Aliens vs. Predator

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 20, 2009.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Nisam jos probao , pratio sam na par foruma zale se na balans i na stealth kill koji posjeduje predator . Ne znam sta su zapeli za taj balans , kad igras sa marincem i treba da se osjecas jadno valjda i jest u tome poenta i sva zabava da sto duze prezivis :D Slabo ko sad igra da se samo zabavi sve se svelo na killove i neke tabele i PM ... :lol:
     
  2. gilla

    gilla Aktivista

    Ne znam,ono sto sam procitao komentara u zadnja dan,dva,80% ljudi blati igru.Moram probati demo da vidim o cemu je rijec.
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Ma to ću ja odigrat radi grafike i sačmare (ako bude sačmare uopšte), a ne sumnjam da taj ravojni tim nije iskoristio ni pola potencijala čitave ideje...

    Daleko zagrijaniji sam bio za Colonial Marines, koji je radi ovoga blokiran
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Mijenjam misljenje, ovo izgleda super :D
     
  5. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Mozemo napravit neki hwb party..
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Nisam jos stigao da probam, pa me zanima jesu li ubacili opciju trazenja dedicated servera ili je i dalje igrac - host?
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Iznenacuje me koliko ljudi nema pojma da vec imaju 2 AvP igre :O
     
  8. exwizzard

    exwizzard Komšija

    U beti je player host a kad izadje igra onda ce bit dedicated
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Hm stariji "gameri" znaju da su izasle dvije igre ( ja imam prvi dio , dok sam drugi izgubio negdje ) prvi dio je extra grafika za to vrijeme je fantasticna bila a gameplay je par godina bio ispred svoga vremena, dok je 2 dio igre podbacio a ekspanzija za 2 dio igre je bezveze skroz.. tako da me bas interesuje nasta ce ovo liciti ako atmosfera bude i 70% kao u prvom dijelo onda je uspjeh zagarntovan.
    Edit minimalni zahtjevi za AvP 1 :
    I: MINIMUM REQUIREMENTS

    The following information is the minimum hardware requirement needed to run Aliens vs. Predator.

    Pentium 200 MMX, 32 MB RAM
    Windows 95/98
    300MB Hard Disk space
    4x CD ROM
    Direct3D Supported 3D Graphics Card, at least 4MB video memory.
    DirectSound compatible sound card.
    Mouse, Keyboard and any DirectX supported controllers
    Internet access (only required for multi-player games), TCP/IP, IPX LAN Card or minimum 33.6 kbps modem.

    Aliens versus Predator requires DirectX 6 or higher to run properly. If you already have DirectX 6 choose no when prompted during the installation. Should you decide to install it at a later time you can run the DXSETUP program located in the DirectX folder on Aliens versus Predator, Disc 1.


    Kako vrjeme proleti brzo .... :)
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Da ... to je ujedno i najstrasniji dio serijala, pogotovo igrati sa marincem ... za to vrijeme je bio horror pravi :D
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Mislim da raja koja nije odigrala prvi dio da bi trebala i danas bi bio pravi horor igrati..

    A u drugom dijelu dobro se sjecam kad se igra kao alien da prvo krenes kao face huger ( onaj pauk, mislim da nisam dobro napisao kako se pose na eng. ali nema veze ) pa onda nadjes zrtvu da mu ubacis embrion i onda probijes kroz zrtvin torzo kao onaj mali alien isto crvic :) i poslje nadjes macku i pojedes je i tako kroz par levela evolviras u punog aliena :)
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Gamesradar 8.0 verzija za obje konzole :)
    Koliko sam citao najvise se zale na kontrole u recenzijama . cim igra trazi malo skila od tebe , ne valja :lol:
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Vidjet cemo sta ce biti za PC, sutra izlazi.
     
  15. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Single player nije lose ali nesto kratko skroz, ove 3 kampanje sam preso za nekih 7 sati na hard modu... Valjda je multiplayer glavna stvar ovdje
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gledajuci trailere, i gameplay, igra je da se najezis :)

    valja uzet nema sta :)
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    sama instalacija je 16+ GB, koliko zauzme kad se instalira?
     
  18. exwizzard

    exwizzard Komšija

    15.2gb kod mene
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Vedo

    Vedo Moderator