Age of Empires Official Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by TopniK, Mar 9, 2006.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ajde imal' jos neko ko je zainteresovan za koju partiju....neka me doda na Gareni : Bumbe
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Igrat cu ja samo da nadjem gdje su mi CD-ovi :D
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo rego sam se a bice i moja dva sina od sutra tako da cemo poigrat ako Bog da
     
  4. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Eto odlicno imam ja i frendova iz Zepca pa cemo moci sta organizovati :D
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Bumbe moli te ajde posalji linkove, stavio onaj patch 1.0c sto je na gareni i udjem danas u jednu partiju 1.0c i kikuju me uz obrazlozenje da nije ista verzija ?
     
  6. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    kada upadnes u gareni na lobbyod AOE TC imas odmah u vrhu chat taba link za download !
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    evo bumbe konacno smo ovo napravili imali neku verziju 1.0b koja se nije mogla patchovati na c , sad imamo i 1.0 i 1.0c pa javi kad cemo se naci da igramo 3 vs 3 ali moze i 1vs 1
     
  8. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ja sam uvijek za.mnogo sam online,
    [email protected] mi je MSN , tu sam stalno online tako da kada budes za partiju preko MSN-a mi se obrati :D.U mene je 1.0c
     
  9. Bumbe

    Bumbe Aktivista

  10. selvin

    selvin Moderator

  11. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Nemoj de ti se cini vise takvo nesto :D :oops:
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Evo ako neko hoće, slobodan sam i ja, ali problem mi je da može samo preko game rangera (mislim da je i jednostavniji od igzones).
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hocu ja , a koja ti je verzija? :smt006 moze gamerangers moze garena oko 5-6 ce mozda i bumbe navratiti tako smo dogovorili
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Verzija je 1.0c (najčešća), imam .exe koji je 1.0c verzija pa mogu poslati kome treba.
     
  15. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    danas smo odigrali dobru partiju ali morali smo prekinti :D...mobster iduci put si moj :D
     
  16. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Lolz :D Ovo je bilo neocekivano.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Prijavio se za betu, meni AoE 2 No.1 strategija, ni Starcraft II joj ne moze prismrditi :)
     
  19. jeretik

    jeretik Komšija

    Boze sacuvaj. Vidi artworka groznog :D
     
  20. Esh

    Esh HWB



    * Zvanicna stranica: http://ageofempiresonline.com/

    Ima jos nekih ~1.500 kljuceva dostupno, a cini se da igra kombinira Live platformu sa neizbjeznim socijalnim mogucnostima. Nije StarCraft II, ali izgleda zabavno.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017