All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobro jutro :D
     
  2. dams82

    dams82 Komšija

    Pa sjećaš se da je xman svakodnevno vozio dok su radovi bili i žalio se kako sporo rade

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jep od Tuzle do Orašja je nova trasa, izmijenjena totalno do temelja. Auto pliva.
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Dok je na drugu stranu loše prema svemu ostalom iz Tuzle... Do sada su mogli ove puteve pozlatiti, pa auto put kada bude.
     
  5. xman

    xman Komšija

    Ja znam su radili od Sickog do Čanica. Tinja i gore dalje nije dirano. I bolje jer bi bilo ubistava. Raja pocela masovno da gubi zivce a i pare popravjajuci auta od svakodnevnog makadama vise od pola godine koliko im je trebalo za 8km vec postojece ceste...
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Bitno je da je prema granici lijepo. A prema Doboju otom potom :D A bez zezancije, tesko je naci losiji magistralni put u cijeloj BiH od onog od Tuzle, tj. od Sickog do Gračanice. Ako nije najgori, sigurno je najgori u odnosu kvalitet puta vs promet vozila.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    Ronaldo_9 and dams82 like this.
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ovaj put je uz onaj Tuzla - Doboj, bio najgori u državi, bilo je dionoca od prije rata.

    Rađeno je 80% cijele trase, kroz špionicu, kod Jate, Kroz bjelave, cijela trasa od Gradačca do Orašja osim dio kroz RS.
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Dmr da ti slučajno ne živiš dole u Čanićima, vidim jednu škodu parkiranu ispred kuće, ista kao tvoja?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    DMR ako mu ne prodaš škodu, Tale ce ti je odvuci. Samo ceka priliku :D

    [​IMG]
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    dmr je tuzlak orgigi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    dmr likes this.
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Haha, fakat Tale prijetnja :D Nisam iz Canica al se nekad provozam do njih da testiram potrosnju :D
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Škoda Octavia je moderni Golf 2. Jak trap jednostavan, nije skupa za održavati, ima gepek od gotovo 600l, liči na limuzinu.
     
    NAILS likes this.
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Evo 300km 10.5 prosječno :) šta ću ja sad :) [​IMG]

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobar, rekorder :D To prvom vozio? :D
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobro receno, auto koje je dovoljno malo a opet pruza prostora kao limuzina iz viseg segmenta i ne izgleda sprceno ko golf :D
     
    Bio_Sam_Zmijanac likes this.
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tvog Tale ne bi ni dzaba :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    30l stalo, tačno. Evo sad čepirao

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja bih sa 30 litara preso 1000km :D
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma jarane, ja ne znam da li vozite po Sarajevu po špicama, ili šta :) ali ja ga ebem po gradu ispod 7-8 potroši kad upadneš u one gužve... Da je ne znam koji motor...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Naravno da sam se malo salio sa ovim 1000km, i naravno da su guzve ubistvo za porosnju. A kako tako u Sa, meni se uvijek cinilo da na onoj glavnoj magistrali nema toliko guzve i ima zeleni val i vozi se 70-80km/h!? Jedino ako vozite stalno one sporedne? Doduse jednom sam se potrefio poslije 4 od skenderije do kobilje glave isli jedno 50 minuta sve mic po mic, nije valjda tako u cijelom gradu?