Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    Ma netreba meni uputa za ibej, kupujem na njemu vec godina i po, nego ne lozi covjeka, i nadji mu ti kad ima, 2g iphone.
     
  2. GV

    GV Komšija

  3. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Re: Apple iPhone

    Ok tnx.
     
  4. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    POzz ljudi..novi sam na forumu .Iphone mi se previse svidja pa pokusajem da ga nabavim.Trenutno imam k850i .Ovan phone je super.Sada me zanima posto kontam preko ebaya kupiti jer je najeftinii.Ili ako ima neko u BiH da bi volio zamjenu k850i plus KM za Iphone..nevazno koji....I mozete li mi reci u cemu je razlika izmedju iPhone 2g i 3g ? hvala
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Razlika između 2g i 3g iphone je što 3G iphone ima GPS prijemnik, brži pristup interentu što kod nas ne možeš ostariti kao i video konverzaciju, ima bolju bateriju i malo promjenjen dizajn.

    btw.... svoj sam iphone apgrejdo sa 1.1.4 na 2.0.2 i nemojte vi ostali sa iphonima to zaboraviti :)
     
  6. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    Hmmm evo ovako ja imam jeben problem..imam oko 500,600km i volio bih uzeti ipod nebitno jel 2g ili 3g...samo imam 17god i nemam kreditnu ni paypal..neznam sta cu.jel mogucew ako se odlucim na kupovinu da mi neko to od vas odradi pa da se nadjemo jednom ,ja urucim novac narucimo phone i opet dodjem po njega.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    I onda uzmes novac natrag, haha. Takvi zahtjevi valjda idu familijarno ili uz prijatelje. Pretrazi malo forum na temu kreditne kartice - sulu je opisao kako se moze dobiti odgovarajuca kreditna kartica bez ikakvih obaveza i peripetija na sistemu koliko uplatis - toliko mozes potrositi.
     
  8. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    hmm kako mislis novac natrag..ma kakvi lol.meni samo daje iPhone jer mi se previse svidja..Jeli znate nekog ovdje koga je kupio preko ebaya ili znate li nekog ko iz bih prodaje a da je max 600,650km
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    Pretrazi Super Oglase a i market.ba. A ima ga novog u radnji, 3G, 1900 KM :lol:
     
  10. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    ma on nevrijedi toliko..pa i njegova stvarna cijena je max 450.500$..ja dajem 550km max ili trade k850i plus KM
     
  11. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 0249677356

    evo kupio sam ovaj.sve me izaslo 500km u to uracunato : mobitel 387 sa postarinom,slusalice kupio i staklo 50km,gorivo momku koji cemi doneti iz SA 30km ,popravak stakla 20km i carina sto me brine jer neznam kolika ce biti ?

    Ovo je 2g 8gb .Sada me zanima posto neznam kojji je firmware hoculi moci instalriati na njemu igre,filmove,theme, i hoceli sve funckije raditi
     
  12. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Koliko je pametno uzimati "pokvaren" iphone?

    Zavisno od firmware-e moci ces instalirati razlicite igre i aplikacije.
    Licno sam na 2.0.2 firmware-u i sad zasad nema toliko kompatibilnih aplikacija kao što sam imao na 1.1.4 .
    Bez obzira na firmware imat ćeš više nego dovoljno dostupnih aplikacija, ne brini.
     
  13. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    dobro hvala.pa kada pogledas bolje uzet sa razbijenim tsaklom jer staklo i poravak zajedno 45km a telefon me izasao 400km
     
  14. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Pitanje je da li je samo staklo...
    Nije lijepo uzeti nešto za šta nisi siguran da je 100% ispravno.

    Al hajd...400KM si samo dao i budi zadovoljan :D
     
  15. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    da jesam.kaze onaj da je samo staklo a vidjet cemo nadam se da jeste.Sve me izaslo mozda 510km jer sam uz ovo kupio staklo i slusalice dao momku za gorivo mislim ne jos dok dodje telefon i jos 20km da zamijeni neko staklo.Ali najveci problem sada mi je sto neznam koliko cemi carinu naplatiti
     
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    Re: Apple iPhone


    Ovo definitivno stoji na mjestu. Kada ti raja proda stvari za koju kazu da imaju falinku, e onda imaju falinku koja je barem 4x ozbiljnjije prirode nego sto incijelno receno.
    Govorim iz licnog iskustva, i zakleo sam se nikada vishe nista ne kupujem toboze 'ima samo ogrebotinu' tu i tamo. Kada dobijes fali pola proizvoda :S
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    Ma nije na ibeju sigurno kupovati ni novo "samo otvorena kutija radi slikanja" a kamoli ovako nesto.
     
  18. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    izgleda da nece biti nista od ovoga.naime jaran e platio covjeku a ovaj jos nije poslao..a ne odgovara uopste na poruke...ako iko zna nekog ko prodaje iphone molim vas da mi javite
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Re: Apple iPhone

    Imas jos para za bacanje? :D
     
  20. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    pa nisam onaj platio.vec bio sam se dgovorio sa tim jaranom.on je platio,on ce ga popraviti i sve ako bude ok meni doneti u zepce.naravno platio bih mu gorivo.ali izgleda nista od toga i on mi kaze i ako dodje telefon da ga nece mozda prodati :( a ja stvarno zelim taj phone.Trenutno imam hebeni k850i koji mi je dojadio nakon 2 mjeseca.samo radi phone-a :(