Android Aplikacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Zeleni, Nov 23, 2010.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    4.0.3 mi je custom rom.Ne znam sta je uglavnom u upcoming listi na widgetu samo stoji jedna serija koju nikako gledao nisam.Za sve ostale sto jesam i sto slijede nema nista na widgetu osim unutar aplikacije.Probao sam sve widgete ali isti prob.
    [​IMG][​IMG]
    -Sent from my HTC Sensation using Tapatalk-
     
  2. anel007

    anel007 Komšija

    ^ e tu ti ja vec ne mogu pomoci, jedino da pokusas detaljno prelistati postavke aplikacije i pokusas naci nesto vezano za tvoj problem a mozda ti pomogne i restart telefona :)
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Heheh to je prvo sto sam uradio :mrgreen: a sto se postavki tice sve sam precesljao i sve je ukljuceno sto treba da prikazuje na widgetu.
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    ^ onda stvarno ne znam sta mu je, pusti ga da stoji koji dan mozda dodje sebi, ako i tad ne bude radio trazi neku slicnu aplikaciju, ja sam nalazio na nekoliko ali sad stvarno ne znam kako se zovu da bi ti ih preporucio, ako slucajno na kakvoj listi aplikacija naletim na neku koja bi ti odgovarala napisem ovdje :wink:
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hvala.Sad koristim series guide ponovo.Dobra je ali neke serije grijesi jednostavno.Navodi recimo da ide za par dana neka ep.koja je vec bila i slicno ali to je vjerovatno do izvora sa kojeg preuzima.

    -Sent from my HTC Sensation using Tapatalk-
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    evo ti jos jedna aplikacija iste namjene, nisam je probao tako da ti ne mogu reci kako radi: Cliffhanger
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Joj anele ova je super ali nema widgeta u pm.Hvala
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    neda ti se nikako da se namiris na nesto sto ti odgovara :mrgreen: , ako ponovo naleti neki app sa ovom tematikom javim :)

    inace najkorisnija stvar u tv show favs aplikaciji je sto automatski konvertuje vrijeme prikazivanja serija u nasu vremensku zonu, nikad mi od ruke nije usla ta konverzija napamet bez upotrebe nekog internet servisa za tu svrhu :)
     
  9. wragg

    wragg Aktivista

    Jel igra tko ovaj Vector? Nije mi jasno da je igra ovako neoptimizovna kad trza i usporava na 1.5ghz dual core Snapdragonu.
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja bas maloprije probao da vidim kakva je.Meni trza ali je slabija masina nego tvoja(dual core na 1.2) a igra nije losa,nesto kao Mirrors edge :D
    Ali evo po nekim review-sima ljudi kazu da im trza i na s3 telefonima ccc
     
  11. wragg

    wragg Aktivista

    Jedno pitanje za roditelje male djece koji su usto i vlasnici android tableta/smartphonea:
    Treba mi youtube aplikacija koja ima "kids lock", tj. da se video vrti, ali da aplikacija ne reagira na tapkanje po touchscreenu.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kako mi to vadi zivce kod youtube aplikacije, upalis pjesmu i aplikacija ne dopusta automatski lock, a manuelno ako zakljucas pauzira video.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I kod mene je tako sad i mene to iritira. Prije si mogao dok gledaš yt isključiti ekran i samo audio da imaš bez problema ali to je na drugom rom-u bilo. Sad jel do roma ili do same aplikacije yt ne znam.
     
  14. wragg

    wragg Aktivista

    Meni treba i video i audio, ali da ne reagira na tipkanje po ekranu. Ne mogu vjerovati da to nikome nikad nije zatrebalo, pa da nema rjesenje za to :D
     
  15. Riddick

    Riddick Aktivista

  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako ko nije upratio kickstarter projekt, imate carmagedon free na play-u, a full igra 1,83$, najbolje potrosene 3 km u zivotu.

    link na google play
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Da li ima neka aplikacija za recimo lakse administriranje rutera putem moba. Pristup reset i slicno a da nije klasicnim browserom

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jedino ako je vendor routera nesto izbacio.
     
  19. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Imas na Cisco Smart routerima, cisco cloud app al ti treba router od 200km +, alternativa je fritz box router kompatibilan sa app-om
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Za Mikrotik routere postoji aplikacija koju redovno koristim. Zove se Winbox. Bez nje bi rad s routerom bio poprilicno tezak i zamoran jer bi se morale kucati komande.