Akcijska ponuda igara

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Dec 26, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajde javim sutra. Ocito su ove zezancije sa amazonom jer tamo imamo problem.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam upratio da te zezala kartica. Ja nisam nista mogao kupovati par dana, morao do banke otici, blokirali mi transakcije iz sigurnsosnih razloga, vjerovatno kad sam spamao steam da kupim Skyrim, a nije prolazilo :D
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne, vec citam komentare ali ocito se vezu za amazon jer tamo mi ne mozemo kupovati, ali se stavi UK ili netso slcino pa prolaze.
     
  4. aeRo

    aeRo Komšija

    http://cdkey4.me/

    Ovdje ispadne 30e BF3 + B2K i to mi je nekako sigurnija opcija nego da uzimam sa pika, a na piku bi mozda mogao dobiti LE za 50-55KM da se malo cjenkam ali opet nesto se zadesi da ne valja mogu popisat key samo. :mrgreen:
    Poslao sam poruku i vlasniku eplati.com da vidim za koliko bi on nabavio LE sa B2K. Inace je na eplati.com BF3 LE 54KM ali je u pitanju onaj bez ukljucene B2K exp.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne moze biti LE ako nema b2k.
     
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja koliko sam shvatio da je BF3 LE koji sadrzi Back to Karkand bio samo onaj od ljudi koji su radili pre-order. Klasicni LE je onaj sa par dog tagova i puskica. Ispravite me ako grijesim. :mrgreen:
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Jok. LE sadrzi sve sto postoji za BF3 osim tih nekih dog tagova.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    http://eplati.com/index.php?page=sh...ategory_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=71

    Limited Edition sadrži:
    - Physical Warfare Pack:
    - Dog Tags
    - Specact Kit

    NAPOMENA:
    Ovo Limited izdanje ne sadrži "back to Karkand"

    I na stranu ovo sve moram priznati da mi ovo lici malo na pay2win sistem posebno ako te puske koje se dobiju u DLC-u se mogu koristiti na svim serverima.. Mislim, predpostavljam da nisu bezveze tako da se vjerovatno dobiva prednost u odnosu na igrace bez B2K.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Physical Warfare Pack je mislim bio oko 6€.. ako je to taj. Sada je on free za sve.

    Postoji obicni BF3 i BF3 LE. Razlika je samo u B2K dodatku. To je to.

    EDIT: Morma priznati da mi nije bas najjasnija sadašnja prodaja BF3 LE obzirom da ga nema na Originu. Na originu ima BF3 i B2K DLC.

    Savjet..


    ..kupi na g2play BF3 ruski i kupi B2K na Originu.

    Pelikan - Kupio ..sve ok.
     
  10. aeRo

    aeRo Komšija

    Evo prodao sam svoj account tako da sutra trebam uplatiti za BF3.
    Sad ne znam da li da porucim odavde http://cdkey4.me/, cini mi se kao pouzdan sajt a izaci ce me 30e BF i B2K, 4eura skuplje nego da uzmem preko origina i g2playa a ne moram se ganjati sa haverom oko kartice. :smt003
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa kad vec hoces uzimati sa tog sajta, uzmi obicnu BF3 verziju i sa origina B2K DLC. Sta moras njima placati 15€ kada imas na originu za 7.5€.
     
  12. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    gotovo, na orginu b2k opet kosta 14.99
    (taman da uzmem i sreca pogleda cijenu)
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

  14. aeRo

    aeRo Komšija

    Vratili su opet na 7.50.
     
  15. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    kod mene nisu

    "14.99 € incl. VAT
    Available as Direct Download"
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Dobra vikend ponuda na Steamu:

    Deus Ex: Human Revolution 17€ (vrijedi svakog feninga!)
    Serious Sam Complete Pack 20,40€ (svi nastavci FPS-a i nekoliko spin off igara, Double D je pravo dobar)

    Plus dnevna ponuda za danas (ističe sutra u 7 poslijepodne): Mirror's Edge - 2,5€
     
  17. ibran

    ibran Aktivista

  18. Loki

    Loki Komšija

    Treba napomenuti i da je u US Deus Ex $10.19 . Ponuda važi još nekih 6 sati. :D

    Današnja dnevna ponuda je Eufloria, a imao sam 50% off kupon za nju tako da je bilo grehota ne uzet'. :D
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Kad već spominješ kupone, imam ih ja nekoliko, ističu 1. marta, pa ako koga zanima, nek cibne PM ovdje na forumu, njegovi su :D

    -50% Valve x2; -25% Valve; -33% Valve
    -50% Mafia II
    -50% Dirt 3 (nedostupan na EU Steamu, ali ako imate koga u UK/US da vam uzme sa kuponom, lako je giftati ;) )
    -50% Xotic
    -50% Portal 2
    -50% Dwarfs?!
    -25% Meridian4
     
  20. Esh

    Esh HWB