All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Sava, GumaPro, Djem trans, Unitrade... a manjih jos jedno 100 :D
     
  2. p4ja

    p4ja Komšija

    2001 novu je uzo,zimi 50/50 sanse hocu li do posla doci...1.6 120 ps
    [​IMG]


    jedva se kutariso govna tako sto sam dodao 3k i uzeo jos vece sranje,mada nisam imo drugih opcija.
    [​IMG] 3.7L 2003g 210ps iz amerikanac mrtvi,vozio godinu bukvalno,haj sto potrosi,nego sto je jebena registracija 1200 km i onda dam njega i dobijem 5.5k za najgore moguce auto koje postoji na planeti zemlji a to je ovaj
    [​IMG]

    znaci ako ikome padne na pamet da ikad nesto ovako lose konstrusiano kupi,nek se raznese bombom. ovaj auto sam vozio svega 2 dana i odma ga slozio nekom trkacu iz tuzle.UZAS
    sada vozim caletov jer on vise haman ni ne sjeda u njega
    [​IMG]
    2000 godiste,2.5tdi quattro, sto bi moj drug rekao gdje ce sa svabom bilo ko...
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ta Mazda MX-5 je najprodavaniji i po mnogim novinarima najbolji roadster koji ima na tržištu trenutno :), šta je to sa Stila bilo pa ti se nije svidio ? Jedan takav Amerikanac ima u Tuzli ako se ne varam, a što se tiče Audija... samo da nije u njemu onaj motor od 150 ili 155 konja, ti su se pokazali najgori, a na kraju krajeva svaki auto treba održavati, tog 2.5 pogotovo jer ima još dodatnih dijelova koji se mijenjaju svakih xx.xxx kilomentara :)
     
  4. p4ja

    p4ja Komšija

    znam da je najpordavanija bila,al je nepraktican auto totalno,jedino ako imas dva auta pa ovo posebno za glupiranja...kazem ti jedva sam je prodo jos bila presla za 4 godine 19.000... + imo i hard top..

    audi je 140 ps preso preko 200.000... ne unistiv auto..ne ureklo se...
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Aha,posebo prednji trap,ne mozes mu nista na ovim nasim putevima :lol:
     
  6. p4ja

    p4ja Komšija

    ah.. mozes sve kad divljas...a nisam u tom folu seljackom
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma nije u pitanju divljanje,nisu mu to rijesili kako treba,naravno mislim na nase uslove, 8 ramena dvije krajnice i stabilizatori na prednjem kraju i stalno nesto od toga je u kvaru. Jedino kad krhnes oko 2k km za sve novo(orginal) i zamjenis odjednom potraje malo duze.

    Inace dobar auto !
     
  8. p4ja

    p4ja Komšija

    nisam imo slicnih problema iskreno onako,al nemoj suflirat tita ti... hehe :lol:
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    A jbg, to za Mazdu... šta ćeš, tako ti je kod nas, teško prodaš išta osim VAG grupacije, a takva su vremena došla da ljudi samo zamjene nude. Već godinu dana stoji bordo MX-5ica zadnje serije kod Inter Auta, 20 000 prešla, i čekat će na kupca još dugo vremena :)
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Druze, nije moje da te ispravljam ali ovo bode u oci. :(
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Sve su to uzrečice koje nesvjesno ostanu u navici, eto ispravljeno :)
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mogao si napisati stajat će :D
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ma hajde, može i onako :), no da ne spamamo više :D
     
  14. p4ja

    p4ja Komšija

    kolko trazi para? prodaje se ako sam te dobro razumio?
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Al' je lijepa...zelim je. :D
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ove kilometraze su smijesne, kad vracaju trebaju imat mjeru :D
     
  18. p4ja

    p4ja Komšija

    ako mislis na ovo auto i nisu,jer ovo auto je jako tesko zimi voziti bez novih glanc guma.. moja bila kod mene 4.5 godine presla oko 18-19 milja..ova je cak i odignutija nego sto je moja bila,jedino je uzitak kad vozis ovo auto na more na primjer,volan kako dotaknes tako reaguje bas uzitak,al kad stignes na more 3 covjeka te moraju izvlacit iz nje kolko se ukocis..bar je meni tako bilo :mrgreen:
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma pusti ti tu pricu ba, ne kazem da ti nisi toliko presao. Ali auto sa 20.000 je prakticki novo. Nova je sigurno oko 50.000KM tako da pad od 32.000KM za 20.000km nidje veze.
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Momak čija je Mazda je u Afganistanu kako ja znam, a i dok je vozao nije prelazio puno. Auto se moglo više vidjeti na parkingu poslije pozorišta, nego na cesti :)

    Uglavnom, ko ima pare može dosta jeftinije proći nego da novo uzima i čeka, kao što je recimo Insignia sa 1.500 kilometara pređenih. Nemaš za leasinga, i onda lagano vrati auto :)