Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. Loki

    Loki Komšija

    Ovih dana je bilo sniženje 2K igara.

    Bioshock i Bioshock 2 su na sniženju još par sati. Koštaju 4.99€ svaki.

    Ako neko hoće da mi kupi Bioshock 1 daću mu Bad Company 2 key za Origin. :)

    Slijedeće sniženje za danas/sutra bi moglo biti za Civilisation, Duke Nukem Forever ili čak Darkness 2.
     
  2. Esh

    Esh HWB

  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

  4. aeRo

    aeRo Komšija

  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  6. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Do četvrtka, Orcs Must Die! na Steamu samo 2,75€, obavezno kupujte!

    Isto tako do četvrtka, LA Noire 20€ (so-so), a današnji daily deal je Burnout Paradise Ultimate Box (solidan, a za ovu cijenu super :D), 3,75€.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li ima negdje ovako velikih popusta na DIRT3 ili GRID ? Ako je neko skuzio negdje.

    Brzo bih se zasitio pa mi tesko dati punu cijenu a volio bih imati na kompu za opaliti koju. Znam da je GRID bio jednom za nekih 5€ na steamu ali nisam imao nista na kartici.
     
  8. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    GRID je bio par puta za 5€, a DIRT3 rijetko (ako ikad, ne sjećam se), ionako ga nema na EU Steamu, pa moraš ganjati UK ili US, pa da ti neko uzme i gifta.

    Edit - možda bi ti najbolje bilo ugrabiti DIRT 3 na disku negdje jeftino? Mada teško da će uskoro biti za nekih 5€ ko GRID.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Kaze mi lik koji ima sajt sa kljucevima, oni imaju DIRT3 za 15$ (sto je povoljno i po toj cijeni), da uredno prolazi na steamu ali ne znam za koje je tacno trziste (davno mi je objasnjavao). A posteno bi bilo da je GRID po nekoj niskoj cijeni obzirom da ne postoji multiplayer podrska vec se mora preko gamerangera. Nije fer da isto kosta kao ostale moderne igre koje i dalje imaju multiplayer podršku.

    Sto se tice diska, DIRT3, vidim da je kod nas oko 60KM. I nije da ne cijenim igre.. za BF3 bi dao i 100KM da je trebalo ali mi se plaho ne daje kada ih necu mnogo forsirati. Ako neko naleti na vece snizenje spomenutih igara, biti cu zahvalan da baci link.
     
  10. irhadkul

    irhadkul Komšija

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala druze. Bas se bacih u pretragu poznatijih sajtova da vidim kakvo je stanje. Ovo je povoljno.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jel ko probao ovo,igra me uopste ne fura al popunio sam anketu cisto da vidim ima li sta dzaba, i kako stvari stoje.
    Nema :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Sinoc popunio. Nikakav mail nije stigao.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fino pise da kroz nekoliko dana poslati kod :)
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja i jesam to odradio prije par dana. Mozda 3-4.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    nisam znao da treba "dana". Je li neko nesto dibio ovdje ?
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije :p I ja sam uradio 13. cini mi se i nista jos. Nije da je frka, ionako je dzaba, mada je anketa bila detaljna xD
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bas dok sam popunjavao anketu pomislio sam,kakvo ba dzaba,zaradis ti nju posteno klikcuci :D
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Pisalo je da cemo dobiti igru kroz par dana ali ustvari zvanicno je receno da ce se igra dijeliti nakon zavrsetka "akcije" tj. poslije 31.3.
    Inace Cities in Motion je poprilicno dobar naslov, tako da je ovo obavezno za odraditi s obzirom da je dzabaluk u pitanju.
     
  20. extibo

    extibo Komšija