Android Aplikacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Zeleni, Nov 23, 2010.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja koristim MX player koji ima tu funkciju integrisanu, a isto tako i Archos Video Player. Dobro je sto tada telefon ne reaguje cak ni na pritisak fizickih dugmadi na telefonu (ako ih ima), a ne samo na dodir ekrana ili soft touch dugmadi. Sto se muzike tice, tu nisam nesto cackao, ali kod muzike je to manje vise i nepotrebno jer se moze mob. zakljucati a da se ne prekida reprodukcija.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    MX Player ima tu opciju, u jedno je i najbolji video player za android, sve otvara
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Danas sam testirao VIBER novi koji je dostupan za sve androide.

    SG3, android ver jb 4.1.2

    nakon svakog 20og pokretanja restarta se android .)

    pa eto da znate da ima bug prijavljen Viber-corp-u :))
     
  4. daco87

    daco87 Aktivista

    mozel preporuka za navigaciju. Navigon mi nesto ne moze (one touch idol)
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

  6. Mujo83

    Mujo83 Guest

    cao Raja

    evo mala app od mene :)
    zove se Bosna Radio 2014 PlayStore Link
    imas preko 100 stanica, mozes da zapamtis pjesme (kad stanica salje playlistu) ili stanica u favorite.
    Ako zelis mozes odma da otvoris pjesmu na youtube ili google.com kad stanica salje Playlistu.

    App je 100% besplatno i ja probam da stavim uvjek vise stanica.


    poz Mujo83

    ako imate stanice sta nema u listu pisite PM.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Jeli ima neko preporučiti kakvu aplikaciju da mogu prebaciti brojeve i poruke na kompjuter pa na i phone ili kako god pa na i phone .

    Pokušao sam sa pc suite od telefona ali i z nekog razloga uopšte ne prepoznaje telefon da je konektovan. Po finog vakta sam ostavio "kopajući" da dođem do rješenja i ništa.

    Ustavri šta sam uspio jeste eksportovati na SD karticu od telefona u vcard fajl, sad to treba dalje

    EDIT:

    Zaboravio sam reći da sam export-ovao kontakte u Vcard fajl, ali nisam uspio export-ovati sms poruke. I mali ko za to kakvu preporuku.


    Hvala.
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    dovoljno ti je to da exportujes u vcard samo sad to prenesi na iphone
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Idi na icloud na kompu i importuj kontakte koje si exportao sa androida, i to je to.

    Ako zapnes negdje reci, ali probaj i google malo koristiti
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija

    Hvala ,vidio sam ovo oko i cloud ali nisam "u dubine zalazio."

    Ako šta zapne javim se.

    Hvala
     
  12. sumeir

    sumeir Komšija

    Zaboravio sam reći da sam export-ovao kontakte u Vcard fajl, ali nisam uspio export-ovati sms poruke. I mali ko za to kakvu preporuku.

    Hvala.
     
  13. anel007

    anel007 Komšija

    posto se u 2 godine kako ne koristim android stosta promijenilo imam nekoliko pitanja oko aplikacija

    postoji li neki nacin da sinhrnozujem slike sa fb sa odredjenim kontaktima, prije je to haman moglo putem contacts+ aplikacije ali instalirao sam je i haman ne podrzava fb servis, probao sam i sync.me, on ko nadje slike ali ni jedna se ne prikazuje pri pozivu?

    koja je najbolja app za imenik, ova sto je dosla uz telefon sluzi svrsi ali nije neka sreca, postoji li aplikacija da podrzava prikaz samo kontakata s brojevima, i iz razlicitih izvora, ova na telefonu podrzava razlicite izvore ali nigdje ne vidim opciju da filtrira samo kontakte s brojevima nego ako izaberem samo npr kontakte koji su sinhronizovani na google racun prikazuje sve pa imali oni broj ili ne?
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Koja je najbolja aplikacija za skidanje muzike s neta, ili s YouTube-a, ono 1click download, nemojte tubemate spominjati, ako ima sta još jednostavnije?
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Može link neki, ili puni naziv, internet download manager ne skida s yt, meni bi trebala neka app koja skida u mp3 formatu odmah.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    ops, nisam vidio da je android tema, ko ovaj novi dizajn, mislio sam da pitas za PC.
     
  18. pac

    pac Komšija

    Tebi treba tubemate sa 1mobile marketa.
     
  19. kvaju

    kvaju Komšija

    Zašto taj? Tamo ukucam tubemate mali milijon verzija izbaci te aplikacije od različitih developera, ali na tubemate službenoj stranici piše da se cuvas odakle skidaj jer se pojavilo scamova dosta.

    Nešto drugo osim tubemate?
     
  20. pac

    pac Komšija

    Meni nikad ništa bolje nije radilo, da ima puno fake aplikacija procackas i vidiš koja je dobra.