All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jest razvio kad cucne, 2.0 i 2.3 Mazdini blokovi, 1.6 Yamaha, 1.0 i 1.5 im radio FEV https://de.m.wikipedia.org/wiki/FEV

    Samo outsource, rebadge, joint-venture, stedi svaki cent a ne razvijaj nista inovativno.
     
    Last edited: May 18, 2023
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma Ford best buy auto.

    A žena zapela hoće Astru H cabrio :)
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Odvrati je od tog laznog cabria kako god umijes :D

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Hoce cabrio da je hard top i da ima 4 sjedista :) to su trenutno samo zelje i pozdravi :D ne da nemamo love za drugo auto nego nemamo ni u planu kad će biti. Ali eto, lijepo je planirati :)

    Opcija su Megane, 307, Focus i Astra. Iskreno, Focus mi je radi održavanja najprivlačniji jer imam forda i otprilike znam na čemu sam i imam majstore, ali Astra se njoj a i meni, najviše sviđa...
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zena previse gleda ocajne kucanice :D
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Njihov maksimalni input treba biti misljenje o boji, a ni tu zadnja :D
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I to samo kad se kupuje novo

    Jer one bi radje ragu crvene boje nego auto u top stanje neke druge.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker and aNaToMiC ! like this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    dino73n likes this.
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Staged, cini mi se da je 99% interneta sad tako, sve za klikove samo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma ovo je plan njoj auto... Ako dodje do toga, nek uzme sta hoce... za porodicno :D ni za boju se ne pita :D
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ona ce ga znaci prat cistiti odrzavati vozati po servisima vulkanizerima sipat gorivo registrovat.HAHAHA de ba....
     
    dams82 likes this.
  12. anel007

    anel007 Komšija

    Hoce garant pogotovo na servise voziti.

    Tako je i moja planirala sebi auto, pa gledala svasta nesta od nekih twinga i ford ka pa do astri, smartova i kojecega sve ne. Sve same cvjecke za odrzavanje a pojedini i za dijelove uopće naci. Na kraju joj kupimo golf 5 kojeg je kolega s posla prodavao nakon sto ga je vozao 5-6 godina.

    Znam da ni golf nije najsretniji izbor ali brate znam isto da cu se ja handriti sta god mu bude trebalo raditi tako da je on ipak najmanje zlo od svih ponudjenih. Sreca jos ovaj bio crvene boje pa je odmah nagovaranje bilo lakse

    Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno, ali prikladno temi :D

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma jebaji ga, pravit će se :)
     
    dino73n likes this.
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Naleti na sliku koja odgovara ovoj prici.

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    dams82 likes this.
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mogu jos jednu sezonu.
     
  17. Reznor

    Reznor Overclocker

  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa za Sarajevo to je jedini način. Ima finih ljudi, ali većinom kultura u saobraćaju čista nula. Ove trkače ne treba niti spominjati.
    Ali zato đubrad na 18km auto puta stavili 3-4 kamere.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sarajevo u zadnje dvije godine pati od ogromnih guzvi, a ovo dodatno ogranicavanje ce jos vise doprinijeti tome. Svi znamo sta je pravo rijesenje, ovo dodatno ogranicavanje brzine je glupost.

    Policije u nocna doba jednostavno nema, ako neka patrola mozda nekad prodje. Pa ja sam kilometar udaljen od glavne saobracajnice i svaku noc cujem gasanje auta, kako se utrkuju. Presretaca nema, bude ih kao da tek da ispucaju neku normu ako imaju za tu noc i to je to.

    I ja sam u svom naselju vojnickom mogao sasvim niotkud izginuti. Upalilo se moje zeleno za pjesaka, sva auta stala, kad jedan kreten krenuo da zaobidje ova auta sto su stala i umalo da mene pokupi, pola metra od mene proleti. Ja ostao u soku mogao bukvalno pred stanom da zavrsim pod autom.

    Bilo je slicnih situacija dosta, pa i policija mi je na pjesackom prijelazu kad sam prelazio sa tramvajske stanice oduzela pravo prvenstva. Al kad skontam gdje zivim, dobro je i ovo.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni je fascinantno da je policija vise puta zaustavljala tog lika zbog voznje bez vozacke, imao hiljade KM neplacenih kazni i opet je bio na slobodi. I to nije prvi, puno Sarajevo takvih. Ako ne moze zatvor, ima psihijatrija jer to niko normalan ne radi.

    Ne znam sta im se sve treba desiti, ovo je deseti slucaj u zadnjih nekoliko godina.