS serijalu... a i to mozda...
     
  4. Raptor

    Raptor Aktivista

  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sto ce se ljudi zabezeknuti kad izadje Burnout Paradise i njegov damage model... :mrgreen:
     
  6. maniac

    maniac Novi član

    Ma siguran sam da ce damage model u novog NFS-a biti losiji nego onaj u Colin-a 2005.... Svake godine isti hype pred izlazak novog nfs-a i svake godine od novog nfs-a dobijem nekih 30-60 minuta dobre igre i onda sve postane linearno i stara prica............
     
  7. DC One

    DC One Aktivista

  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    :lol: :lol: :lol: :lol:
    Da nije smiješno bilo bi žalosno. Baš mi pada na pamet dobra rečenica no ne smijem otiće i ova tema u k*rac :lol:
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    pa eto mene nebi me cudilo da im dim izgleda dobro. ocigledno su morali na nesto potrositi vrijeme ako vec 3 godine prodaju istu igru pod drugim nazivom.
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    - Nissan GT-R PROTO
    - 1970 Plymouth Hemi Cuda
    - 1995 Mazda RX-7
    - 1999 Mitsubishi Eclipse
    - 2006 Audi S4
    - 1986 Toyota Corolla
    - GTS AE86
    - 2006 Mitsubishi Lancer EVOLUTION IX MR-edition
    - 2006 Volkswagen Golf GTI
    - 2008 BMW M3

    Ajd nek ce bit GTI i M3, barem nesto. Al igra ce bit cisti Shit, kao i svaki noviji NFS.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jebote dim. Kako ih nije sramota bilo poredit GT. Pa nije GT neka lakrdija od igre gdje glavna fora driftat kroz zavoje :lol:
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Da li je ovo prvi NFS gdje koriste fiziku/podatke o ponasanju pravih auta? :D
     
  13. Amash

    Amash Aktivista

    Naviknut na niz sjanih EA auto naslova, koji su realisticni kol'ko i Matchbox-ovi autici, sumnjam da ce ovo biti bolje ista od prethodnih naslova.
     
  14. Goranstein

    Goranstein Aktivista

  15. Vedo

    Vedo Moderator

    :( meni se ovo cini opet veoma arkadno, nadao sam se da ce bar biti S od simulacije, da ce koliko-toliko liciti na GT :(

    Opet taj HDR, pa kako ne mogu ljudi shvatiti da nam nije merak voziti dok 90% vremena se sunce kompletno reflektuje na cesti, pa ne vozimo po vodi il' ogledalu mamu li im :evil:
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    Eh ovo je već nešto. Ima nade za ovaj NFS.

    Vedo prestani se žaliti na HDR. Meni ono baš super izgleda, i realističnije.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    A ti se prestani loziti na njega,valjda nisi derle neko, mislim da trebaju pucati na sto realniju grafiku a ne da mi sunce citavo vrijeme plese po ulici :roll: Al svakom svoje :wink:
     
  18. iskusni

    iskusni Komšija

    Reflektovanje sunca nije realnost? :lol: Pogledaj u koje doba dana se odvijaju trke gdje ima reflektovanje sunca. Isto tako onaj period pred sumrak nema reflektovanje sunca. Ovaj nfs me podsjeća na Flatout tako da ću se ložiti do mile volje :wink:
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Pregledaj jos jednom clip pa reci da li se ONAKO sunce sija na cesti :roll: haj nema veze, neko voli ovako, neko onako, necu da spamamo beze. Po mom misljenu - pretjerali su ga, al nek gameplay bude dobar pa makar se vozilo i po suncu samom :lol:
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Sta fali, kad igras nabijes cvike i pici. :mrgreen: