AMD Zen / Ryzen procesori

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Decerto, Jul 24, 2015.

1. Sena

Sena Veteran foruma

Volio bih da poprave, iako ono sto ja igram leti ( Doom-ovi/ The Divison 1 & 2 ), ali eto.....

2. NAILS

NAILS Moderator

Zar nije poboljsanje u prosjeku 5-6%? Ne znam koliko je vrijedno zezati se.

Sena likes this.
  3. Sena

Sena Veteran foruma

Cak i manje sa konkretno RX 6900 XT i Zen3, nije jos nitko radio 6900 XT sa Zen2, doduse imaju testovi RX 6800,, ali to je sve tu, koliko sam vidio, nije bas vrijedno hassle-a.

Last edited: Mar 4, 2021
  4. Esh

Esh HWB

AMD najavio update koji rjesava USB probleme sa 500-serijom: https://www.techpowerup.com/279634/...-series-chipsets-bios-update-arrives-in-april

5. AdoSA

AdoSA Komšija

I ja imam issue sa Bluetooth usb dongleom... Juče mi došao 5600x procesor i prebacim nove komponente u kućište. Međutim, imam issue sa bt dongleom preko kojeg koristim bt slušalice... Nadam se da će popraviti sa ovim updateom

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

6. Sena

Sena Veteran foruma

Meni je takodjer dolazilo do random prekida na odredjenim USB portovima.

Sent from my iPad using Tapatalk

Last edited: Mar 13, 2021
  7. aNaToMiC !

aNaToMiC ! Overclocker

Raja, razmisljam da dodam jos jedan keks os 8Gb u laptop, cisto da lakse dise zbog emulatora i sl. sto zna biti cesto u isto vrijeme pokrenuto.

Zanima me vase misljenje da li je bolje da vidim ovako nesto, pa da pokusam uzeti ovu opciju 2x8Gb, dam svoj jedan keks od 8Gb i doplatim, ili samo da uzmem jedan ovaj keks i uparim sa svojim?

Koliko sam upratio, trebalo bi da radi sve ok, ali eto, bolje prvo pitati pa tek onda uraditi :D

U pitanju je Asus TUF A15 FA506II --- Micron 4ATF1G64HZ-3G2E1 8GB 3200MHz , CL22 1.2V

Razmisljao sam o ovom:

https://www.olx.ba/artikal/41750616/8gb-micron-ddr4-so-dimm-3200mhz/

8. Esh

Esh HWB