1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ide i na 8800GT. Proguglaj, ljudi su vec stavljali.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    e to je već poštena temperatura... neka, idem na atija sad.

    joooj još i oni driveri... ništa, ostajem na nvidiji :D
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Kompanija AMD je izbacila Catalyst 7.11 drajvere za svoje grafičke karte. Novi drajveri donose zvaničnu podršku za sve modele iz Radeon HD 3800 serije. Kompletna lista podržanih karti sadrži HD 3800, X850, HD 2900, X800, HD 2600, X700, HD 2400, X600, X1950, X550, X1900, X300, X1800, 9800, X1650, 9700, X1600, 9600, X1550, 9550, X1300, 9500 i X1050 modele. Ispravljeni su brojni bagovi u velikom broju igara i poboljšana je kompatibilnost. AMD preporučuje da se za Crysis i dalje koristi ranije objavljen hotfix.
    Hotfix
    http://www.tcmagazine.com/comments.php? ... ght=hotfix

    Driveri
    http://ati.amd.com/support/driver.html
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Poštovani,

    Club3D CGAX-3872DD Radeon HD3870 512M DDR4 TV+2xDVI 775/2252

    se očekuju sutra na stanju.

    Uz pozdrave,



    ev iz geneleca :smt002
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Sta fali driverima za ATI?
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni su upravo atijevi driveri dodatni plus. Driveri bez smrdljivog CCP-a + AtiTrayTools = ubitacna kombinacija.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    ovo.

    nema da ja kupim karticu i moram tražiti neke ubitačne kombinacije. http://www.proizvodjac_graficke.com/drivers -> download -> igra.
     
  8. artemis

    artemis Komšija

    Ati driveri su dobri...Ako ih uspiješ instalirati.Meni recimo ovi 7.11 neće pa da si pita.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    rofl :D opet se vracamo na staro. Nvidia driveri koji nisu modani su drek. Nemres ni lockat frekvu osvjezavanja monitora a kamoli nesto drugo, XG modded i slicni su OK.

    CCP je preglomazan, spor, to stoji. Zato kazem, ATI driveri+ATT, jednostavno, lagano (sve zajedno je 5-6MB) i savrseno radi, sto je najbolje ne treba ti apsolutno nista drugo, nikakav drugi utility za grafu.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    kaj nemreš lockat? treba samo znat ;)
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ako ne mozes preko drivera onda postoje besplatni programi, vrlo jednostavni za koristenje :D
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Ako se ne koristi TV-out ili 2 monitora onda ni ne treba onaj CCC, dovoljan je samo Display Driver i WDM (cca 20MB download).

    :p
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    pa za tvout i pričam... jao što sam se nekome napsovao roditelja kad god sam morao podešavat neki multi desktop, a imam ccc u rukama :evil:

    ma samo pogledaj kako intel beton driver izgleda, pa čak i ovaj komični wizard od nevidije.
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    Ne znam kako je to rjeseno u CCC-u. Nikad ga nisam koristio, tako da o njemu nista nemogu reci. Znam da sa ATT-om relativno lagano namjestim sve, TV-out i drugi monitor.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nekad dok sam koristio dva monitora (+TV-out) (imao sam 7600GT), islo je preko Ultramon-a. Kad sam zbavio X1950GT, ultramon mi nije ni trebao, jer ATT sve ima ugradjeno, i to kao sto Shenron rece skroz je lagano za podesit.

    No otisli smo u OT. :!:
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    kakav ultramon pobogu? ako preko oldskul nvidia drivera nisi mogao srediti tvout normalno onda u qrac ;)
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    nije bio samo tv-out nego i drugi monitor. Razlicite frekve osvjezavanja (jedan lcd, drugi crt), razlicite rezolucije...pravi pain in the ass.
     
  18. vnm_

    vnm_ Komšija

  19. Sale

    Sale Aktivista

    pogledajte malo realniju cijenu u odnosu na ono sto ste nasli oko 2000kuna

    izvor VE-MIL.hr
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    O da. A bit ce to jos jeftinije. Sad je najveca dilema: 3850+accelero S1+120mm vent ili 3870?