Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Tebe je bas opucao zestok hype.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    Ako ne odgovara prodavac, dizi Dispute u paypalu, i odmah idi Escalate into a claim. Nemoj cekat ni sekunde, inace mogo bi bez love ostat. Odnosno ovo prenesi jaranu.
     
  3. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    ok hvala reci cu mu...
     
  4. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Re: Apple iPhone

    @Bumbe: Imam par brojeva koji su mi ostali iz oglasa, od kojih nisam uzeo, pa me kontaktiraj na PM da ti ih posaljem, mozda jos uvijek prodaju.

    Btw, recimo da sam ga nabavio relativno bezbolno, formatirao ga, tj reinstalirao firmware, otkljucao itd...radi sve OK, i bez da sad ulazimo u price "joj vaki je naki je, valja ne valja" - ovoliko koliko sam ga uspio do sada procackati, mislim da je meni to-to, nego hocu samo da vas pitam imate li nekih "hintova" vizavi interneta; gdje je u gradu najbolja varijanta za WiFi, jeli neko probao preko EDGE, kakve su ponude od telecoma itd?

    Unaprijed zahvalan. :smt006
     
  5. Bumbe

    Bumbe Aktivista

  6. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    WiFi Telecom nudi na samo par lokacija u Sarajevu, a isto vazi i za EDGE. Takodjer, na par mjesta u gradu imas "besplatan" WiFi, a M-tel i Eronet bi prema onome sto oni tvrde trebali imati punu EDGE pokrivenost, no nisam probao pa ne mogu potvrditi.
     
  7. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    Ko mi nadje iphone na prodaju dobije proviziju :) al cijena ip u odredjenoj granici >600km
     
  8. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Re: Apple iPhone

    E hvala, to mi treba. EDGE sam "ukresao" dere Ultru ko veliki :)

    ...ako neko zna jos i kakvu konkretnu lokaciju sa WiFi-jem, tj naziv iste, a da nije problem da se napise - hvala unaprijed, pa da znam gdje mi je blize ovisno od gdje se nekad nalazim ;)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    juce sam ja u aquariusu na grbavici przio youtube na N82 :)
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    I jesi li Ultru przio?
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    nisam ja na ultri, nervira me :) a na pretplati ono pomalo surfam kad me nesto zanima, i dodje do 3KM racuna.

    a WiFi u aquariusu.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    Pretplata jos gora, ja sam na ono 15, a uvijek racun 30 haha
     
  13. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    jel mi moze objasniti tosa WiFi..to je wirelles..eh ovako pitanje...U nas u Zepcu imaju ti wirelleser operateri eh sada mene interesuje u mene jaran na kompu znaci interent je wirelles bezicni onaj sa onom antenom sto fata signal i ja imam njegov pass i username.EWh sada hocul ja stim passom i usernamom moci da koristim taj net na iphonu
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    trebalo bi da mozes.

    @alibegovic: ja sam na 30KM pretplati, pa opet oko 40KM dodje. hebi ga. al bar mogu nazvati kad god mi treba, a ne da mi teta kaze napuni pa zovi.
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Apple iPhone

    @Bumbee

    Tesko, zbog prijema. Moci ces kod kuce recimo, da se nakacis telefonom na router. Telefon moze primiti, ali ne moze poslati signal do AP-a s kojeg ti dolazi signal.
     
  16. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    ko ima iphone nek me brzo doda na msn [email protected]...hitno mi pomoc treba
     
  17. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: Apple iPhone

    Ma zakon je kakav wireless router i nakacis ga na konekciju kuci, ako nista za povremeni update.

    Kod mene je na poslu "iznajmljena linija" na iPhoneu preko adHoc konekcije. 10 MB skine za 20-ak sekundi, ljepota :)

    U Haciendi ima brz WiFi spot BHTelecom-a, samo ne znam da li se placa.
     
  18. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Budi sretan što je samo do firmware-a.

    Sljedeci put kada prodavac kaže "istrošila se baterija, ne mogu ti ga sada upaliti" ....samo okreni glavu i traži drugog prodavca.
    Sve što je imalo sumljivo moraš paziti.
    Nadam se da je to bio jedini problem te da nije nešto drugo u pitanju.
     
  19. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Re: Apple iPhone

    da nadam se i ja..evo super sve radi za sada.a sad malo ovi sto imaju iphone i igre kakve imaju hocu i ja sebi da nabacim..koje app imate i odakle ih nabavljate
     
  20. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Ja vecinom skidam preko cydie...
    Imaš na netu source stranica..dodaš ih u cydiu i vidiš šta ima.
    Također imaš preko "App Store-e" dosta besplatnih aplikacija.