Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Radije cu strpit se jos koji dan :)
    Al neki osjecaj me gura da to nabacim vec sad bez JB, al bez neki cydia apps ne mogu zivjeti :D

    A sto se tice upustava postavljajte ih da mozemo svi pratiti i uzivati u novom iOS-u


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Deniken

    Deniken Aktivista

    Rade li njihove nove mape, kako ti se cini za razliku od Google?
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ni Google mape ni Apple mape kod nas nemaju nikake koristi sto se tice navigacije, satelitski snimak na Apple mapama ko i na onim Google-ovim.
     
  4. Deniken

    Deniken Aktivista

    Ma ja...
    Zasto si odustao od JB?
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pokupovao tonu aplikacija i jedno 2 mjeseca vrtim bez JB-a, fali mi jedino Zephyr i to je to. Bez svega ostalog mogu. Telefon radi bez greske. Ubacio i iOS6 sada i ne namjeravam nazad.
     
  6. Deniken

    Deniken Aktivista

    Pa kupujem ih i ja masovno. Evo upravo sada jednu od 9 i nesto dolara. Ja cekam sutra pa da vidim hocu li moci ubaciti taj iOS6...
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    iOS6 dostupan za OTA update od 19:00 po nasem vremenu.
     
  8. Deniken

    Deniken Aktivista

    Jedva cekam...
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

     
  10. Deniken

    Deniken Aktivista

    Jos uvijek "Coming soon"...
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dostupan je update. Klikaj "Check for update" dugme u iTunesu dok se ne pojavi.
     
  12. Deniken

    Deniken Aktivista

    Je, upravu si. Tu je 6.0 na iTunesu.
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    evo odmah sam problem napravio :D

    slucajno sam kliknuo na preuzimanje iOS6 preko iphona i sad kad mi je upaljen wifi skida mi novi iOS!

    jel mogu kako zaustavit operaciju ili moram sad preci na iOS6 ? (ili naravno ne palit wifi dok ne izadje JB :D )
     
  14. Deniken

    Deniken Aktivista

    Zasto bi zaustavljao? Jel imas neki razlog?
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    rijesio sam problem :D
    ne skida mi se vise iOS6 :)

    pa sreca pa imam sim free iphone 4, al nema JB tj nema cydie za novi iOS6 a problem su i tweaks koji nisu jos namjestene da rade kako treba na iOS6 :wink:

    bolje sacekat neko vrijeme mjesec ili dva.. zavisi kad ce to sve ukomponovati :D
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi imaju spreman iOS6 JB, samo su čekali dok ga Apple oficijelno prezentira da ga izbace, vjerujem da će ubrzo biti.
     
  17. Deniken

    Deniken Aktivista

    U mene X-SIM i jos imam JB. Moram ipak malo sacekati, inace bi ga odmah dao na 6.0
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    vjerovatno moras baeseband sacuvat standardni problemi gevey i x-sim kartice..

    i ja sam se dugo dvoumio uzet iphone 4 sim free ili iphone 4s x-sim karticu. ipak sam se odlucio za ono prvo da sam mirne glave :)

    ja nemam namjeru preci na iOS6 barem dok ne bude JB sa cydiom, jer bez call fixa, Zephyr itd bez tih twekova nije mi cef koristit iphone
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Baseband ostao isti kao i na 5.1.1. Ipak vi sa XSIM Gevey fazonima sačekajte.
     
  20. Deniken

    Deniken Aktivista

    Kod mene je na 5.1.1 sada 2.0.12
    Ima li itko kakvih vijesti u vezi iPhone 4S sa X-SIM i iOS 6.0? Smije li se raditi update?