All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    To Omarovo auto. Nije imao prilike puno preci jer nije tu momak.
     
  2. p4ja

    p4ja Komšija

    nije nova 50.000, nego oko 33k, pa ko ce tad 50k za ovo jesi lud...
     
  3. LockStock

    LockStock Aktivista

    Slabe su mu sanse da proda...
    Steta...

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
     
  4. p4ja

    p4ja Komšija

    auto je rezervisano vec ako si primjetio...
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

  6. LockStock

    LockStock Aktivista

    Re: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Nisam gledao... Za ovu lovu bi nasao barem 5 alternativa. Jaran kupio prije 7-8 godina Lancer-a. 120 konja, koza, ma sve. Razbili mu staklo, nigdje stakla za to auto... Nije ga plaho ni poceo voziti.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
     
  7. p4ja

    p4ja Komšija

    jbg kod mene je 1.6 bila,znam kolko sam brate dao za auto svoj.. vidis tu su jaci motori pa je i cjena jaca naravno
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Sve se nađe, pa i to staklo. Više situacija nije kao prije što se tiče auta iz Japana. Auto dijelovi za njih u Sarajevu, pa u Tuzli, Banja Luci, sve se sada može naručiti, i za novije, a i za starije. Neko ipak hoće da se izdvaja iz mase, i kada kažeš šta voziš, kažeš da je to Lancer :)
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Imam ja Lancera 1990. 1.5l MPI.. (uvezen 1997 god sa 120k na satu) :lol:

    Ma legenda od auta,sada 270k na satu a kao nov.. :wink:
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako je naravno cemu onda iznenadjenje i nevjerica o cijeni? :D
     
  11. p4ja

    p4ja Komšija

    a zaboravio sam da sam na povlasticu uzeo auto,tako da me je dosao puno jeftinije,to sam izostavio...a nevjerica,zato sto je nekako over rated auto.. znas sta mozes prijatelju uzet za 40-50k ...a3,a4 kakav hoces..
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Cuj Lancera kupio, blago se njemu kad ima toliko para pa moze narucivat dijelove iz Azije.
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Suplja. Ja sam imao Nissana koji se proizvodio samo 4 godine i jos se proizvodio za americko trziste a niko ovdje vjerovatno nije nikad ni cuo za to auto (Stanza T11 je u pitanju). U to vrijeme u BiH su bila 3 registrovana. Sve sto mi je trebalo nasao sam kod nas, nesto je bilo odmah, nesto se moralo naruciti, ali je bilo. Nema dijelova na svakoj trafici kao za njemacka vozila, ali ima sve kod ovih par dilera. Na kraju, i da nema kod nas ima sve u Europi i dodje za 2-3 dana. Ne voze se japanci samo kod nas i Japanu.
     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Treba napomenuti da ćeš rijetko naći dio za njih a da je fuš proizvodnje, a već kod naših EU proizvođaća to postaje teška misija :)
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To stoji, svaki dio kosta. I ako nije originalni napravljen je prema specifikacijama i kosta.
     
  16. p4ja

    p4ja Komšija

    kosta brate svaki dio za bolje auto,tu nema razlike bio japanac il sta god,svaki nov je zara. a imas u Hr hondu i mitchubishi i jagura tako da imas i djelova kakvih hoces...i za sta hoces
     
  17. LockStock

    LockStock Aktivista

    samo jos da je para :D
     
  18. p4ja

    p4ja Komšija

    ma hajde Boga ti,izadji vani prevrni koji kamen,i eto para :smt003
     
  19. GV

    GV Komšija

  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=poMybaHje_I&feature=feedu[/youtube]

    Novi 911, izgleda odlično.