Aliens vs. Predator

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 20, 2009.

  1. jeretik

    jeretik Komšija

    User score 8.1, nuff said haha
     
  2. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ne znam zasto ali mi nije legla od prve nikako. Onu atmosferu su u neku ruku i docarali, jer kad ti iskoce tri Aliena a igras u ponoc sa nabijenim slusama moras se istrzati ko ludjak, ali mi grafika i gameplay nisu kako sam ocekivao. Sve na max i DirectX 11 varijanta, ali ...

    Utisak nije nesto mozda i zbog toga sto sam uzeo ovog usranog marinca na startu, hodajuci ramsteak, sta god ti iskoci u tri poteza mrtav :) Ne kazem ni da treba Predatora odmah i iz stealth moda klati, ali brate trebali su ga malo napucati kakvim dobrim oruzjem.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahaha, trza a ? Pogotov zvuk je odlican, slazem se sa slabostima marinca, al sta ocekivat od jednog "rookia" :)


    Ja sam prvo igrao sa predatorom, pa dosta je teze, na hard naravno, jedva ubit sa plasljivcem aliena, al u glavu 2-3max metka i ovaj je down :) Sa marincem je teze, nema skakanja, skenera, cloacka. isl.

    Meni je igra legla pravo.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Owned :)
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    Pazi ovo Aliens vs. Predator is the fastest-selling game of 2010 in the UK davno sam ja prestao vjerovati propagandi ( kad je starcraft 1997-98 godine dobio 59% u Bug-u :) dok se igra neproba nemoze covjek reci valjali ili nevalja.
     
  6. FaruK_XL

    FaruK_XL Aktivista

    Razocarao sam se pravo u igru,prvo problemi sa dx11 crash,grafika nije losa moglo je i bolje gameplay sa marincem nema bas i nekog smisla prekratka prica nije razradzena kako treba.
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    hehe Ja se sjecam gamerskog casopisa Hacker :) I u njemu je Starcraft dobio lose ocjena nakon cega je recezent igre dobio poprilican broj neugodnih E-Mailova :) Zato stoji ono ... nekome ce biti igra beton, a nekome sra*je
     
  8. extibo

    extibo Komšija

    Srecom nije pirat. :lol:
     
  9. FaruK_XL

    FaruK_XL Aktivista

    Naravno
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Ko još misli da je AvP setting retardiran?
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    meni nije lego AvP,mada cu mu dat i drugu sansu...
     
  13. nFare

    nFare Komšija

    Ali je ulazak u Predatorovu arenu fenomenalan... :D

    Cek, ocekivali ste survivor shooter i dobili ste ga, ocekivali ste krv, motorne pile, obezglavljivanje i dobili ste, dobro eto nema motornih pila :D..

    Nisam probao predator kampanju, ali generalno igra pati od nedostatka price, sve onako sturo i povrsno i ocekuje se da slusamo svaki PDA dnevnik u kojim opet osim panicnih strahova nema nicega bitnog...

    Ali ko se nije bar jednom uspanicio u najezdi aliena taj nije covjek, igra je atmosfericna do bola.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Novi patch:

     
  15. Esh

    Esh HWB

    Patch:

     
  16. veki81

    veki81 Aktivista

    imam problem kad pokrenem igru u dx11 modu i cim upalim flashlight igrica zaglavi kartica mi je gigabyte ati 6850 i naravno podrzava dx11 mod