ASUS 4870 no signal

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by forzamilan, Mar 14, 2011.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Re: ASUS 4870 no signal

    Ziv bio pa podijeli sa nama te pouzdane informacije?:)

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
     
  2. GW

    GW Moderator

    Ma ovo će biti ko ona monitor - no signal tema. Na početku je držao 150 kartica u rukama, na kraju mu je reko čovjek iz prve ruke. :smt003
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: Re: ASUS 4870 no signal

    Prodao sam mu par sjebanih grafika koje je napravio vjerovatno zamjenom kondezatora jer iste su se kasnije nasle u prodaji.
    Uostalom sam mi je rekao da se bavi popravkom grafickih kartica u "spec laboratoriju" jer isti i prodaje te pokvarene odmah diskretno, naravno ono sto ne moze napraviti..
    Mogu ti to dokumentovati sa screen shotovima pp-a sa pika. Pozz.
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    Interesantno Tale trebao si tu informaciju podjeliti ranije sa nama :) Mislim popravit grafu pa je prodat kao ispravnu je stvarno bezveze, ljudi stede da kupe pa se nakraju opeku i onda posten narod nemoze da proda nista
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    da, ovo je stvarno kretenluk. Bilo bi fino, kad bi se na forumu moglo za svakog usera omoguciti nesto kao feedback, pa da se zna ko sta prodaje, i kakav je kao trgovac. naravno, mi stalni ovdje znamo kakav je ko, ali ima dosta ovih novih clanova koji se ovdje prijave, samo da bi nesto kupio preko ovdje objavljenog oglasa, i takvi nazalost najcesce i budu prevareni.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Potpisujem.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni je i ploča stara 2 mjeseca koju sam uzeo kod njega crkla prilikom flešovanja. E sad da li je to slučajnost ne znam. Kupljena je kao nova imala je neku garanciju 6 mjeseci. Ne mogu sad nikome pripisivati grešku jer sam prilikom flešovanja zaboravio staviti prvo sve na default. Normalno da sam uzeo u radnji nekoj vjerujem da bi lako reklamirao. Jbg ideš da prođeš jeftinije na kraju izvisiš.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja kad se nema para.I ja sam grafe sa ogromnim rizikom kupio na ebayu.Ali ko ne riskira taj ne profitira.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    A sta nije ti htio uvaziti reklamaciju ili nisi ni pokusao?
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma nisam ni pokušao. Sad se nešto kontam mislim da je ipak bilo više od 2 mjeseca, taman negdje oko 6 mjeseci koliko je i garancija nisam siguran, mogu provjeriti ali fkt masaža bi to bila. Zatim lik neće da čuje da nešto pošalje poštom nešto, drugo je što bi ili morao masirati nekoga da mi to prebaci na grbavicu, ili poštom da plaćam. A u trenutku kad je crkla ta ista ploča je bila 100-KM nova sa pismenom garancijom na piku pa i nije bilo baš isplativo... Najgore što mi je jaran jedan uzeo centralnu kod njega prije mjesec dva i kaže zna mu se desiti da mu se pc iz čista mira resetuje...
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda je do tebe, takve stvari se reklamiraju. Druga stvar je sto si ti u drugom gradu :)
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nema veze ja sam jedva čekao neki razlog da pređem na quad 8)
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda nema mjesta ovome "ideš da prođeš jeftinije na kraju izvisiš" :D