AMD Phenom 45nm (Deneb)

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Dog_Father, Jul 11, 2008.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Dobar za foldere,ali nisam jedan od njih.. :lol:
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    KingT smijesno je pricati o Intelu..Pa i budala zna da je AMD prihvatljivija platforma i po meni bolja od Intela..
    Pa za malo para kupis AMD X4 i odlicnu Maticnu jeftinije nego jedan dobar čistokrvni Quad Intel..
    Razlika u performansama je minorna kada su u pitanju Igre, jer sumnjam da ce neko ovdje da se bavi kompresovanjem i ostalim stvarima koje Intel bolje odradjuje od AMD
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Tale nema potrebe za tim.. :p
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sam sebi kontriras. :lol:

    Prvo prica da za iste pare Intel dere AMD, onda je odjednom AMD bolji izbor. :lol:
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    Gdje za iste pare??

    Ako mislis 2500K vs X6 1090T onda je Intel trenutno jeftiniji i brzi.. :lol:

    AMD PII X4 955 je bolji izbor u odnosu na C2Q ako to nisi uspio procitati onda malo kod ocnog.. :shock:

    Pozz..
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    a jeste nubine :D intel je uvijek bio bolji izbor a za nas ostale je tu amd da se tjesimo :)
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Athlon XP vs Pentium 4?

    No da zavrsimo ovu pricu, tema nije Intel vs AMD, i to ovu smo pricu vec dovoljno puta prezvakali, pa bih molio da nastavimo u skladu sa naslovom teme. Isto tako X6 Phenomi nemaju veze sa ovom temom, jer tema je Deneb, ne Thuban.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jos bolje, Athlon 64 vs Pentium 4? Ili vrhunac svega, Athlon 64 X2 vs Pentium D? :D

    Ipak, i Pentiumi 4 su se jako dobro prodavali i u vrijeme apsolutne dominacije Athlona 64, isto je bilo i sa Pentiumima D.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    To jasno govori koliko je prosjecan kupac upucen u situaciju na terenu.
     
  10. KingT

    KingT Veteran foruma

    Dobri stari dani.. :lol: