1. Sale

    Sale Aktivista

    ma 3870 sa accelero S1 :mrgreen: mali OC i ode 8800gt u davnu zaborav :wink: :roll:
     
  2. azzaro

    azzaro Aktivista

    A moze li neko reci za ovu Radeonku HD 3870 jel bucna poput 8800serije?

    /mrzim kad mi vga neda spavat ukucanima./
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tiha kao 8800GTS i puuuuno tisa od 8800GT. Sve u svemu ima dobar i prilicno tih cooler. Vjerujem da ga nema potrebe ni mijenjat.
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... 0&Itemid=1
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je postalo ocito, obzirom da jos uvijek ima jako malo kartica i u bosni, i u srbiji i u hrvatskoj. Sad ona prica kako RV670 GPU-ova ima 5x vise nego G92 potpuno gubi uporiste.

    Ja cekam 8800GT 256MB ako se mene pita. Samo nek bude dovoljno jeftinija od 8800GT i taman.
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    I ja čakah i ponadah se da će biti u Njemačkoj HD 3870 ali kakvi nema šanse nema je s glave :x ko zna koliko će još vremena trebati dok je budeš mogao naći u prodaji "rahat."
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma katastrofa, kod mene postoje lijepe sanse da odem opet laganini na X1950GT. Neraspolozivost i cijene su prilicno frustrirajuce. cca 500KM za 8800GT (ako uopce uspijes nac) i cca 450KM za 3870.
     
  8. Sale

    Sale Aktivista

    HGspot cca 1350Kuna hd3870 :wink: :roll:

    ali nemaju na stanju, sigurno zele da narucis prvo :|
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    1350kn je patka. NEMA teorije da je toliko. 3850 je toliko, pa i vise.

    I mozes ti narucivat, ali dzaba od tog. Znam tipa koji je narucio 3870 u Vemilu (mislim da je cak uplatio) pa nista od toga. Stiglo 5 komada i sve otislo u veleprodaju. Koma.
     
  10. Sale

    Sale Aktivista

  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znam da pise 1371kn, ali to nije prvi put da je tako cijena bubnuta. Cim dodju kartice bit ce to 1700kn.
     
  12. sumeir

    sumeir Komšija

    Ma kakvi nema ja toliko kože da dam našim da je gule :evil: idem na drugu ( "nabivi preko grane" ) opciju pa makar se i načekao.
     
  13. Sale

    Sale Aktivista

    stevie mozes kako hoces al cisto sumljam da ce ici preko 1500kuna (sto je opet sasvim realna cijena :wink: )
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jaooooo, sad citam jaran uspio ugrabit tu 3870 za 1371kn! Ipak ih je stiglo, i to samo 14 komada!

    No ovih 3850 valjda ima puno na lageru. Tako sam nacuo :D

    Al hocu si krv popit, 3870 bi me izasla 304KM! Brutalno jeftino...
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Ihhh!!! pa to je "plahovito" kada bi ko mogao tako nabaviti dao bi mu za nju :mrgreen: 400 KM
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fazon je sto moras visit po radnjama i otimat se i rukama i nogama da bi sta ubo. Kazu da je ovih 14 puklo u trenu :mrgreen:

    Koga briga za 8800GT kad je 2000kn :lol:
     
  17. sumeir

    sumeir Komšija

    Ihhh! ponadah se da će se neko javiti :lol: Ma nije hića , sačekati da blagdani prođu i nadati se da će se "rarhat" moći naći .
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    ma joj bit će grafičkih... šta mislite da će poskupit naglo? to je inače poznata tendencija, pogotovo kod grafičkih kartica :)
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    Boje se ljudi da će grafičke poskupiti kao ulje :)
     
  20. sumeir

    sumeir Komšija

    http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... 0&Itemid=1
    http://www.fudzilla.com/index.php?optio ... &Itemid=34