All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Svaka čast, auto je ekstra, boja samo takva. Neka je ja srećom i bolje promijenio.
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

  3. selvin

    selvin Moderator

    Cestitam Stevie :) I koliko si ga na kraju platio, ovo je cijena bez PDV-a?
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Da to je bez PDV,al Stevie ima povlasticu.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Eh pa super je prosao onda. Kao sto neko rece boja je super. Ja sam gledao Rapid-a ove boje kad sam ganjao auto prosle godine. Stevie, javi gdje se parkiras, da malo obidjem :D
     
  6. kio

    kio Komšija

    @Steve vala auto je beton, vidim da je facelift uh :) Bolji izbor od Citroena, a cini mi se i od Focus-a :)
    @Qler, ovaj Mondeo je tiha patnja. Nisam znao da dolazi uz ovakav "display" kao tvornicki :)
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Dolazi. I on se ne može naknadno ugraditi u modele koji to nemaju fabrickinjer kontrola klime ide preko njega, a to se ne može prepraviti

    Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Čestitke, al za ovoliko love, mogla je pasti mnogo bolja limuzina iz veće klase.
    Nov Focus košta 19.000 KM u Fordovom salonu u Tuzli.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma daj, novo auto za 19000? Znam da ti je secer otisao u tacku zato sto nije uzeo C4 ali daj link za tog Focusa. Samo nemoj reci da je onaj sa 1.0 motorom sto je go ko pistolj...
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bez klime. I nije 19 nego skoro 20k.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Cestitke steve da ti sluzi i za bolje zamjenio

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nisam ni obracao pažnju na opremu niti me je zanimalo, vidio sam da je nov.
    A boli me kita šta je uzeo, uostalom zar ne kontaš da cijelo vrijeme trolam za Citroen.
    Astra je lijepa, ali je hatch koji je po meni masno plaćen, i sa finom kilometražom, za te pare je mogao naći auto srednje klase sa mnogo manjom kilometražom.
    U svakom slučaju Opel je bolji od svakog Francuza.
    A Stivi sretno sa Astrom, da se što manje kvari.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Daj Tale sta se sad ljutis. Dobri su francuzi i sigurno bi me dobar primjerak sluzio, ali pazio sam malo i na vrijednost auta kroz 5 godina. Nazalost francuzi ipak izgube puno vise od njemaca...

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  14. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Hajde sad malo pametovanja oko toga kako je mogao uzet bolje auto s manjom kilometrazom? Iz njegovog dzepa, kupio ono sto je i htio i to je to. Bio to Opel, Citroen, Peugeot ili cak Dacia, Chevrolet itd. I ja sam platio Peugeota 308 skuplje nego on Astru, pa su mi mnogi srali kako je bio preskup, kako ih ima mnogo jeftinijih a isto godiste, kako cu mnogo izgubit za par godina, kako sam mogao uzet bolje auto, npr E90 ili E60, skoro i A4 B8 itd...jednostavno moj kes, ja birao auto, birao opremu i cao. I jebe mi se za sve sto mi je neko rekao :)
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma ja trebo je ko pravi bosnjo uzeti A4 ili bmw-a kakvog napucanog radi sela. Zaboravlja se na troskove odrzavanja kod auta visih klasa, recimo 18ke gume dobra preko 100 eur dodje komad a kamoli servisi i nedaj boze dijelovi, vece osiguranje itd. Moj je moto bolje auto nize klase al da valja nego auto vise klase pa biti njegov rob.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Astra je prelijepa, boja fenomenalna. Citroen nema sta da trazi tu. Cestitke.


    Sent from my iPhone using Tapatalk pro
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Mogao je naći auto više klase, ali pitanje je da li sa manjom kilometražom, i sigurno 3 godine starije. Stevie, i meni su ovako isto svi govorili kad sam ja kupio, sto nisi Passata uzeo za te pare (5 godina starijeg i sa 300k+ na satu) :D
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tale će šećer dobit ahhahaahha
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Stevie čestitam,da se navozaš... I ne obraćaj pažnju na kritike,uvijek ima neistomišljenika,ali ti si ipak kupio auto za sebe,a ne za komšiluk...
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jos jednom hvala svima. :)

    Auto je stroj, jos se meni nije ni sleglo koliko je dobar. :D