Aliens vs. Predator

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 20, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Link: http://kotaku.com/5262684/aliens-vs-pre ... gn-details (+teaser)
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    Ovo ce biti zestoko!
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Prvi AvP je bio legendaran. Bilo bi izvrsno kada bi uspjeli da ponove tu atmosferu.
     
  4. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Upravo to htjedoh reci... Jedina igra zbog koje sam 'skocio' sa stolice :smt003 Igranje sa sluskama se podrazumijeva...
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Bez quicksavea.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    AvP je takodjer bila jedna od rijetkih igara gdje se isplatilo proci igru sa svim likovima/rasama.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    MP je bio do jaja
     
  8. monK

    monK Komšija

    O da...
     
  9. pac

    pac Komšija

    Jednom davno sam nekad u nekom Int. centru igrao stari Alien . Igra mi se odmah svidjela ali je nigdje nisam mogao naci. :(

    Jeli prvi dio imao neki poseban naziv ili samo Alien.....(nesto).....
     
  10. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Like the PC original, the new Aliens VS Predator title will feature three separate...
    Na pocetku ti pise, dakle isti je naziv.
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    vrlo zbunjujuci naziv: Aliens versus Predator (1999), Aliens versus Predator 2 (2001), Aliens vs. Predator (2010) :) ali igra je mrak, nadam se da ce biti i nastavak

    u cemu ce ovo biti radjeno? unreal 3 engine? cryengine 3?
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Posebno kada sa Predatorom predjes u stealth mode i vrisnes kakvom marincu s ledja na uho, dok on ne sluteci dimi cigaru i vrsi osmatranje, hehehe.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Vezano za temu - model predatora radjen u 3d Maxu (autor je JohnVK).
     

    Attached Files:

  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Svaka mu čast. Majku mu, sad se i ja ložim na ovaj 3ds max. Ali kad skontam da mi je 25 godina i da nemam više vremena u životu, a pomenuti traži godine i godine (barem 3-4) rada i truda za neke rezultate, brzo se ohladim. :)
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    samo da ne bude neki ultra mega port od mobitela oreko DSa do mixera :)
    beep ........ beep ........ beep .......
     
  16. Esh

    Esh HWB

  17. Talnay

    Talnay Aktivista

    Jooj, nadam se da ce ovo ponovit atmosferu prvog dijela, ova me igra najvise prepadala. Drugi dio nije bio los, ali nije imao atmosferu prvog dijela. Rijetko koja igra je uspijevala da me toliko isprepada. Dobra strana je sto na njoj rade isti koji su radili i keca, tako da ne bi trebalo bit fule.
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    Hoće šipak ponovit. Nema ovdje straha. Ovo ce bit neko sranje da prati filmove.
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja sam igrao samo jednu strasiljvu igru (ma samo krenuo igrati). to je bila Sillent Hill. sav sam pretrno, i ne igram to vise. ovo izgleda jezivo isto tako. bolje puckat cod, nego da me ovdje herc strefi :lol:
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    trebali bi samo remake uradit . nista experimentisat