All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo gorivo opet poskupilo, svuda 2.01. Tačno će opet za koji mjesec biti oko 2.20 mamicu im

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Obicni dizel na gazpromu je 1,91 al na kasi obracunaju -0.10 tako da izadje 1.81 sto je jos uvijek podnosljivo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo gledam i benzin im je 1.96
    Tačno ću se prebaciti na gazprom, izbjegavao jer su srali ljudi na njihova goriva, ali ovaj Petrol je najšupastiji, prvi poskupe.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam danas vidio benzin 2.05 na gazpromu, Tuzla. Sad ne znam je 95 ili 98.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sad na petrolu 81KM, pun, kontam što je nešto puno jer nije bio prazan, pogledam kad 2.01KM/l... A reko aferim.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    in vivo me zove :D
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Kod nas Gazprom
    1.91 benzin 95
    1.91 dizel gdrive
    1.91 dizel -0.10KM po litri kad natočiš
    I 2.06 benzin 98

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    U cemu je kvaka sa obicnim dizelom, zasto odmah nije stavljena cijena 1,81?
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako ide do ljeta opet 2.20.
    Sreća pa mi rezervoar traje gotovo dva mjeseca pa me i ne dira puno, ali opet treba 90km da natočim.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sto se tice infotainmenta u peugeotu, konkretno 308 ovaj trenutni model.

    kakav uzas Boze sacuvaj, ja ne znam kako ono proslo u produkciju, toliko neresponsivan touch, dok nadjes zeljenu ulicu i odaberes, treba prvo proučiti sam UX njihovog sistema.

    Prosle godine isao na teambuilding u beograd i govori mi sef da nadjem ulicu u bg. dok sam nasao, upisao, i selektovao, potrosio bar 10 minuta.

    a jos da sam ja licno vozio i da sam tako prvi put se oslanjao na navigaciju, pa morao bih negdje sa strane stati i tek onda traziti ulicu u navigaciji.

    stvarno treba uvesti neke regulacije sto se ovoga tice, ne mozes svakakvo smece slati u produkciju.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jaran u Mustanga postavio, bilo kao na ovoj drugoj slici. Bas se dobro uklopilo i sve uredno radi. [​IMG][​IMG]

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  13. dams82

    dams82 Komšija

  14. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Gledam prije par dana na InVivo Petrol dostavlja gorivo. Pitam onog radnika, kaze da ista cisterna dostavi i Petrolu, sipam na InVivo od skoro i haman je bolje je gorivo od Gazproma, jer mnogo vise prelazim na isto litara.
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jebeš mu mater, ja isto pređem i na petrolu i na BP i svim ostalim... Evo kako je malo zahladilo potrošnja po pištolj u 10,4l... Još ne vozam po gužvama...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Navedena aplikacija nema za iOS?
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Last edited: Jan 31, 2021
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ti privatnici nabavljaju gdje stignu tako da kod njih nema kontinuiteta. Danas ovako sutra onako. A i sto se petrola tice i s njima je slicna situacija. Oni nisu proizvodjac nego samo distributer pa kod njih gorivo moze biti bilo cije. Jedino kad je Qmax u pitanju onda je sigurno njihov aditiv unutra.

    Skoro sam radio servis drugu na autu sto znam da toči na petrolu i kad sam vadio filter goriva vidim da je nafta ista pljunuta kao u gazproma. Ona providna sa specificnim mirisom. Svi ostali imaju neke zuckaste i zelenkaste boje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sad skino aplikaciju na gazpromu 1,96KM bemu :D Invivo 1,76KM a Petrol 2,01KM
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    U Doboju dizel 1.79 na skoro svim pumpama...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk